Районна газета

Інвестиційна та зовнішньоекономічна політика

Інформація оновлена 15.05.2019

Інвестиційна карта Ямпільського району (станом на 01.06.2017)

За кошти державного фонду регіонального розвитку в смт Свеса Ямпільського району буде збудовано водогін

До уваги зацікавлених осіб!

Перелік об'єктів державного нерухомого майна, які перебувають на балансі підприємств і організацій, підпорчдкованих міністерствам та відомствам, що пропонуються для надання в оренду

До уваги суб'єктів господарювання!

Інвестиційний план Ямпільського району Сумської області

Перелік вільних виробничих потужностей, які можуть бути продані або надані в оренду

Перелік об’єктів незавершеного будівництва державної власності

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Доводимо до відома, що з 13 по 14 червня 2019 року буде проведений Міжрегіональний інвестиційний форум з питань енергоефективності та енергозбереження за адресою: м. Рівне, вул. Д.Галицького, 27, в приміщенні ТОВ «Рівнетеплоенерго», конференц-зал на 4 поверсі, вхід через «Службовий вхід». Реєстрація учасників відбудеться з 08.30 до 10.30 годин 13.06.2019 за місцем проведення

В рамках цього заходу 13-14 червня буде працювати V Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ – 2019), урочисте відкриття якої відбудеться 13.06.2019 о 9.30 годин за центральним входом до виставкової площі ТОВ «Рівнетеплоенерго», м. Рівне, вул. Д.Галицького, 27.

ДРУГА КИТАЙСЬКА МІЖНАРОДНА ІМПОРТНА ВИСТАВКА

За інформацією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у місті Шанхай (Китайська Народна Республіка) з 05 по 10 листопада 2019 року проходитиме Друга Китайська міжнародна імпортна виставка «СІІЕ – 2019». Організатором проведення заходу виступає Міністерство комерції КНР

Отримати детальну інформацію про захід та умови участі можна на сайті:

www.ciie.org або у пані Цюн Сюаньє: e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

ДРУГА ВИСТАВКА ІМПОРТНИХ ТОВАРІВ І ПОСЛУГ У М. ШАНХАЙ

За інформацією Торгово-промислової палати України з  05 по 10 листопада 2019 року в м. Шанхай відбудеться Друга виставка імпортних товарів і послуг China International Expo – найбільший захід Китаю за підтримки керівництва та Уряду Китаю, урядів провінцій, міністерств і відомств, дипломатичних місій країни за кордоном та профільних асоціацій.

У 2018 році понад 3 600 експонентів із 151 країни представили продукцію та послуги на ЕКСПО, більше 400 тисяч осіб відвідали захід, загальна вартість домовленостей щодо експорту в Китай сягнула майже 58 млрд доларів США.

У КИЄВІ ВІДБУДЕТЬСЯ ЕКСПО-КОНГРЕС "БІЗНЕС ДЛЯ РОЗУМНИХ МІСТ"!

З 29 до 31 січня на головній арені країни НСК "Олімпійський" відбудеться Експо- конгрес "Бізнес для Розумних Міст"

"Бізнес для Розумних Міст" - цс глобальний захід, який має на меті зібрати лідерів регіону для вирішення проблемних питань у містах та пошуку найкращих партнерів для реалізації проектів і надання послуг.

Перший день Конгресу буде присвячений участі бізнесу в трансформації міст. Мери та представники міст, урядів та приватних компаній презентують свої успішні історії участі бізнесу в трансформації міст, проінформують про те, як вони досягли реальних партнерських відносин між бізнесом та публічною владою.