Районна газета

ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Процес децентралізації триває, вносяться зміни в законодавство і останні з них стосуються статусу старости об’єднаних територіальних громад, де визначені просторові межі його діяльності та водиться поняття «старостинський округ», -на цьому зазначила начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Ямпільської районної державної адміністрації Світлана Леонтенко 15 березня 2017 року під час семінару з головами та секретарями місцевих рад.

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ОРГАНІЗАЦІЯ ПІДГОТОВКИ ПРОВЕДЕННЯ ВИБОРІВ ДРУЖБІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

14 грудня 2016 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Ямпільської районної державної адміністрації за участю керівника апарату Ямпільської районної державної адміністрації Світлани Лящевської  з головами  та секретарями дільничних виборчих комісій обговорено механізм взаємодії відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Ямпільської районної державної адміністрації і дільничних виборчих комісій щодо супровіду виборчого процесу в межах чинного законодавства.

Вручені уточнені списки виборців дільничним виборчим комісіям з перших виборів депутатів та голови  Дружбівської міської об’єднаної територіальної громади.

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: ПУЛЬС РЕФОРМ СУМЩИНИ

Якщо задати будь-якому пересічному українцю питання: «Яка реформа в державі стосується особисто Вас?», то можна почути безліч відповідей. Але спільною для всіх буде лише одна — реформа децентралізації влади. Реформа, для якої не мають значення, а ні ваша професія, а ні ваш вік, стать, релігійні чи політичні погляди. Реформа, що стосується всіх громадян України. Реформа, що відбувається саме тут і зараз.

З початку реформи пройшло не так багато часу, але вже на сьогодні на Сумщині створено 16 об’єднаних територіальних громад, 15 з яких утворилися цього року.Однією з перших стала Дружбівська міська об’єднана територіальна громада Ямпільського району, до складу якої ввійшли населені пункти трьох місцевих рад: Дорошівської, Чуйківської, Дружбівської.

ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ ЗА ОБ’ЄДНАНИМИ ТЕРИТОРІАЛЬНИМИ ГРОМАДАМИ

Про це наголосив перший заступник голови Ямпільської районної дежавної адміністрації на семінарі з головами та секретарями місцевих рад 21 вересня 2016 року.

Як приклад, Бойко В.В. навів створену Березівську територіальну громаду, в якій реалізуються проекти з розвитку та удосконалення сільської інфраструктури, та 90% фінансування проектів здійснюється за рахунок Державного фонду регіонального розвитку.