Районна газета

ПІДПРИЄМЦІ СУМЩИНИ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ КОМПЕНСАЦІЮ З ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ

У рамках реалізації заходів Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області на 2017-2020 роки оголошується конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів обласного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах

Право на отримання компенсації за рахунок коштів обласного бюджету мають суб’єкти малого підприємництва, які отримали компенсації за рахунок місцевого бюджету (районного бюджету чи бюджету об’єднаної територіальної громади) відповідно до місцевих програм розвитку підприємництва.

ДО ВІДОМА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Громадською організацією «Рада молодих вчених» та Центром інформаційної підтримки бізнесу в м. Суми за сприяння Канадсько-українського проекту підтримки торгівлі та інвестицій CUTIS (htpp://cutisproject.org/) 17 січня 2019 року планується проведення навчального тренінгу для представників бізнесу за тематикою «Експорт до Канади: практичні аспекти»

Тренінг відбудеться на базі Конгрес-центру Сумського державного університету за адресою: м. Суми, вул.. Покровська, 9/1 з 09:30 до 17:30.

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 11.12.2018 № 3611-06/54157-06 інформуємо про започаткування нового формату Програми Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини для менеджерів «Fit for Partnership with Germany» економічна кооперація з фокусом на Індустрію 4.0.

21 МІЖНАРОЖНА ХАРЧОВА ВИСТАВКА

За інформацією Посольства України в Ісламській Республіці Іран, в період з 22 до 25 січня 2019 року у м. Шираз (Ісламська Республіка Іран) відбудеться 21-а Міжнародна харчова виставка (21 st International Exhibition Of Food 2019).

Організатором зазначеного виставкового заходу виступає іранська компанія «Barsaz Rooydad Pars Co.», яка запрошує українські компанії, спеціалістів та підприємців взяти участь у згаданому заході.

ФОРУМ «ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННИЙ БІЗНЕС НА СУМЩИНІ»

За підтримки Сумської обласної державної адміністрації Центром підтримки бізнесу м. Суми 07 грудня 2018 року на базі Конгрес-центру СумДУ (вул. Покровська, 9/1) буде проведено форум «Готельно-ресторанний бізнес на Сумщині» (програма заходу додається). Захід проводиться в рамках ініціативи «FU4Business» Європейського Союзу та підтримується Європейським Банком Реконструкції та Розвитку.