Районна газета

МОЗ: КОПІЇ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ПІДПИСАННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ З ЛІКАРЕМ БІЛЬШЕ НЕ ПОТРІБНІ

Міністерство охорони здоров’я України внесло зміни до Порядку вибору лікаря, що надає первинну медичну допомогу

Кампанія з вибору сімейних лікарів, педіатрів та терапевтів триває з квітня. Це перша подібна кампанія національного рівня. За цей час виникла необхідність удосконалити порядок подання декларацій про вибір лікаря. Міністерство охорони здоров’я України внесло зміни  до Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, що набрали чинності 3 липня 2018 року.

СКІЛЬКИ ГРОШЕЙ ОТРИМАЮТЬ МЕДЗАКЛАДИ ПЕРВИНКИ ЗА ОБСЛУГОВУВАННЯ ПАЦІЄНТІВ

25 квітня Уряд ухвалив чотири постанови, які дозволяють продовжити реформування системи охорони здоров’я. Зокрема, визначено, скільки заклади отримають за обслуговування пацієнтів у другій половині 2018 року, як медзаклади укладатимуть договори з НСЗУ та як функціонуватиме електронна система охорони здоров’я.

З другого квітня по всій країні триває національна кампанія з вибору лікаря «Лікар для кожної сім’ї». Вже понад 1,6 мільйонів українців підписали декларації зі своїми сімейними лікарями, терапевтами або педіатрами. Кампанія з вибору лікаря — перший етап змін.

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТУ ГЛОБАЛЬНОГО ФОНДУ Є ТІЛЬКИ ПОЧАТКОМ ТА ПЕРШИМ КРОКОМ НА ШЛЯХУ РЕАЛІЗАЦІЇ РЕФОРМИ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я НА СУМЩИНІ

На цьому наголосив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ під час наради з представниками Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України»

Під час візиту на Сумщину представники Центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я відвідали обласний Центр громадського здоров’я і Сумську обласну громадську організацію «Клуб «Шанс» як надавач соціальних послуг у 2018 році.

РЕЗОЛЮЦІЯ УЧАСНИКІВ «КРУГЛОГО СТОЛУ» НА ТЕМУ: «ШУКАЄМО ЛІДЕРІВ, ЩОБ ЗВІЛЬНИТИ СВІТ ВІД ТУБЕРКУЛЬОЗУ»

Розглянувши та обговоривши стан епідемічної ситуації з туберкульозу в області, досягнення та проблеми фтизіатричної служби, з метою поліпшення співпраці між представниками влади, галузі охорони здоров'я та громадських організацій, учасники «круглого столу» на тему: «Шукаємо лідерів, щоб звільнити світ від туберкульозу» констатують наступне.