Районна газета

ГЛАВА УРЯДУ: РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ СЕЗОН ДОРОЖНІХ РОБІТ, ВИМАГАЮ КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ І ДОТРИМАННЯ ВАГОВИХ НОРМ НА ТРАНСПОРТІ

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир ГРОЙСМАН під час спеціальної наради з питань розвитку дорожнього господарства

В Україні розпочинається сезон дорожніх робіт, який передбачає проведення ініційованих Урядом перевірок якості вже побудованих та відремонтованих доріг, запровадження нових норм контролю якості доріг, що будуються, а також запровадження контролю навантаження транспорту, який здійснюють підрозділи Державної служби України з безпеки на транспорті.

24 БЕРЕЗНЯ В УКРАЇНІ ПРОВОДИТЬСЯ ВСЕСВІТНЯ КАМПАНІЯ ГОДИНА ЗЕМЛІ

У суботу, 24 березня 2018 року о 20:30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину – Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашої планети. 

Година Землі була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році ця успішна акція поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.

Президент підписав Закон про житлово-комунальні послуги

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про житлово-комунальні послуги».

Реалізація положень Закону сприятиме демонополізації та дерегуляції у сфері житлово-комунальних послуг, підвищенню їх якості, забезпеченню можливості контролю за їх наданням, оновленню житлового фонду та підвищенню ефективності його управлінням.

РОЗ’ЯСНЕННЯ УРЯДУ ЩОДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО КОМЕРЦІЙНИЙ ОБЛІК ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ ТА ВОДОПОСТАЧАННЯ»

Документ набрав чинності 2 серпня 2017 року.

«Це - один з пакета законодавчих актів, що мають на меті привести ринок надання житлово-комунальних послуг в Україні у цивілізований стан, сприяти енергоощадженню, а, відтак – і енергетичній незалежності нашої держави, - говорять урядовці.

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ СТАЄ ІНТЕРАКТИВНОЮ

В Україні створили Інтерактивну інвестиційну карту з енергоефективності та відновлюваної енергетики України – UA MAP.

Відповідно Національних планів дій з відновлюваної енергетики та енергоефективності на період до 2020 року, затверджених розпорядженнями Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 902-р та від 25 листопада 2015р № 1228-р, важливим завданням в державі є сприяння залученню інвестицій у проекти з енергоефективності та відновлюваної енергетики.