Районна газета

ВИСТАВКОВІ ЗАХОДИ З БЕЗПЕКИ ТА ОБОРОНИ КРАЇНИ 9-12 ЖОВТНЯ 2018 РОКУ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Дозвольте інформувати Вас про те, що на честь святкування Дня захисника України в м. Києві відбудуться виставкові заходи з безпеки та оборони країни:

  • XI Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт – XXI»

Літальні апарати всіх типів і призначень, обладнання для аеропоотів і терміналів, будівництво, ремонт, модернізація та технічне обслуговування авіаційної техніки, ракетних систем і космічних апаратів.

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

За інформацією Посольства України в Турецькій Республіці, у період з 26 по 30 вересня 2018 року, у Центрі виставок та конгресів м. Самсун (Турецька Республіка) відбудеться «4-а Самсунська виставки з питань сільського господарства, тваринництва та технологій» організатором якої є Торгово-промислова палата м. Самсун спільно з компанією TAYAP.

В рамках зазначеної виставки 27-28 вересня 2018 року передбачаються галузеві семінари та бізнес зустрічі у форматі В2В.

До уваги суб’єктів господарювання!

За інформацією Постійного представництва України при відділенні ООН та інших міжнародних організацій у Женеві, в період з 11 до 17 грудня 2018 року у м. Каїр (Арабська Республіка Єгипет) відбудеться Перший внутрішньо-африканський торговельний ярмарок (Intra-Afrikan Trade Fair.IATF).

Організатором заходу є Постійне представництво Арабської Республіки Єгипет при відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві спільно з Африканським експортно-імпортним банком (Afrikan Export-Import Bank) та комісією Африканського Союзу (Afrikan Union Commission).

ТОРГОВА МІСЯ ДО ТУРЕЦЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом просування експорту при Мінекономрозвитку в партнерстві з Радою зовнішньоекономічних зв’язків Туреччини (DEIK) та за підтримки Посольства України в Турецькій Республіці запрошують українських виробників до участі в торговій місії до Туреччини, яка відбудеться у період з 5 по 7 вересня 2018 року під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Кубіва С.І.

До участі запрошуються підприємства з секторів відновлюваної енергетики, машинобудування, технологій та інші підприємства, зацікавлені у виході на ринок Турецької Республіки.