Районна газета

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Повідомляємо про те, що торгово-промисловою палатою України (далі – ТПП) оновлено інвестиційний портал (http:/invest.ucci.org.ua/), який покликаний допомогти українським підприємствам у пошуку інвесторів та реалізації інвестиційних проектів, продажу бізнесу, стартапів, земельних ділянок. У свою чергу, для українських та іноземних інвесторів інвестиційний портал є зручним інструментом для пошуку актуальних українських проектів.

СТИПЕНДІЯ НА ОТРИМАННЯ СТУПЕНІВ МАГІСТРА (MASTER) ТА ДОКТОРАНТА (PHD) В КНР

За інформацією Посольства Китайської Народної Республіки в Україні, Міністерство комерції КНР запрошує представників України взяти участь у навчальних програмах для отримання ступенів магістра (Master) та докторанта (PhD).

Кожен кандидат може обрати одну і ту ж спеціальність в 3 університетах з 26, що пропонуються.

Обов’язковими вимогами для відбору учасників навчальних програм є:

КОНФЕРЕНЦІЯ «INNOVATION IN AGROFOOD AND LOGISTICS» В М. РОТТЕРДАМ (НІДЕРЛАНДИ)

Повідомляємо, що 12 грудня 2017 року в м. Роттердам (Нідерланди) відбудеться міжнародна конференція «Innovation in Agrofood and Logistics».

Організаторами заходу з української сторони виступають Посольство України в Королівстві Нідерланди, Торгово-промислова палата України, Українсько-нідерландська ділова рада та Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі (ITFC). З боку співорганізаторів заходу – нідерландська бізнес-організація Rotterdam Partners.

ПРОМИСЛОВИЙ САМІТ «BURSA INDUSTRIAL SUMMIT-2017»

Інформуємо, що з 30 листопада по 3 грудня 2017 року у м. Бурса (Туреччина) відбудеться промисловий Саміт «Bursa Industrial Summit-2017», в рамках якого відбудуться тематичні виставки-ярмарки, присвячені новітнім та інноваційним технологіям і обладнанню для обробки металу, електричним і електронним системам, системам автоматизації та зв’язку.

Звертаємо увагу, що участь у заході фінансується Торгово-промисловою палатою м. Бурси, Міністерством економіки Туреччини, компанією Tüyap Bursa Fair Organization Inc. та включає проживання в готелі (3 ночі), сплату авіаквитків до/зі Стамбулу, трансфер за маршрутом Стамбул (аеропорт)–Бурса–Стамбул, а також трансфер між готелем та місцем проведення заходу.

Інвестиційна та зовнішньоекономічна політика

Інформація оновлена 26.07.2018 

Інвестиційна карта Ямпільського району (станом на 01.06.2017)

За кошти державного фонду регіонального розвитку в смт Свеса Ямпільського району буде збудовано водогін

До уваги зацікавлених осіб!

Перелік об'єктів державного нерухомого майна, які перебувають на балансі підприємств і організацій, підпорчдкованих міністерствам та відомствам, що пропонуються для надання в оренду

До уваги суб'єктів господарювання!

Інвестиційний план Ямпільського району Сумської області

Перелік вільних виробничих потужностей, які можуть бути продані або надані в оренду

Перелік об’єктів незавершеного будівництва державної власності