Районна газета

ФУНЦІОНУВАННЯ МЕРЕЖІ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я В РАЙОНІ

Голова Ямпільської районної державної адміністрації Ірина ПАНЧЕНКО провела робочу зустріч з головним лікарем комунального некомерційного підприємства «Ямпільська центральна районна лікарня» Вадимом Бойчунем

Присутніми обговорено питання функціонування мережі надання первинної медичної допомоги в межах населених пунктів Ямпільського району по території доступності у 2019 році.

 

УРЯД ПЕРЕРОЗПОДІЛИВ ГРОШІ НА ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТЕЙ ПО ЗАРПЛАТАХ МЕДПРАЦІВНИКІВ

Кабінет Міністрів України також перерозподілив гроші з Державного бюджету місцевим бюджетам на програми лікування ниркової недостатності та діабету

Міністерство охорони здоров’я ініціювало і Уряд підтримав перерозподіл 1,5 млрд. грн. з резерву Держбюджету та інших програм МОЗ України на медичну субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам.

ЩОДО НАДАННЯ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ СІЛЬСЬКОМУ НАСЕЛЕННЮ РАЙОНУ У 2019 РОЦІ

Під керівництвом голови Ямпільської районної державної адміністрації Ірини ПАНЧЕНКО проведено нараду з представниками місцевих рад району

Присутні обговорили перспективи функціонування мережі закладів первинної ланки для надання послуг сільському населенню Ямпільського району.

Головним лікарем комунального некомерційного підприємства «Ямпільська центральна районна лікарня» Вадимом БОЙЧУНЕМ було висвітлено проблемні питання пов’язані з функціонуванням мережі закладів первинної ланки та питання утримання закладів охорони здоров’я в селах.

РОЗПОЧАВ РОБОТУ КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР НАЦІОНАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

З 8 жовтня офіційно відкрито контакт-центр НСЗУ Національна служба здоров'я України. Короткий номер – 1677

Подзвонивши на номер 1677, можна отримати інформацію про права пацієнтів та лікарів, актуальні дані щодо змін в системі охорони здоров’я, правила роботи сімейних лікарів та амбулаторій, гарантований державою пакет медичних послуг, особливості співпраці медичних закладів з Національною службою здоров’я.