Районна газета

ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ РАЙОНУ З ВИКОРИСТАННЯМ СИСТЕМИ ЕЛЕКТРОННИХ ЗАКУПІВЕЛЬ «PROZORRO»

Перший заступник голови Ямпільської районної державної адміністрації Віталій Бойко провів засідання районної робочої групи з моніторингу електронних закупівель товарів, робіт і послуг, на якому заслухано звіти розпорядників коштів щодо використання системи електронних закупівель «Prozorro».

Також розглянуто аналіз здійснення публічних закупівель району з використанням системи електронних закупівель «Prozorro» за 9 місяців 2017 року.

ЯРМАРКА КИТАЙСЬКИХ ІНВЕСТИЦІЙ (COIFAIR-2017)

21-22 листопада 2017 року у м. Пекіні заплановано проведення 9-ї сесії ярмарки китайських інвестицій за кордоном COIFAIR -2017.

Напрямки та секції роботи COIFAIR-2017 включають електроенергетику, сільське господарство, будівництво, транспорт та зв'язок, машинобудування та металообробку, хімічну та нафтохімічну промисловість, фармацевтичну промисловість, внутрішню і зовнішню торгівлю, фінанси, кредит, страхування та інше.

МІЖНАРОДНА ПРОМИСЛОВА ВИСТАВКА «CASPIAN IND EXPO – 2017»

Відділ економічного розвитку і торгівлі Ямпільської районної державної адміністрації повідомляє, що за інформацією Посольства Азербайджанської Республіки в Україні з 13 по 15 вересня 2017 року у виставковому центрі «Баку Експо Центр» м. Баку (Азербайджан) проходитиме Міжнародна промислова виставка «CASPIANINDEXPO – 2017», організатором якої є компанія «ITFGroup» (InternationalTradeFairsGroup)

На виставці буде представлена продукція і послуги, пов’язані з такими сферами промисловості як нафта, газ, хімія, енергетика, металургія, сільське господарство, будівельні матеріали, виробництво дорожніх матеріалів і обладнання, керамічна плитка, продукти харчування та напої, фарби, виробництво меблів, друкована продукція, виробництво паперу та інше.