Районна газета

ПРО ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ МІКРОПІДПРИЄМНИЦТВА ТА МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

Постановою Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 № 28 затверджено Порядок надання фінансової державної підтримки суб’єктам мікропідприємництва та малого підприємництва. Державна підтримка надається через уповноважені банки (ощадбанк, Приватбанк, Укрбанкгаз, Укрексімбанк.

ВІДБУДЕТЬСЯ СЕМІНАР «ЗАГОТІВЛЯ, ПЕРЕРОБКА ТА КООПЕРАЦІЯ У ТРАВ’ЯНОМУ БІЗНЕСІ»

28 лютого 2020 року у Конгрес-центрі СумДУ (м. Суми, вул. Покровська, 9/1) відбудеться семінар «Заготівля, переробка та кооперація у трав’яному бізнесі» (програма додається).

Захід орієнтований на власників індивідуальних селянських та фермерських господарств, а також представників малого та середніх агрофірм, які бажають диверсифікувати та підвищити рентабельність своєї діяльності.

Протягом семінару передбачається виступ ключових спікерів з питань: технології вирощування лікарських та ароматичних культур згідно стандартів GACP та Organic; технології заготівлі дикоросів; технології сушки та доробки сировини до товарного вигляду; кооперація у вирощуванні, заготовці та переробці лікарських та ароматичних рослин.

ДО ВІДОМА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Європейський банк реконструкції і розвитку та Євросоюз за погодженням з урядом України запустили цифрову платформу підтримки українських малих і середніх підприємств (МСП) Merezha в рамках ініціативи EU4Business для розширення можливостей розвитку бізнесу. Мета платформи – вивести українські підприємства на новий рівень через залучення центрів підтримки бізнесу та бізнес-експертів.

Merezha фокусує свої зусилля на середніх та малих підприємствах, стартапах та майбутніх бізнес ах, оскільки саме вони створюють робочі місця, конкуренцію на ринку та закладають фундамент здорової економічної системи країни.

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Український фонд стартапів (далі – Фонд) започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України, місією якого є підтримка інноваційних проєктів та допомога найталановитішим українським підприємцям створювати успішні глобальні компанії.

Фонд надає фінансування у формі грантів, а не за рахунок участі в капіталі. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів.

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

У рамках офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського до Азербайджанської республіки, Торгово-промислова палата України в Азербайджані  та Фондом заохочення експорту та інвестицій в Азербайджані (AZPROMO) організовує діловий візит українських підприємців для участі в українсько-азербайджанському бізнес-форумі (далі – Форум), якій відбудеться  з 15 до 18 грудня 2019 року у м. Баку.