Районна газета

ПИТАННЯ ОБ’ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ЯМПІЛЬЩИНИ ОБГОВОРЕНО З ПРЕДСТАВНИКАМИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

26 червня 2018 року при голові Ямпільської районної державної адміністрації Ірини ПАНЧЕНКО проведено засідання робочої групи зі сприяння добровільного об’єднання територіальних громад, на який були запрошені керівники структурних підрозділів Ямпільської районної державної адміністрації, селищні та сільські голови

У ході засідання робочої групи відбулось обговорення питання подальшого об’єднання територіальних громад на території Ямпільського району відповідно до Перспективного плану.

ОЗНАЙОМИЛИСЬ З ДОСВІДОМ СПІВРОБІТНИЦТВА ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Про передовий досвід укладання угод про співробітництво територіальних громад 21 лютого 2018 року на семінарі з селищними та сільськими головами поділився  директор Сумського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Олександр Хоруженко.

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ТА ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАД – НАВІЩО?

У 2017 році до місцевих бюджетів об’єднаних територіальних громад в Україні вже надійшло понад 6 мільярдів гривень

Після об’єднання громад їхні бюджети суттєво зростають. Люди самі планують, куди вкласти кошти, як це робить кожна розумна родина.

ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Процес децентралізації триває, вносяться зміни в законодавство і останні з них стосуються статусу старости об’єднаних територіальних громад, де визначені просторові межі його діяльності та водиться поняття «старостинський округ», -на цьому зазначила начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Ямпільської районної державної адміністрації Світлана Леонтенко 15 березня 2017 року під час семінару з головами та секретарями місцевих рад.