Районна газета

ОЗНАЙОМИЛИСЬ З ДОСВІДОМ СПІВРОБІТНИЦТВА ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Про передовий досвід укладання угод про співробітництво територіальних громад 21 лютого 2018 року на семінарі з селищними та сільськими головами поділився  директор Сумського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Олександр Хоруженко.

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ТА ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАД – НАВІЩО?

У 2017 році до місцевих бюджетів об’єднаних територіальних громад в Україні вже надійшло понад 6 мільярдів гривень

Після об’єднання громад їхні бюджети суттєво зростають. Люди самі планують, куди вкласти кошти, як це робить кожна розумна родина.

ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Процес децентралізації триває, вносяться зміни в законодавство і останні з них стосуються статусу старости об’єднаних територіальних громад, де визначені просторові межі його діяльності та водиться поняття «старостинський округ», -на цьому зазначила начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Ямпільської районної державної адміністрації Світлана Леонтенко 15 березня 2017 року під час семінару з головами та секретарями місцевих рад.

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ОРГАНІЗАЦІЯ ПІДГОТОВКИ ПРОВЕДЕННЯ ВИБОРІВ ДРУЖБІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

14 грудня 2016 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Ямпільської районної державної адміністрації за участю керівника апарату Ямпільської районної державної адміністрації Світлани Лящевської  з головами  та секретарями дільничних виборчих комісій обговорено механізм взаємодії відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Ямпільської районної державної адміністрації і дільничних виборчих комісій щодо супровіду виборчого процесу в межах чинного законодавства.

Вручені уточнені списки виборців дільничним виборчим комісіям з перших виборів депутатів та голови  Дружбівської міської об’єднаної територіальної громади.