Районна газета

УКРАЇНА ВИКОНУВАТИМЕТЕ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ В РАМКАХ ПРОГРАМИ СПІВПРАЦІ З ЄС ТА ПРОПОНУЄ РОЗПОЧАТИ ПЕРЕГОВОРИ ПРО НОВУ ПРОГРАМУ, - ГЛАВА УРЯДУ НА ЗУСТРІЧІ З КЕРІВНИЦТВОМ ЄВРОСОЮЗУ

Україна виконуватиме взяті на себе зобов'язання   в  рамках започаткованої  у  2015  році   програми  реформ та згідно   з   Угодою про  Асоціацію  з  ЄС і пропонує Євросоюзу  обговорити  нову програму  підтримки  нашої держави.  

Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час переговорів з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском та Президентом Європейської Комісії Жан-Клодом Юнкером. Зустріч відбулася в рамках саміту "Україна – ЄС", який розпочався в Києві.

1 ВЕРЕСНЯ 2017 РОКУ РОЗПОЧНЕТЬСЯ ЯКІСНО НОВИЙ ЕТАП ШЛЯХУ УКРАЇНИ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ - ПРЕЗИДЕНТ

Рада ЄС завершила процес ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Про це Президент Петро Порошенко повідомив у зверненні, опублікованому на його офіційній сторінці.

Глава держави наголосив, що з 1 вересня 2017 року розпочнеться якісно новий етап нашого шляху до Європейського Союзу. «Це - етап глибинних та всеохоплюючих реформ, який вимагатиме максимальних зусиль та об’єднання всіх гілок української влади, бізнесу, громадянського суспільства заради побудови кращого європейського майбутнього для українського народу. І на цьому шляху нам допомагатиме і Європейський Союз, і увесь цивілізований світ», - підкреслив Президент.

12-13 ЛИПНЯ У КИЄВІ ПІД ГОЛОВУВАННЯМ ПРЕЗИДЕНТА ВІДБУДЕТЬСЯ 19-Й САМІТ УКРАЇНА-ЄС

12-13 липня 2017 року в Києві під головуванням Президента Петра Порошенка відбудеться Дев'ятнадцятий Саміт Україна-Європейський Союз.

Делегацію ЄС представлятимуть Президент Європейської Ради Дональд Туск та Президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер. У Саміті також братимуть участь члени Уряду України та члени Європейської Комісії.

УКРАЇНА РОЗПОЧАЛА ДИСКУСІЮ ЩОДО ЗАПРОВАДЖЕННЯ ПЛАНУ ДІЙ ЩОДО НАБУТТЯ ЧЛЕНСТВА В НАТО – ПРЕЗИДЕНТ

Україна чітко визначила своє політичне безпекове майбутнє. Верховна Рада проголосувала Закон, який ставить за мету наше майбутнє членство в НАТО – мету нашої міжнародної безпекової політики. Про це сказав Президент Петро Порошенко під час спільної прес-конференції з Генеральним секретарем НАТО. Глава держави нагадав, що підписав цей Закон і він вступив в дію.

Відповідаючи на питання щодо подальшого формату співпраці між Україною та НАТО і чи можливе подання заявки щодо отримання Україною Плану дій щодо набуття членства в НАТО або вступу до формату інтенсифікованого діалогу, який зараз з НАТО має Грузія, Президент зазначив, що сьогодні під час Комісії Україна-НАТО було чітко наголошено про початок дискусії про запровадження Плану набуття членства для України. Ця українська ініціатива щодо початку дискусії була із задоволенням прийнята з боку Північноатлантичного Альянсу.