Районна газета

ЗА ОПЕРАТИВНИМИ ДАНИМИ НА ПРОВЕДЕННЯ РЕМОНТУ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ ЯМПІЛЬЩИНИ В 2020 РОЦІ З БЮДЖЕТІВ УСІХ РІВНІВ БУДУТЬ ВИДІЛЕНІ КОШТИ В СУМІ 302 МЛН 756 ТИС ГРИВЕНЬ

На апаратній нараді при голові Ямпільської райдержадміністрації Сумської області розглянуто намічений план проведення ремонтних робіт автомобільних доріг Ямпільського району

Начальник відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики, захисту довкілля та цивільного захисту Ямпільської райдержадміністрації Сумської області Світлана ЧУДЕСА  проінформувала присутніх про проведені та заплановані ремонтні роботи в поточному році

«Якщо би кожний рік держава виділяла кошти в сумі 300 млн. гривень для реконструкції чи будівництва доріг, то наші дороги були би іншої якості», - говорив голова Ямпільської райдержадміністрації Сумської області Сергій ДВОРНИК.

Дане проблемне питання потребує щоденного контролю в частині забезпечення виконання намічених завдань як на рівні району, так і області.

 

Довідково: На даний час в Ямпільському районі проводяться ремонтні роботи на автомобільній дорозі загального користування державного значення   Т- 19-12 «Шостка-Ямпіль» на ділянці с. Миронівка – с. Привокзальне довжиною 17,5 км. Вартість робіт 188 млн. грн. Насьогодні відремонтовано 14,5 км дороги, але на закінчення даної дороги необхідно ще не менше 100 млн. гривень.

- О191801 Ямпіль-Свеса-Марчихина Буда-Княжичі в кількості 2566,4 м. кв. на суму 1 млн.459 тис. грн.

- О191802 Ямпіль-Білиця-Степне в кількості 566,7 м.кв.  на суму 192 тис. грн.

Серед 17 об’єктів мостів, які планується відремонтувати в області цього року, 2 мости передбачено відремонтувати на території Ямпільського району.

Планується аварійний ремонт мосту на автомобільній дорозі О191803 Орлівка-Зорине-Червоне-Студенок на ділянці Шевченково-Микитівка. За оперативними даними використано 987 тис. грн.

Окрім того, проводиться аварійний ремонт мостового переходу через струмок в селі Княжичі на автомобільній дорозі О191801 Ямпіль-Свеса-Марчихина Буда-Княжичі, де за 2 млн. грн. буде проведено укріплення опор, заміну плит перекриття та влаштування підходів до мосту.

В Ямпільському районі планується:

проведення поточного середнього ремонту на автомобільній дорозі місцевого значення О191801 «Ямпіль-Свеса-Марчихина Буда-Княжичі» в районі с. Орлівка довжиною 1,8 км. Проведені тендерні процедури на  суму 9 млн.389 тис. грн.

проведення реконструкції комунальної дороги по вул. Чехова -  Соборна - Довженка в смт. Свеса площею 2285 кв.м,, вартість робіт 1 млн. 940 тис. грн.

проведення поточного середнього ремонту дороги комунальної власності по вул. Михайлівська м. Дружба на загальну суму 1 млн. 550 тис. грн.