Районна газета

ПРОДОВЖЕНО ПРИЙНЯТТЯ ЗАЯВОК

Регіональною комісією з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, продовжено прийняття заявок на участь у конкурсному відборі на 2019 рік до 28.02.2019.

У КИЄВІ ВІДБУДЕТЬСЯ ЕКСПО-КОНГРЕС "БІЗНЕС ДЛЯ РОЗУМНИХ МІСТ"!

З 29 до 31 січня на головній арені країни НСК "Олімпійський" відбудеться Експо- конгрес "Бізнес для Розумних Міст"

"Бізнес для Розумних Міст" - цс глобальний захід, який має на меті зібрати лідерів регіону для вирішення проблемних питань у містах та пошуку найкращих партнерів для реалізації проектів і надання послуг.

Перший день Конгресу буде присвячений участі бізнесу в трансформації міст. Мери та представники міст, урядів та приватних компаній презентують свої успішні історії участі бізнесу в трансформації міст, проінформують про те, як вони досягли реальних партнерських відносин між бізнесом та публічною владою.

КОНКУРС ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОГАММ ТА ПРОЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

Оголошується конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися у 2019 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку на території Сумської області за такими напрямками:

  • розвиток спортивної інфраструктури;
  • енергоефективність державних і комунальних навчальних та медичних закладів;
  • інші напрями, що відповідають умовам та критеріям конкурсного відбору.

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

За інформацією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у рамках польсько-української співпраці планується проведення конкурсу для українських стартапів, інноваторів та винахідників «Kyiv Tech Hub 2018».

«Kyiv Tech Hub 2018» - це проект, від реалізації якого представники наукових кіл в Україні очікують фінансування своїх проектів та шанс виходу на європейські ринки.