Районна газета

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Український фонд стартапів (далі – Фонд) започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України, місією якого є підтримка інноваційних проєктів та допомога найталановитішим українським підприємцям створювати успішні глобальні компанії.

Фонд надає фінансування у формі грантів, а не за рахунок участі в капіталі. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів.

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

У рамках офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського до Азербайджанської республіки, Торгово-промислова палата України в Азербайджані  та Фондом заохочення експорту та інвестицій в Азербайджані (AZPROMO) організовує діловий візит українських підприємців для участі в українсько-азербайджанському бізнес-форумі (далі – Форум), якій відбудеться  з 15 до 18 грудня 2019 року у м. Баку.

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Українська асоціація підприємств легкої промисловості, яка представляє інтереси виробників текстилю, одягу, шкіряних товарів та взуття проведе 05 грудня 2019 року Бізнес-форум «Uniform&Innovative’2020: Новації та публічні закупівлі», який відбудеться за адресою: м. Київ, вул.. Джона Маккейна (І.Кудрі), 29, актова зала ДВНЗ «Київський коледж легкої промисловості».

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

У рамках проведення Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь у м. Житомир 3-4 жовтня 2019 року відбудуться Виставка великогабаритної техніки та промислових зразків продукції (телефон для довідок + 38 0412 474 642) та Ярмарок продукції та виробів декоративно-прикладного мистецтва (телефон для довідок + 38 0412 474 615)

Програма виставково-ярмаркових заходів додається.

 

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

За інформацією Торгово-промислової палати України 5 вересня 2019 року в місті Нур-Султан (Астана) Казахстан відбудеться українсько-казахстанський бізнес-форум «Україна– Казахстан, Центральна Азія»

Захід організовано Посольством України в Казахстані, ТПП України, Торговим домом «Україна-Азія», Національною компанією «KAZAKH INVEST», Асоціацією експортерів та імпортерів «ЗЕД» та Центром міжнародної ділової співпраці за підтримки МЗС України та Посольства Республіки Казахстан в Україні.