Районна газета

ПРО АМЕРИКАНСЬКУ ПРОГРАМУ БІЗНЕС-СТАЖУВАННЯ «ХОЛОДНА ЛАНКА ПОСТАВОК»

Відповідно до листа Ради голів державних адміністрацій від 08.02.2018№ 05-02/112 та листа Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації від 13.02.2018 № 13.02/195 інформуємо, що у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, для фахівців з України за напрямом «Холодна ланка поставок» відкривається нова програма бізнес-стажування.

Термін стажування у США: з 14 квітня до 05 травня 2018 року.

Для участі у програмі стажування запрошуються:

виробники продуктів харчування;

сільгосппідприємства;

3PL компанії (надання логістичних послуг);

хімічні та фармацевтичні підприємства;

мережеві ритейл компанії.

Програма буде розглядати аспекти транспортування і зберігання в холодному ланцюгу поставок.

Вимоги до кандидатів:

технічна підготовка та відповідний досвід роботи у сфері холодного ланцюга постачання;

мінімум 3 роки досвіду на управлінській посаді (управлінці середньої та вищої ланки, особи, які приймають управлінські рішення в своїй компанії або організації);

володіння англійською мовою не є обов’язковим. Професійні перекладачі-синхроністи забезпечать усний переклад програми.

Стажування фінансується Міністерством торгівлі США: Програма SABIT покриває учасникам витрати, пов’язані з перельотом з Києва до США і назад; проживання, програму навчання, послуги перекладачів у робочі години; медичне страхування на випадок непередбачуваної необхідності і невелику стипендію, що компенсує частину витрат на харчування та інші витрати.

Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до 23 лютого 2018 року.

У разі зацікавленості у цьому конкурсі, просимо до 22 лютого 2018 року повідомити відділ економічного розвитку і торгівлі Ямпільської районної державної адміністрації за телефоном: 2-21-61 або на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Додаток 

Додаток 1