Районна газета

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ НА ЯМПІЛЬЩИНІ

За результатами проведеного повторного голосування з виборів Президента України  на Ямпільщині проголосували 58% (10 612 виборців) від загальної кількості виборців

Голосування проходило на 30 виборчих дільницях Ямпільщини. Надзвичайних ситуацій під час голосування, які б могли вплинути на хід його проведення та результати виборів, не зафіксовано.

За результатами підрахунку голосів лідируючу позицію серед двох кандидатів зайняв Володимир Зеленський (87,93 % - 9 331 голос) та 10,4% (1 104 голоса) набрав Петро Порошенко.

ГРАФІК РОБОТИ ВІДДІЛУ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ 15 КВІТНЯ ПОДОВЖЕНО

Звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Ямпільської районної державної адміністрації стосовно включення до Реєстру, внесення змін до персональних даних, тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси потрібно до 15 квітня 2019 року включно. Відділ працюватиме  до 00:00 годин 15 квітня 2019 року.

 У день голосування зміни до списку виборців для повторного голосування не вносяться. 

 

ЗАБЕЗПЕЧЕНО СУПРОВІД ВИБОРЧОГО ПРОЦЕСУ З ЧЕРГОВИХ ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ 31 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ

«На території Ямпільського району утворено 30 виборчих дільниць, з яких 14 середніх та 15 малих», - проінформував начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Ямпільської районної державної адміністрації Ігор НЕБЕСЬКИЙ під час апаратної наради при голові Ямпільської районної державної адміністрації 

Відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Ямпільської районної державної адміністрації  своєчасно та в повному обсязі отримано відомості чергового періодичного оновлення, позапланових періодичних поновлень, за актами передачі передано дільничним виборчим комісіям іменні запрошення та попередні списки виборців, 28.03.2019 – передано уточнені списки виборців. 

ІІ ТУР ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ ВИБОРІВ: ЩО ТАКЕ «НСП»?

Через 10 днів – 21 квітня 2019 року – в Україні відбудеться ІІ тур виборів Президента

Фахівці юстиції, в межах всеукраїнської правопросвітницької кампанії «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ!», задля підвищення обізнаності громадян щодо їх виборчих прав та процедур зауважують, що виборці, які не здатні самостійно пересуватися, мають право голосувати не у приміщенні для голосування, а за місцем перебування. Про це у списку виборців повинна бути помітка навпроти вашого прізвища: «НСП» – не здатний самостійно пересуватися.

ЗМІНИ ДО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ ДЛЯ ПОВТОРНОГО ГОЛОСУВАННЯ НА ВИБОРАХ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ МОЖНА ВНЕСТИ ДО 15 КВІТНЯ ВКЛЮЧНО

У день голосування зміни до  списку виборців для повторного голосування не вносяться

Центральна виборча комісія прийняла рішення про проведення повторного голосування 21 квітня цього року.

Для участі у ІІ турі виборів до відділів ведення Реєстру виборців станом на 9 квітня вже звернулися 1120 виборців стосовно включення до Реєстру – 62, про внесення змін до персональних даних – 170,  про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси – 710. Перевірили відомості про себе в Реєстрі – 178 виборців.