Районна газета

«ВИБОРИ ПОВИННІ ВІДБУТИСЯ ПРОЗОРО, ЧЕСНО І БЕЗДОГАННО»

На цьому наголосила тимчасово виконуючий обов’язки голови Ямпільської районної державної адміністрації І.А. Панченко під час семінару з міським, селищними, сільськими головами та секретарями місцевих рад.

Також Ірина Анатоліївна звернула увагу присутніх на забезпеченні проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, міських, селищних, сільських голів 25 жовтня 2015 року в межах Закону України «Про місцеві вибори» та недопущенні порушень виборчого процесу.

21 ЖОВТНЯ ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР-НАВЧАННЯ З ДІЛЬНИЧНИМИ ВИБОРЧИМИ КОМІСІЯМИ

Під головуванням начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Ямпільської районної державної адміністрації Небеського І.М. проведено семінар-навчання з дільничними виборчими комісіями Ямпільського району з питання уточнення попередніх списків виборців.

Відповідно до ч. 2 ст. 32 Закону України «Про місцеві вибори» відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Ямпільської районної державної адміністрації передано 29 звичайним дільничним виборчим комісіям уточнений список виборців з виборів депутатів місцевих рад та сільських, міських, селищних, сільських голів 25 жовтня 2015 року.

МИКОЛА КЛОЧКО: «ПІДГОТОВКА ДО ВИБОРІВ ВИЙШЛА НА ФІНІШНУ ПРЯМУ»

За словами голови облдержадміністрації, вибори на Сумщині повинні відповідати українському законодавству та відбутися прозоро, чесно і бездоганно

Очільник області звернув особливу увагу присутніх на апаратній нараді на забезпечення прав на волевиявлення всіх, без виключення, виборців, особливо осіб з обмеженими можливостями. Для даної категорії осіб виборчі дільниці, по можливості, оснащувалися пандусами та буде організовано  голосування вдома.

Нормативно-правові акти

МИКОЛА КЛОЧКО: «ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЯКІСНУ ПІДГОТОВКУ ДО ВИБОРІВ»

Таке доручення посадовцям дав голова облдержадміністрації під час апаратної наради

«Вкотре хочу наголосити, що кожен керівник на місцях несе персональну відповідальність за організацію виборчого процесу. Маємо створити належні умови для вільного та демократичного волевиявлення громадян», – зазначив Микола Клочко.