Районна газета

ЧЛЕНАМ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ

25 вересня 2018 року о 14:00 у кабінеті першого заступника голови Ямпільської районної державної адміністрації відбудеться Засідання районної комісії з відбору індивідуальних забудовників, яким надається право на одержання кредиту.

ОПРИЛЮДНЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ЯМПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

На виконання вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про інформацію» та Закону України «Про доступ до публічної інформації» в частині забезпечення доступу до генеральних планів населених пунктів Ямпільського району, відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Ямпільської районної державної адміністрації Сумської області розміщує наявну містобудівну документацію населених пунктів району.

ВІДКРИТО ФІНАНСУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРОГРАМИ «ТЕПЛИХ КРЕДИТІВ»

Про це повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук. Відсьогодні усі охочі зробити свій дім енергоефективним та заощаджувати на комунальних послугах можуть скористатися Урядовою програмою «теплих кредитів» в уповноважених банках (Ощадбанк, Укргазбанк, ПриватБанк) та отримати відшкодування у розмірі:

  • 20 % – на придбання «негазових» котлів (35 % для субсидіантів),
  • 35 % – для утеплення індивідуального житла,
  • від 40 % до 70 % – для ОСББ на утеплення багатоповерхівок.

ПАРЛАМЕНТ ВІДТЕРМІНУВАВ ВСТУП В ДІЮ ЗАКОНУ «ПРО ЖКП» В ЧАСТИНІ РЕГУЛЮВАННЯ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ, - ГЕННАДІЙ ЗУБКО

Парламент прийняв за основу та в цілому законопроект 8424, яким відтерміновується до 01 травня 2019 року ведення в дію Закону «Про ЖКП», лише в частині регулювання комунальних послуг. Це вода, тепло, поводження з відходами, електропостачання і газ. В той же час, з 10 червня цього року вводиться в дію послуга з управління багатоквартирним будинком. З наступного місяця власники багатоквартирних будинків зможуть самостійно обирати собі управителя. Так прокоментував прийняття надважливого закону Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ                                                                                   України Геннадій Зубко.

ПИТАННЯ ЖКГ ТА КРИТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ МАЮТЬ БУТИ ДЛЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ПРІОРИТЕТОМ

Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій ЗУБКО

«Сьогодні місцеве самоврядування має достатньо коштів на місцях і тут саме питання у визначенні пріоритетів. Саме критична інфраструктура у містах є пріоритетом номер один. Це те, що забезпечує життєдіяльність міста – водопостачання, опалення і водовідведення і без їх повної модернізації говорити про якісну послугу не можливо, – зазначив Геннадій Зубко.