Районна газета

МОЛОДІЖНА АКЦІЯ «ЧИСТА УКАЇНА – ЧИСТА ЗЕМЛЯ»

17 жовтня 2019 року відділом освіти, молоді та сорту Ямпільської районної державної адміністрації в смт Ямпіль було організовано та проведено молодіжну екологічну акцію «Чиста Україна – чиста Земля». Учасниками акції стала учнівська молодь Ямпільської зогальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 та Ямпільської зогальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2.

Долучилися до даного заходу робітники Ямпільської районної станції юних натуралістів та молодь Ямпільської районної державної адміністрації Сумської області.

Під час проведення молодіжної екологічної акції особливу увагу приділили прибиранню від сміття зон масового відпочинку, парку, також на території парку було посаджено алею з хвойних порід.

Зібране сміття було відправлено на переробку.

Дана акція не є одноразовим заходом для молоді, а є продовженням систематичної роботи щодо поліпшення стану навколишнього середовища.

Метою екологічної акції є виховання відповідального ставлення молоді до довкілля шляхом безпосереднього долучення до екологічного виховання, благоустрою та прибирання територій.

Сподіваємося, що прибираючи сьогодні сміття, молоде покоління завтра вже не буде забруднювати територію і застерігатиме від цього інших, бо як говорить народна мудрість «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять».