Районна газета

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Організаційний комітет виставки «ЕКСПО-2020» в Дубаї оголосив про початок відбору проєктів, які стануть частиною програми Global Best Practice Programme (www.expo2020dubai.com/en/programmes/best-practice-programme)

Місія Global Best Practice Programme – сприяти широкому поширенню інформації про проєкти, які досягли відчутних результатів у вирішенні найбільших світових викликів, досягнень цілей сталого розвитку ООН, а також проєкти, які можуть бути легко застосовані та реалізовані у різних частинах світу.

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Рада голів державних адміністрацій інформує про проведення українською компанією Terrasoft, яка є одним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM, наймасштабнішої бізнес-події цього літа Форуму бізнес- і ІТ-лідерів, який відбудеться у м. Київ, 14 червня 2019 року

Місце проведення: м. Київ, Спортивнаплоща, 1.

Умови участі: безкоштовно (обов’язкова попередня онлайн реєстрація).

ДНІ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ В ПОЛЬЩІ

Інформуємо, що 16 травня 2019 року у Варшаві відбудеться ювілейний Х Міжнародний форум «Дні українського бізнесу в Польщі»

Метою започаткованого у 2014 році форуму налагодження співпраці та сприяння зростанню притоку прямих іноземних інвестицій в українську економіку. Під час цьогорічного форуму у Варшаві заплановано обговорити зміни в динаміці розвитку торгово-економічної співпраці України та Польщі, перспективи реалізації спільних проектів у сфері відновлюваної енергетики та енергозбереження, тенденції розвитку польсько-української співпраці в сфері будівництва і нерухомості, будівельних матеріалів, агропромислового комплексу та інше.

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

За інформацією Торгово-промислової палати України з початку поточного року триває підготовка до «Австрійсько-українського бізнес-форуму & В2В платформи». Вказаний захід передбачає презентацію економічного потенціалу регіонів України, встановлення ділових контактів та започаткування ділового співробітництва.

Форум відбудеться 20 травня 2019 року у Відні, в приміщенні Федеральної палати економіки Австрії (Віднерхаупштрасе 63).

Співорганізатором форуму виступають Федеральна палата економіки Республіки Австрія і Торгово-промислова палата України.

ПРОДОВЖЕНО ПРИЙНЯТТЯ ЗАЯВОК

Регіональною комісією з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, продовжено прийняття заявок на участь у конкурсному відборі на 2019 рік до 28.02.2019.