Районна газета

ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ

07 лютого 2018 року о 14:00 год. в малій залі засідань Будинку рад під головуванням першого заступника голови Ямпільської районної державної адміністрації Бойка В.В. відбулось чергове засідання районної конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах.

На розгляд комісії заяв суб’єктів підприємництва на участь у конкурсному відборі Проектів Суб’єктів підприємництва для отримання компенсації за рахунок коштів районного та обласного бюджетів не надійшло, у зв’язку з чим прийнято рішення розмістити чергове оголошення про проведення конкурсу в районній газеті «Голос часу».

Та провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед суб’єктів підприємницької діяльності через офіційні веб-сайти Ямпільської районної державної адміністрації та Ямпільської районної ради, а також районну газету «Голос часу».