Районна газета

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ В ПОЛЬЩІ

За інформацією Асоціації українського бізнесу в Польщі у період 10-11 травня 2018 року у Польщі пройде дводенний VІІІ Міжанродний форум «День Українського бізнесу в Польщі». Перший день форуму відбудеться 10 травня у Варшаві, другий – 11 травня у Гданську.

ПЕРЕВІРКА ДЕЛЕГОВАНИХ ПОВНОВАЖЕНЬ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЯМПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

13 березня 2018 року відділом економічного розвитку і торгівлі Ямпільської районної державної адміністрації з дозволу селищного голови Цибулько Н.М. та в присутності секретаря Ісаєнко Т.М. проведено перевірку делегованих повноважень виконавчого комітету Ямпільської селищної ради в шалузях цін, торговельного та побутового обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку. За результатами перевірки надано відповідні рекомендації.

ДО УВАГИ ЗАЦІКАВЛЕНИХ ОСІБ!

Повідомляємо, що програма SeniorExpertenService оголошує конкурс на прийом заявокз метою залучення німецької експертної підтримки за програмою SeniorExpertenService (скорочено - SES; Служба Старших Експертів).

Senior Experten Service – це програма фонду німецької економіки, яка за допомогою залучення німецьких експертів сприяє у розвитку економіки, освіти і соціальної сфери у багатьох країнах світу. Програма діє з 1989 року, працює також і в Україні.

КОНКУРС ГРАНТІВ

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій) у рамках проекту «Діалог зі сприяння торгівлі», що фінансується ЄС, оголошує про третю хвилю конкурсу грантів «АДВОКАЦІЯ ЗАХОДІВ ЗІ СПРИЯННЯ ТОРГІВЛІ ТА СПРОЩЕННЯ ТОРГОВЕЛЬНИХ ПРОЦЕДУР».

МЕТА КОНКУРСУ – покращення умов здійснення зовнішньоекономічної діяльності, зокрема шляхом удосконалення практики реалізації відповідних нормативно-правових актів та посилення прозорості діяльності органів влади, через забезпечення участі широкого кола громадських організацій в адвокації питань, пов’язаних зі сприянням та спрощенням процедур торгівлі.