Районна газета

ПЕРШИЙ ФОРУМ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ ТА БІЛОРУСІ

Повідомляємо, що під патронатом Президентів України та Білорусі 24-25 жовтня 2018 року у м. Гомель, Республіка Білорусь, відбудеться Перший форум регіонів України та Білорусі, а також виставка в рамках вище зазначеного комплексного заходу (далі - Форум).

Місцем проведення виставки визначено Палац легкої атлетики з прилеглою територією, що знаходиться за адресою: Республіка Білорусь, місто Гомель,  вул. Ювілейна, 50.

АМЕРИКАНСЬКА ПРОГРАМА БІЗНЕС СТАЖУВАННЯ «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ ТА ВІДНОВЛЮВАНІ ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ В ЦИВІЛЬНОМУ І КОМЕРЦІЙНОМУ БУДІВНИЦТВІ»

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування у США для фахівців з України за напрямом «Енергоефективність та відновлювані джерела енергії в цивільному і комерційному будівництві».

ВИСТАВКОВІ ЗАХОДИ В ІСЛАМСЬКІЙ РЕСПУБЛІЦІ ІРАН

Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 11.06.2018 № 4602-04/24914-06 (додається) повідомляємо, що за інформацією Посольства України в Ісламській Республіці Іран у м. Тегеран у період  з 25.06.2018 по 06.12.2018 планується проведення виставкових заходів

 

ПРО АМЕРИКАНСЬКУ ПРОГРАМУ БІЗНЕС СТАЖУВАННЯ «РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК»

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Регіональний економічний розвиток».

УКРАЇНСЬКО-УЗБЕЦЬКИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ФОРУМ

Асоціація «Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати» (далі – ICC Ukraine) спільно з Посольством Республіки Узбекистан в Україні, Торгово-промисловою палатою Республіки Узбекистан та ТОВ «Група Стенлі» проводить 6 червня 2018 року українсько-узбецький економічний форум на тему: «Україна та Узбекистан: перспективи розвитку економічних відносин з азіатськимим та європейським ринками»

Місце проведення форуму – м. Київ, конгресно – виставковий центр «Парковий», Паркова дорога, 16А.