Районна газета

ДРУГА ВИСТАВКА ІМПОРТНИХ ТОВАРІВ І ПОСЛУГ У М. ШАНХАЙ

За інформацією Торгово-промислової палати України з  05 по 10 листопада 2019 року в м. Шанхай відбудеться Друга виставка імпортних товарів і послуг China International Expo – найбільший захід Китаю за підтримки керівництва та Уряду Китаю, урядів провінцій, міністерств і відомств, дипломатичних місій країни за кордоном та профільних асоціацій.

У 2018 році понад 3 600 експонентів із 151 країни представили продукцію та послуги на ЕКСПО, більше 400 тисяч осіб відвідали захід, загальна вартість домовленостей щодо експорту в Китай сягнула майже 58 млрд доларів США.

ПРО ПРОВЕДЕННЯ СЕМІНАРУ ВІД ПРЕДСТАВНИЦТВА ЄС ДЛЯ БІЗНЕС-КІЛ СУМЩИНИ

Інформуємо, що 15 березня 2019 року о 15.00 год. за адресою: м. Суми, пл. Незалежності, 3/1, відокремлений підрозділ «Центр розвитку місцевого самоврядування» відбудеться семінар від Представництва ЄС для підприємців Сумщини : «Участь у європейських торговельних форумах і виставках: можливості для українського бізнесу»

Семінар розрахований для підприємців, експертів в сфері торгівлі та консалтингу, представників   бізнес-асоціацій, бізнес-клубів та торгово-промислової палати, журналістів бізнес-видань та усіх зацікавлених.

ПРО ВИСТАВКОВО-ЯРМАРКОВІ ЗАХОДИ

Інформуємо, що на офіційному сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у рубриці «Розвиток експорту» опубліковано «Перелік заходів виставково-ярмаркової діяльності в Україні у 2019 році» та «Перелік виставок і ярмарок за кордоном у 2019 році».

Детальний перелік заходів виставково-ярмаркової діяльності в Україні та за кордоном у 2019 році можна отримати за посиланням:

http://www.me.gov.ua/Tags/DocumentsByTag?lang=uk-UA&id=98ff83eb-aa78-4278-8bcc-374809bea7e1&tag=VistavkovaiarmarkovaDiialnist.

ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ

Під головуванням першого заступника голови Ямпільської районної державної адміністрації Бойка В.В. 07 лютого 2019 року відбулось чергове засідання районної конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах.

На розгляд комісії заяв суб’єктів підприємництва на участь у конкурсному відборі Проектів Суб’єктів підприємництва для отримання компенсації за рахунок коштів районного та обласного бюджетів не надійшло, у зв’язку з чим прийнято рішення розмістити чергове оголошення про проведення конкурсу в районній газеті «Голос часу», на веб-сайті Ямпільської районної державної адміністрації та на сайті Ямпільської районної ради.

 

ДРУГА КИТАЙСЬКА МІЖНАРОДНА ІМПОРТНА ВИСТАВКА

За інформацією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у місті Шанхай (Китайська Народна Республіка) з 05 по 10 листопада 2019 року проходитиме Друга Китайська міжнародна імпортна виставка «СІІЕ – 2019». Організатором проведення заходу виступає Міністерство комерції КНР

Отримати детальну інформацію про захід та умови участі можна на сайті:

www.ciie.org або у пані Цюн Сюаньє: e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .