Районна газета

Альтернативи НАТО та ЄС для України немає - Президент

Президент України Петро Порошенко наголошує, що для України немає іншої альтернативи розвитку, ніж повноправне членство в Євросоюзі та НАТО. В ефірі телеканалу «Україна» на запитання як він переконає тих українців, хто проти вступу країни до цих союзів, Глава держави зауважив, що й досі «існують штампи комуністичної пропаганди, коли з НАТО намагалися зробити ворога». «Або люди просто ще необізнані, або мають неточну інформацію», - додав він.

Тут вирішувалася доля України і Європи – Глава держави про Ситуативну кімнату Президента України

Президент України Петро Порошенко в інтерв’ю телеканалу ICTV, яке відбулося в Ситуативному центрі Президента України, пояснив журналістам деякими подробиці державного та військового управління, зокрема розповів про драматичні моменти сучасної історії України, коли приймалися доленосні рішення.

Нічого важливішого для України, ніж вступ до ЄС і НАТО немає – Президент

Президент Петро Порошенко в ефірі телеканалу «Прямий» наголосив, що для України є надзвичайно важливим рух до Європейського Союзу і НАТО.

«Можу підтвердити, що нічого важливішого для України, ніж вступ до ЄС і НАТО немає. Нічого важливішого для кожного українця, ніж вступ до НАТО і ЄС немає. Те, чого сьогодні ми всі потребуємо – це єдності і віри в нашу перемогу», - наголосив Глава держави. Він нагадав, що колись українцям намагалися нав’язати позицію, що вони не зможуть ратифікувати в умовах активної протидії Російської Федерації угоду про асоціацію, що не запрацює зона вільної торгівлі, що Україна не отримає безвізовий режим і Томос.

Україна потребує потужної та динамічної безпекової служби, яка діє за найвищими стандартами ЄС і НАТО – Президент

«Безумовно, СБУ має продовжити поступ на шляху реформ. Україна потребує потужної, динамічної та гнучкої безпекової служби, яка діє за найвищими стандартами і принципами ЄС і НАТО», - заявив Президент Петро Порошенко під час урочистих заходів з нагоди 27-ї річниці створення СБУ.

За його словами, Служба повинна бути повністю незалежною від політики і мати чітко визначені та цілеспрямовані функції – контррозвідки, боротьби з тероризмом та захисту державних таємниць, захисту від викликів і загроз, в тому числі в економіці держави.

Більше статей...

  1. Енергетичний міст «Україна – ЄС» є геополітичною противагою планам Москви – Глава держави на Хмельницькій АЕС
  2. Президент про ефективність співпраці з Євросоюзом на регіональному рівні: Частка ЄС в експорті Рівненської області вже складає 78%
  3. До 2023 року Україна готова буде подати заявку на вступ у ЄС і НАТО – Президент
  4. Ми маємо отримати величезні переваги від нашого руху в Євросоюз - Президент про розвиток об’єднаних громад
  5. Президент про інтеграцію України до ЄС і НАТО: Ми остаточно визначили свій шлях – шлях розвитку
  6. УКРАЇНА РОЗРАХОВУЄ НА ПОТУЖНУ СПІЛЬНУ ПІДТРИМКУ ЄС У ПРОВЕДЕННІ РЕФОРМ ТА У ПРОТИСТОЯННІ З РФ, — ІВАННА КЛИМПУШ-ЦИНЦАДЗЕ У БРЮССЕЛІ
  7. Президент: Українська молодь – рушійна сила нашої країни до ЄС та НАТО
  8. Україна буде членом ЄС і НАТО – Президент
  9. Ми не питатимемо в Путіна куди нам рухатися далі – Президент підписав зміни до Конституції щодо стратегічного курсу України на набуття членства в ЄС та НАТО
  10. Петро Порошенко та Єнс Столтенберг обговорили співпрацю України та НАТО на найближчі роки