Районна газета

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

З 02 до 05 квітня 2019 року на території Міжнародного виставкового центру, за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15 (ст. метро «Лівобережна», павільйон 3, вхід 3-А) відбудеться комплексний захід, який рлєднує:

ХІ Міжнародну спеціалізовану виставку «Київський технічний ярмарок» (машинобудування, литво, металообробка, інструмент, технології обробки поверхні, засоби промислової автоматизації тощо);

ХІ Міжнародну спеціалізовану виставку «PlastExpoUA» (технології і обладнання для виробництва та переробки пластмас і каучуку;

Міжнародну спеціалізовану виставку «Лак&Фарба Expo UA» (лакофарбові покриття та матеріали, сировина, обладнання та технології для їх виробництва, обробка поверхні, тара і упаковка);

ІІІ Міжнародну спеціалізовану виставку «Addit Expo 3D» (технології, обладнання і матеріали для адитивного виробництва і 3D друку).

Головна мета виставкових проектів – демонстрація найкращих досягнень науки, техніки і технологій, необхідних для інноваційного розвитку економіки України.

Доповненням виставкової експозиції стане актуальна для представлених галузей ділова програма (конференції, семінари, презентації), яка спрямована на підвищення конкурентоспроможної продукції та задоволення потреб споживачів.

Про склад учасників виставкових заходів та заплановані заходи ділової програми можна ознайомитися на офіційному веб-сайті організаторів: www.iec-expo.com.ua.