Районна газета

НА СУМЩИНІ ПРИЙНЯТТЯ ЗАЯВОК НА ФІНАНСУВАННЯ ПРОЕКТІВ ЗА КОШТИ ДФРР НА 2020 РІК ПРОДОВЖЕНО ДО 20 СІЧНЯ

Регіональною комісією з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, продовжено прийняття заявок до 20 січня 2020 року

До оцінювання не допускаються проекти, заявники яких не надали на розгляд регіональної комісії необхідних документів, визначених вищевказаним наказом, та не розмістили проект на онлайн-платформі ДФРР http://dfrr.minregion.gov.ua/.

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Міжнародна громадська організація «Центр Сприяння Житловим та Муніципальним Реформам» запрошує міста об’єднані територіальні громади з населенням до 200 000 жителів подавати заявки на отримання грантів для підтримки впровадження заходів з підвишення енергетичної ефективності громадських будівель.

Грантове фінансування у розмірі від 5 000 до 10 000 євро у гривневому еквіваленті надається в рамках грантової угоди, що укладена між Deutsche Gesrllshaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та МГО «Центр сприяння житловим та муніципальним реформам» в рамках проекту «Енергоефективність у громадах ІІ» для реалізації механізму підтримки послуг з підвищення енергоефективності для громадських будівель (школи, лікарні, дитячі садки та ін.).

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

У рамках офіційного візиту Прем’єр-міністра Чеської Республіки Андрея Бабіша до України у Торгово-промисловій палаті України (вул. Велика Житомирська, буд. 33, м. Київ) відбудеться українсько-чеський бізнес-форум.

Чеську бізнес-делегацію в рамках означеного візиту, до якої увійдуть представники різних секторів чеської економіки, очолить президент Чеської торгової палати Владімір Длоугі.

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

За інформацією Посольства України в Грецькій Республіці у період з 26 по 29 листопада 2019 року в  м. Афіни (Греція) проходитеме Грецько-Український бізнес-форум  (проект програми заходу додається).

Ключовими напрямками бізнес-форуму визначені аграрна, харчова промисловість, судноремонт/суднобудування, інновації. Програмою форуму також передбачені відвідання виробничих потенціалів міст Патри та Ламія, зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування та бізнесменами.