Районна газета

УРОЧИСТА ПЕРЕДАЧА ЕСТАФЕТИ «ПОЗАШКІЛЛЯ СУМЩИНИ 49+»

З 07 до 13 жовтня  2019 року в закладах позашкільної освіти Ямпільського району  проходили заходи в межах обласної естафети «Позашкілля Сумщини – 49 +». Урочиста передача кубка і книги від позашкільників Ямпільщиниї закладам позашкільної освіти Глухівського району, Березівської ОТГ та Шалигинської ОТГ відбулася 16 жовтня 2019 року.

У цей день на заходи завітали представники відділу освіти Глухівської районної державної адміністрації, Березівської ОТГ, директори закладів позашкілля Глухівщини. В межах заходу відбулася презентація закладів позашкільної освіти, під час якої учасники та гості мали можливість оглянули виставки, що презентували вихованці та педагоги закладів позашкільної освіти, відвідати майстер-класи керівників гуртків. Урочистості продовжилися святковим концертом «Позашкілля - дитяча країна див» за участю вихованців районного Центру дитячої та юнацької творчості.

Вітаємо працівників та вихованців закладів позашкільної освіти з цією визначною подією. Нехай на творчому і життєвому шляху вас постійно супроводжує людська вдячність, допитливі учні, гідна оцінка вашої праці.