Районна газета

СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА МАЛИХ І СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВ «G-FAIR KOREA-2017»

За інформацією Посольства України в Республіці Корея в період з 01 по 04 листопада 2017 року у Міжнародному виставковому комплексі KINTEX поблизу Сеулу відбудеться найбільша в Республіці спеціалізована виставка малих і середніх підприємств «G-FairKorea-2017» у сфері харчової, текстильної та легкої промисловості (http//www.gfair.or.kr/eng/main.do).

Зазначену виставку організовує Уряд провінції Кьонгі-до за сприяння Міністерства торгівлі, промисловості та енергетики Республіки Корея.

З метою розширення економічних зв’язків з Україною, організатор виставки (Організація акселерації бізнесу і науки (GBSA) південнокорейської провінції Кьонгі-до) висловив готовність надати безкоштовний стенд для представлення продукції українських підприємств. Тематикою виставки є продовольчі, побутові, спортивні товари, електроніка, косметика, одяг, сувеніри, меблі тощо.

У разі зацікавленості просимо до звертатись до відділу економічного розвитку і торгівлі Ямпільської районної державної адміністрації  за тел.: (05456) 2-21-61.