Районна газета

ГЛАВА УРЯДУ: РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ СЕЗОН ДОРОЖНІХ РОБІТ, ВИМАГАЮ КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ І ДОТРИМАННЯ ВАГОВИХ НОРМ НА ТРАНСПОРТІ

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир ГРОЙСМАН під час спеціальної наради з питань розвитку дорожнього господарства

В Україні розпочинається сезон дорожніх робіт, який передбачає проведення ініційованих Урядом перевірок якості вже побудованих та відремонтованих доріг, запровадження нових норм контролю якості доріг, що будуються, а також запровадження контролю навантаження транспорту, який здійснюють підрозділи Державної служби України з безпеки на транспорті.

«Поступово можна розпочинати роботи на дорогах. Хотів би звернути увагу на якість виконання робіт – поточний та капітальний ремонт, в тому числі, – сказав Глава Уряду. – Окрім того, порядок на дорогах, злагоджена робота на наших вагових комплексах – принципово важливе питання. Контроль треба забезпечити. Ми витрачаємо мільярди гривень на будівництво, а потім навантажують і перевантажують транспорт і, таким чином, руйнують дороги. У нас за різними оцінками біля 50% транспорту їздить з порушенням вагових норм. Маємо це зупинити».

На думку Прем’єр-міністра, тиждень якісного контролю на дорогах – і порядок буде наведений. А за 3-5 років ситуація в принципі зміниться на краще. При цьому Глава Уряду запропонував долучити до цього процесу сили та засоби Міністерства внутрішніх справ. Йдеться, передусім, про камери спостереження. «У нас, приміром, є 78 комплексів – давайте поставимо камери і все зробимо. Думаю, керівники МВС із задоволенням нададуть допомогу», – сказав Володимир Гройсман. 

Довідково. Минулого року в Україні було відремонтовано та побудовано понад 2 тис. км доріг, що стало рекордним показником для нашої держави. Цього року обсяги робіт будуть збільшені, а загальний дорожній бюджет перевищить 45 млрд грн. 

За матеріалами Урядового порталу:

https://www.kmu.gov.ua/ua/news/glava-uryadu-rozpochinayetsya-sezon-dorozhnih-robit-vimagayu-kontrolyu-yakosti-i-dotrimannya-vagovih-norm-na-transporti