Районна газета

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА!

На виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Ямпільському районі на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням дев’ятнадцятої сесії Ямпільської районної ради сьомого скликання Районна конкурсна комісія з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах оголошує конкурсний відбір Проектів з розвитку власної підприємницької діяльності (бізнесу) Суб’єктів підприємництва для отримання Компенсації за рахунок коштів районного бюджету.

Термін подачі заяв для участі у конкурсному відборі Проектів Суб’єктів підприємництва для отримання компенсації закінчується 15 листопада 2017 року.

Пакет документів подається до Комунальної установи “Сумський обласний фонд підтримки підприємництва” Сумської обласної ради за адресою  м. Суми вул. Кооперативна, 3 тел.(0542) 65-91-17

Засідання районної конкурсної комісії відбудеться 29 листопада 2017 року о 14-00 годині в приміщенні Будинку рад (малий зал засідань) за адресою смт Ямпіль, бульв. Ювілейний, 1.

За більш детальною інформацією звертатись до відділу економічного розвитку і торгівлі Ямпільської районної державної адміністрації за адресою: смт Ямпіль, бульв. Ювілейний, 1, або за тел. 2-21-61.