Районна газета

СТАНОМ НА 29 КВІТНЯ 2020 РОКУ НА СУМЩИНІ 98 ВИПАДКІВ ЗАХВОРЮВАННЯ НА COVID-19

За останню добу коронавірусну інфекцію підтвердили у 3 осіб (Глухівський район - 1 випадок, м. Конотоп - 2)

Наразі від COVID-19 на Сумщині одужали 55 людей. За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за весь час пандемії коронавірусу в Україні у м. Суми було зафіксовано 9 випадків захворювання, м. Охтирка – 4, м. Конотоп – 14, Конотопський район – 26, м. Кролевець – 21, Кролевецький район – 7, м. Шостка – 7, Тростянецький район – 2, Роменський район – 1, Недригайлівський район – 1, м. Білопілля –1, м. Ромни – 4, Глухівський район – 1.

ЗАДЛЯ ПРОТИДІЇ ПОШИРЕННЮ COVID-19 В УКРАЇНІ ЗАПУЩЕНО МОБІЛЬНИЙ ЗАСТОСУНОК «ДІЙ ВДОМА»

Застосунок призначений для контакту з особою та контролю за дотриманням обов’язкової самоізоляції на час карантину. В основі — зарубіжний досвід країн, які використовують цифрові інструменти для забезпечення безпеки громадян в період пандемії. Застосунок надає переваги на час самоізоляції, але його встановлення є добровільним

Надаємо роз’яснення, як працює застосунок «Дій вдома» і як ним користуватися. Інформаційно-роз’яснювальний матеріал умовно поділено на 3 частини.

ДЕРЖПРАЦІ ЗАПРОВАДЖУЄ ГАРЯЧУ ЛІНІЮ ДЛЯ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ, ЯКІ ЗАХВОРІЛИ НА COVID-19

Відповідні роз’яснення щодо алгоритму отримання страхових виплат у разі захворювання на коронавірусну інфекцію медичних працівників  відтепер можна отримати за телефоном 044 279 03 28

Гарячу лінію запроваджено з метою проведення своєчасних розслідувань нещасних випадків/гострих професійних захворювань (інфікування COVID-19) у медичних та інших працівників, що пов’язані з виконанням професійних обов’язків в умовах підвищеного ризику зараження на коронавірусну інфекцію.

СУМЩИНА ОТРИМАЛА ЧЕРГОВИЙ МЕДИЧНИЙ ВАНТАЖ: ТИСЯЧІ ЗАХИСНИХ КОСТЮМІВ ТА РЕСПІРАТОРІВ

Засоби індивідуального захисту: майже 3800 різних видів захисних костюмів та понад 10 тисяч респіраторів надійшли з Києва до Сумської обласної лікарні. Надалі їх розподілять у медзаклади Сумщини – за наданими медиками потребами

«Керівництво облдержадміністрації постійно тримає на контролі питання забезпечення лікарів засобами індивідуального захисту. Сьогодні Сумщина за сприяння Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО вкотре отримала гуманітарну допомогу, що буде розподілена між медзакладами першої хвилі по боротьбі з коронавірусною інфекцією», – зазначив керівник патронатної служби облдержадміністрації Олександр ЛАРІН.

ДРУГИЙ ЕТАП МЕДИЧНОЇ РЕФОРМИ НА СУМЩИНІ: СКІЛЬКИ ПЕРЕДБАЧЕНО КОШТІВ ТА ПОСЛУГ?

Близько трьох тижнів минуло з моменту старту другого етапу медичної реформи. Закладам охорони здоров’я було надано можливість укласти договори з Національною службою здоров’я України та відповідно отримати фінансування від держави за 26 пакетами медичних послуг. З чим Сумська область увійшла у цей процес, як виглядає у порівнянні з сусідніми регіонами?

Скільки лікарень уклали договори? Згідно з відкритими даними НСЗУ, у Сумській області договори про медичне обслуговування населення укладено з 47 спеціалізованими закладами охорони здоров’я, з них 12 закладів районних рад, 16 закладів міських рад, 15 закладів обласної ради та 4 – приватні.