Районна газета

МАЙЖЕ 900 ОТГ ВЖЕ СТВОРЕНО В УКРАЇНІ, – ГЕННАДІЙ ЗУБКО

Майже 900 об’єднаних територіальних громад вже створено в Україні станом на 10 травня 2019 року. З них у 66 територіальних громадах відбудуться перші місцеві вибори 30 червня, ще 25 очікують на рішення ЦВК. Про це повідомив на своїй сторінці у FB Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко

ПИТАННЯ ОБ’ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ЯМПІЛЬЩИНИ ОБГОВОРЕНО З ПРЕДСТАВНИКАМИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

26 червня 2018 року при голові Ямпільської районної державної адміністрації Ірини ПАНЧЕНКО проведено засідання робочої групи зі сприяння добровільного об’єднання територіальних громад, на який були запрошені керівники структурних підрозділів Ямпільської районної державної адміністрації, селищні та сільські голови

У ході засідання робочої групи відбулось обговорення питання подальшого об’єднання територіальних громад на території Ямпільського району відповідно до Перспективного плану.

ОЗНАЙОМИЛИСЬ З ДОСВІДОМ СПІВРОБІТНИЦТВА ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Про передовий досвід укладання угод про співробітництво територіальних громад 21 лютого 2018 року на семінарі з селищними та сільськими головами поділився  директор Сумського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Олександр Хоруженко.

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ТА ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАД – НАВІЩО?

У 2017 році до місцевих бюджетів об’єднаних територіальних громад в Україні вже надійшло понад 6 мільярдів гривень

Після об’єднання громад їхні бюджети суттєво зростають. Люди самі планують, куди вкласти кошти, як це робить кожна розумна родина.