Районна газета

Охорона здоров'я

10 грудня - Міжнародний день захисту прав людини

Інформація про мережу медичних закладів охорони здоров'я, які розташовані на території Ямпільського району

Графік  проведення прийому громадян головним лікарем комунального закладу «Ямпільська центральна районна лікарня» Ямпільської районної ради Сумської області та його заступниками на 2015 рік

Про Районну програму протидії захворюванню на туберкульоз у 2013-2016 роках

Про Районну програму боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року

Про внесення змін до Граничних тарифів на основні платні медичні послуги, які надаються лікувально-профілактичними державними  та  комунальними закладами охорони здоров’я області від 21.09.2015 № 450-ОД

ОГОЛОШЕННЯ

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Управління поліклініками та приватними медичними установами».

Термін стажування у США: з 10 вересня до 1 жовтня 2016 року.

Звертаємо увагу! Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 2 червня 2016 року.

Для участі у Програмі стажування запрошуються:

• Головні лікарі міських, обласних та районних медичних установ;

• Керівники та власники приватних медичних компаній та центрів;

• Представники міністерства охорони здоров’я, вищих навчальних закладів та асоціацій.

У програмі будуть приймати участь установи з України, Молдови, Росії, Азербайджану та Центральної Азії.

Вимоги до кандидатів:
• Від 3 років досвіду на керівній посаді;
• Керівна посада у своїй установі;
• Володіння англійською мовою не є обов’язковим.
Розгляд і відбір кандидатів на участь у Програмі буде проводити Міністерство торгівлі США. Остаточне рішення щодо складу учасників приймає Програма САБІТ у Вашингтоні.

Стажування фінансується Міністерством торгівлі США: Програма САБІТ покриває учасникам витрати, пов’язані з перельотом з Києва до США і назад; проживання, програму навчання, послуги перекладачів у робочі години; медичне страхування на випадок непередбаченої необхідності та 400 доларів США на весь період стажування.

Мета програми: обмін інформацією і встановлення ділових контактів у сфері управління медичними закладами. Головна мета програми – знайомство з системою амбулаторної медичної допомоги в США.

Приблизна програма стажування: Групове тритижневе стажування почнеться з тижня теоретичних занять, до яких можуть входити семінари з нормативів, законодавства, стандартів, сертифікації, розроблення бізнес планів, міжкультурних комунікацій та перемовин, а також управління бізнесом і асоціаціями. Далі учасники відвідають американські компанії, що працюють в різних сферах охорони здоров’я та зустрінуться з представниками галузевих асоціацій.

Документи на конкурс:
1. Анкета з фотографією заповнена російською і англійською мовами;
2. Копія першої сторінки закордонного паспорту;
3. Лист рекомендація (обов’язковий переклад англійською мовою).

Всі документи необхідно надіслати електронною поштою виключно на адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  , бажано одним файлом у форматі .pdf до вказаного строку.

Більш детальну інформацію про Програму, умови участі, зразок Анкети на участь, Інструкцію з заповнення Анкети можна отримати з Додатка 1.
Копія Анкети (Додаток 1) розміщена на офіційному сайті РГДА, у розділі «РГДА», підрозділ «Документи», пункт 11, за гіперпосиланням:
http://glavrada.org/files/healthcare-clinics-app-2016.doc .

Всі додаткові питання щодо Програми, документів, вимог участі тощо – спрямовувати до координатора програми SABIT при Посольстві Сполучених Штатів Америки у Києві Наталії Шкнеєвої за координатами:
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Тел. + 38 044 521 5222
Мобільний: + 38 095 274 0215
Факс: +38 044 521 5430.
Заповнені Анкети, оформлені виключно відповідно до вимог Інструкції з заповнення, яка міститься в Анкеті, надсилати за вказаними координатами.