Районна газета

РОЗРОБЛЕНО ПРАВИЛА НАДАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ

Департаментом економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації розроблено Правила надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на поворотній основі до Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області на 2017-2020 роки (далі – проект Правил)

Проект Правил розроблений відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні», Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області на 2017-2020 роки і визначають порядок використання коштів обласного бюджету Сумської області, призначених для надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на поворотній основі, метою якої є забезпечення сприятливих умов для розвитку малого підприємництва Сумської області.

Запрошуємо до обговорення проекту Правил до Програми, що триватиме до 15 травня 2019 року. Свої пропозиції надавати Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації (м. Суми, пл. Незалежності, 2, каб. 111) або на електронну адресу (  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Контактна особа: Оксантюк Олексій Олексійович – заступник директора Департаменту – начальник управління розвитку споживчого ринку та підприємництва Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації, (0542) 62 08 47.

Програма розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області на 2017-2020 роки

За матеріалами офіційного веб-сайту Сумської обласної державної адміністрації:

http://www.gue.sm.gov.ua/index.php/uk/2013-04-18-21-51-02/708-rozrobleno-pravila-nadannya-finansovoji-pidtrimki