Районна газета

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

У рамках офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського до Азербайджанської республіки, Торгово-промислова палата України в Азербайджані  та Фондом заохочення експорту та інвестицій в Азербайджані (AZPROMO) організовує діловий візит українських підприємців для участі в українсько-азербайджанському бізнес-форумі (далі – Форум), якій відбудеться  з 15 до 18 грудня 2019 року у м. Баку.

У ході Форуму будуть висвітлені перспективи та пріоритетні напрямки українсько-азербайджанського економічного співробітництва, умови ведення бізнесу, презентації українських компаній та переговори у форматі В2В між представниками ділових кіл України та Азербайджану.

Азербайджанська сторона зацікавлена у співпраці в таких пріоритетних галузях, як продукція агропромислового комплексу, харчова промисловість, металургія, енергетичне, хімічне і транспортне машинобудування, хімічна промисловість, фармацевтика, туризм, реклама, ІТ-технології та інших.

У разі зацікавленості, просимо зареєструватися на сайті ТПП України https://www.ucci.org.ua/

ТПП України готова запропонувати пакет послуг, який включає: придбання авіаквитків, розміщення у готелі (4+* - 5*), трансфери з/до аеропорту, а також трансфери згідно ділової програми, медичне страхування, організацію В2В переговорів та інше.

При бажанні учасники можуть також вирішувати питання логістики самостійно (за умови обов’язкової реєстрації)

У разі виникнення будь-яких питань звертатись за наступними контактними реквізитами: Ольга Сухненко (+38067 230 9038, +38 044 461 9808,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ), Дирекція міжнародного співробітництва ТПП України.