Районна газета

КОНКУРС ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОГАММ ТА ПРОЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

Оголошується конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися у 2019 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку на території Сумської області за такими напрямками:

  • розвиток спортивної інфраструктури;
  • енергоефективність державних і комунальних навчальних та медичних закладів;
  • інші напрями, що відповідають умовам та критеріям конкурсного відбору.

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

За інформацією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у рамках польсько-української співпраці планується проведення конкурсу для українських стартапів, інноваторів та винахідників «Kyiv Tech Hub 2018».

«Kyiv Tech Hub 2018» - це проект, від реалізації якого представники наукових кіл в Україні очікують фінансування своїх проектів та шанс виходу на європейські ринки.

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

За інформацією Української асоціації підприємств легкої промисловості 27 листопада 2018 року в м. Київ відбудеться Всеукраїнський з’їзд легкої промисловості. Програма заходу додається.

МІЖНАРОДНІ ВИСТАВКИ В КОРОЛІВСТВІ МАРОККО

За інформацією Посольства України в Королівстві Марокко, у період з 24 по 27 жовтня 2018 року в Міжнародному виставковому центрі м. Касабланки (Королівство Марокко) відбудуться три виставки: спеціалізована міжнародна виставка електроенергії, освітлення, електротехніки і автоматизації «Elec expo», міжнародна виставка відновлюваної енергії та енергоефективності «EneR Event» та міжнародна виставка компонентів впроваджувальних електронних систем «Tronika Expo». Організатором зазначених заходів виступає Національна федерація електроенергетики, електроніки та відновлювальних джерел енергії (FENELEC) за підтримки Міністерства енергетики, гірничодобувної промисловості та сталого розвитку Королівства Марокко.

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

За інформацією Посольства Словацької Республіки в Україні 27 вересня 2018 року о 13-00 годині в приміщенні Посольства (місто Київ, вулиця Ярославів Вал, 34) відбудеться презентація словацької компанії LASER media, s.r.o., основною продукцією якої є виробництво економічних світильників для вуличного освітлення, розробка систем освітлення для міст, селищ міського типу, сіл.

Зазначена компанія зацікавлена у співпраці з українськими партнерами та налаштована на відкриття виробництва на території України, що дасть можливість отримати не лише якісний продукт, але й створить певну кількість нових робочих місць.