Районна газета

РОЗ’ЯСНЕННЯ УРЯДУ ЩОДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО КОМЕРЦІЙНИЙ ОБЛІК ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ ТА ВОДОПОСТАЧАННЯ»

Документ набрав чинності 2 серпня 2017 року.

«Це - один з пакета законодавчих актів, що мають на меті привести ринок надання житлово-комунальних послуг в Україні у цивілізований стан, сприяти енергоощадженню, а, відтак – і енергетичній незалежності нашої держави, - говорять урядовці.

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ СТАЄ ІНТЕРАКТИВНОЮ

В Україні створили Інтерактивну інвестиційну карту з енергоефективності та відновлюваної енергетики України – UA MAP.

Відповідно Національних планів дій з відновлюваної енергетики та енергоефективності на період до 2020 року, затверджених розпорядженнями Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 902-р та від 25 листопада 2015р № 1228-р, важливим завданням в державі є сприяння залученню інвестицій у проекти з енергоефективності та відновлюваної енергетики.

ВІДДІЛЕННЯ НАДАЛО РЕКОМЕНДАЦІЇ УЧАСНИКАМ РИНКУ ПОСЛУГ З ВСТАНОВЛЕННЯ ПОБУТОВИХ ПРИЛАДІВ ОБЛІКУ ГАЗУ

Законом України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» передбачено, що суб’єкти господарювання, які здійснюють розподіл природного газу на відповідній території, зобов’язані забезпечити встановлення лічильників газу для населення, що проживає в приватних будинках і квартирах та використовує, зокрема газ лише для приготування їжі до 1 січня 2018 року.

УРЯДОМ ВНЕСЕНО ЗМІНИ ДО ДЕРЖАВНИХ НОРМАТИВІВ СПОЖИВАННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

3 листопада 2015 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року №842, якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів від 6 серпня 2014 р. №409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування», якою, у свою чергу, затверджено соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами, в межах яких надаються пільги та житлові субсидії населенню.

ТРИ КРОКИ ДО ЛЕГАЛІЗАЦІЇ САМОБУДУ

У зв'язку з набуттям чинності наказу Мінрегіону від 24 квітня 2015 року № 79 «Про затвердження Порядку прийняття в експлуатацію і проведення технічного обстеження індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, громадських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення І та II категорій складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт» (далі - Порядок), зареєстрованого у Міністерстві юстиції за № 547/26992 від 15 травня 2015 року, а також з метою уникнення подвійного тлумачення норм вказаного Порядку, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства надало наступні роз’яснення.

Більше статей...

  1. Реформування ЖКГ