Районна газета

З ВЕРЕСНЯ ФОНД ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ РОЗПОЧНЕ ПРИЙОМ ЗАЯВОК ВІД ОСББ, – ГЕННАДІЙ ЗУБКО

Фонд енергоефективності з 3 вересня 2019 року розпочинає прийом заявок від ОСББ для участі в програмі «Енергодім» на часткове відшкодування витрат у розмірі 40% вартості заходів з енергоефективності в багатоквартирних будинках для пакета «Легкий» та 50% для пакета «Комплексний»

Перші 300 заявок отримають додатковий грант у розмірі 20%. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій ЗУБКО під час брифінгу «Реформи Мінрегіону. Що далі?!», презентуючи transition вook (маршрутну карту реформ) для майбутнього складу Уряду.

З ВЕРЕСНЯ ФОНД ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ РОЗПОЧНЕ ПРИЙОМ ЗАЯВОК ВІД ОСББ

Фонд енергоефективності з 3 вересня 2019 року розпочинає прийом заявок від ОСББ для участі в програмі «Енергодім» на часткове відшкодування витрат у розмірі 40% вартості заходів з енергоефективності в багатоквартирних будинках для пакета «Легкий» та 50% для пакета «Комплексний»

Перші 300 заявок отримають додатковий грант у розмірі 20%. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій ЗУБКО під час брифінгу «Реформи Мінрегіону. Що далі?!», презентуючи transition вook (маршрутну карту реформ) для нового складу Уряду.

ЩОДО ВВЕДЕННЯ В ДІЮ ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ"

Звертаємо вашу увагу, що з 1 травня 2019 року в повному обсязі введено в дію Закон України від "Про житлово-комунальні послуги" від 09.11.2017 N 2189-VIII та утратив чинність попередній Закон від 27.06.04р.№ 1875-ІV

Додаємо лист Департаменту житлово-комунального господарства енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу Про введення в дію Закону України "Про житлово-комунальні послуги"

ОПУБЛІКОВАНО ПОСІБНИК “ВАШ БАГАТОКВАРТИРНИЙ БУДИНОК: ХТО І ЯК НИМ МАЄ УПРАВЛЯТИ”

14 травня, було опубліковано для вільного завантаження посібник “Ваш багатоквартирний будинок: хто і як ним має управляти”   Мета цього посібника — розповісти, як співвласники багатоквартирного будинку можуть ним управляти, як і чому варто створити ОСББ, хто такий професійний управитель, чим він відрізняється від ЖЕКів «старого зразка», як його обрати та побудувати з ним ефективну співпрацю

Посилання на посібник:“Ваш багатоквартирний будинок: хто і як ним має управляти”

 

ОГОЛОШЕННЯ!

До уваги членів районної комісії:

16 травня 2019 року о 11:00 у приміщенні Будинку рад на другому поверсі у кабінеті № 29 відбудеться засідання районної комісії з відбору індивідуальних забудовників, яким надається право на одержання кредиту за районною цільовою програмою «Власний дім» на 2019-2020 роки.

Більше статей...

  1. МАЙЖЕ 500 МЛН ГРН «ТЕПЛИХ КРЕДИТІВ» ВЖЕ ВИДАНО СІМ’ЯМ НА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ ЗАХОДИУ ЦЬОМУ РОЦІ
  2. ВЖЕ БІЛЬШЕ 120 БУДІВЕЛЬ ОТРИМАЛИ СЕРТИФІКАТИ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ
  3. ПОНАД 900 АТЕСТАТІВ ВЖЕ ВИДАНО ЕНЕРГОАУДИТОРАМ ДЛЯ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ СЕРТИФІКАЦІЇ БУДІВЕЛЬ, - СЕРГІЙ САВЧУК
  4. ЧЛЕНАМ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ
  5. ОПРИЛЮДНЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ЯМПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  6. ВІДКРИТО ФІНАНСУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРОГРАМИ «ТЕПЛИХ КРЕДИТІВ»
  7. ПАРЛАМЕНТ ВІДТЕРМІНУВАВ ВСТУП В ДІЮ ЗАКОНУ «ПРО ЖКП» В ЧАСТИНІ РЕГУЛЮВАННЯ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ, - ГЕННАДІЙ ЗУБКО
  8. ПИТАННЯ ЖКГ ТА КРИТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ МАЮТЬ БУТИ ДЛЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ПРІОРИТЕТОМ
  9. ГЛАВА УРЯДУ: РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ СЕЗОН ДОРОЖНІХ РОБІТ, ВИМАГАЮ КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ І ДОТРИМАННЯ ВАГОВИХ НОРМ НА ТРАНСПОРТІ
  10. 24 БЕРЕЗНЯ В УКРАЇНІ ПРОВОДИТЬСЯ ВСЕСВІТНЯ КАМПАНІЯ ГОДИНА ЗЕМЛІ