Районна газета

Ямпільський районний сектор філії Державної установи "Центр пробації" в Сумській області

Інформацію оновлено 02.01.2020

Начальник сектору

 

 

Контактні дані:

 

Менькова Світлана Володимирівна,

підполковник внутрішньої служби

 

поштова адреса: бульвар Ювілейний, 4, смт. Ямпіль, 41200

тел.: 068-543-19-11

електронна скринька:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Графік роботи:

понеділок – четвер: 09:00 – 18:00

п’ятниця: 09:00 – 16:45

обідня перерва: 13:00 – 13:45

вихідний: субота, неділя

Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

 

 

У зв’язку з послабленням карантинних заходів з 1 червня 2020 року, Ямпільський районний сектор з питань пробації буде здійснювати прийом клієнтів в умовах загальнонаціонального карантину за наступних умов:

— допуск у приміщення з розрахунку не більше однієї особи на 3 м.кв.;

— на вході до приміщень обробляти руки встановленими антисептиками.;

— обов’язковий масочний режим.

Водночас звертаємо увагу, що встановлені карантинні обмеження не передбачають можливості невиконання обов’язків, встановлених для суб’єктів пробації в рішеннях суду!

 

 

 

 

ЯМПІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ" В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОВІДОМЛЯЄ 

Ямпільський районний сектор з питань пробації переведено на особливий режим роботи з клієнтами в умовах загальнонаціонального карантину!  З 18 березня 2020 року:

- скасовуються групові заходи;

-  відсутність транспортного сполучення буде визнаватися поважною причиною неявки на реєстрацію чи для участі в реалізації пробаційних програм за умови неможливості дістатися до органу пробації іншим способом;

- у разі неможливості особистої явки допускається проведення реєстрації шляхом телефонної розмови чи спілкування з працівником пробації з використанням інших засобів віддаленого зв’язку (в тому числі й за допомогою мережі Інтернет).

У разі неможливості прибуття на реєстрацію у зв’язку з введенням карантинних заходів (тимчасове припинення транспортного сполучення) Вам необхідно повідомити про це начальника Ямпільського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Менькову Світлану Володимирівну за телефонами 066 1908939 або 0685431911, або на електронну адресу відділу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Водночас звертаємо увагу, що встановлені карантинні обмеження не передбачають можливості невиконання обов’язків, встановлених для суб’єктів пробації в рішеннях суду!

 

 

 

 Інформація оновлена 19.09.2019

ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ ВИКОНАННЯ СУДОВИХ РІШЕНЬ ПІДНІМАЄМО НА СЕМІНАРІ ДЛЯ ГОЛІВ ТА СЕКРЕТАРІВ МІСЦЕВИХ РАД

18 вересня під головуванням Ольги Губар Ямпільською районною радою проведено семінар-навчання для міського, селищних та сільських голів, секретарів місцевих рад. До участі у семінарі за запрошенням голови Ямпільської районної ради долучилася й начальник Ямпільського районного сектору філії «Центр пробації» в Сумській області Світлана Менькова

 

 

 

 

ЦІНУЄМО ТА ВИВЧАЄМО ЕТНОКУЛЬТУРУ РІДНОЇ СІВЕРЩИНИ

07 вересня у  гетьманській столиці України – м. Глухів, на територіїї Національного заповідника "Глухів" проходив II Всеукраїнський фестиваль етнокультури та народних промислів "СіверЕтноФест", у якому прийняли участь північні регіони Сумщини та Чернігівщини. До участі у заході за запрошенням керівників районного відділу культури та районного краєзнавчого музею долучилася й начальник Ямпільського районного сектору філії «Центр пробації» в Сумській області Світлана Менькова

 

 

 

 

ЗАПРОШУЄМО ДО ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Ямпільський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області запрошує до співпраці толерантних, ініціативних, відповідальних, наполегливих та оптимістичних  повнолітніх особистостей для здійснення волонтерської діяльності

Кожен громадянин, не байдужий та ініціативний, зможе прийняти участь у зборі, узагальненні та систематизації інформації щодо суб’єкта пробації на етапі складання досудової доповіді,у  наданні консультативної допомоги, здійсненні психологічної діагностики та корекції, проведенні виховних бесід, підвищенні освітнього рівня, залученні до культурного життя громади, допомоги у працевлаштуванні, облаштуванні побуту, у моральній підтримці при пошуках шляхів до виправлення, допомоги у формуванні впевненості у собі та власних здібностях.