Районна газета

ПИТАННЯ ЖКГ ТА КРИТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ МАЮТЬ БУТИ ДЛЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ПРІОРИТЕТОМ

Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій ЗУБКО

«Сьогодні місцеве самоврядування має достатньо коштів на місцях і тут саме питання у визначенні пріоритетів. Саме критична інфраструктура у містах є пріоритетом номер один. Це те, що забезпечує життєдіяльність міста – водопостачання, опалення і водовідведення і без їх повної модернізації говорити про якісну послугу не можливо, – зазначив Геннадій Зубко.

– Сьогодні по Україні ми залучаємо міжнародних партнерів – Світовий банк, ЄБРР, ЄІБ, Швейцарське бюро співробітництва, які в синергії з місцевим бюджетом, є потужним інструментом розвитку міст та модернізації систем життєзабезпечення».

Віце-прем’єр-міністр розповів, що сьогодні по країні впроваджується близько 40 проектів, які стосуються модернізації теплопостачання, водопостачання. За його словами, мешканці міст України мають відчувати результати впровадження фінансової децентралізації і співпраці з міжнародними партнерами. І в першу чергу, це якість, справедливий і прозорий тариф.

За матеріалами Урядового порталу:

https://www.kmu.gov.ua/ua/news/pitannya-zhkg-ta-kritichnoyi-infrastrukturi-mayut-buti-dlya-organiv-miscevogo-samovryaduvannya-prioritetom-gennadij-zubko