Районна газета

МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА «AGROMET 2018 AHWAZ»

За інформацією Посольства Ісламської Республіки Іран в Україні у період з 27.01.2018 по 30.01.2017 в м. Ахваз (Ісламська Республіка Іран) проходитиме VІІ Міжнародна виставка промисловості та сільськогосподарського машинобудування «AGROMET 2018 AHWAZ».

Виставка спеціалізується на засобах сільськогосподарського виробництва, зрошенні земель, водопостачанні, тваринництві, птахівництві, рибних промислах та вирощуванні морепродуктів, а також ветеринарній медицині.

E-mail для отримання більше детальної інформації: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

Телефони «гарячої лінії» з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств

Телефони «гарячої лінії» з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств працюють в робочі дні з 08:00 до 18:00, звернення приймаються за номерами: (0542) 66 33 77 (безкоштовно для жителів міста Суми та Сумського району), 

0 800 301 501 (безкоштовно для жителів Сумської області). 

ПРО ПРОДАЖ ОБ'ЄКТА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАСНОСТІ

Інформація "Про повторний продаж на аукціонах в електронній формі об'єкта державної власності"

Назва об'єкта: адмінбудівля з надвірними будівлями та спорудами загальною площею 171,1 м2.

Адреса об'єкта: Сумська обл., смг Ямпіль, пров. Неплюєва, 10.

Балансоутримувач: Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Сумській області.

ПІДТРИМКА ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ

Повідомляємо, що Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO оголошує конкурс по відбору пілотного проекту фінансування інвестиційних проектів за рахунок розміщення облігацій місцевих позик.

Метою конкурсу є підтримка місцевих ініціатив, направлених на вирішення проблем територіальних громад шляхом залучення коштів приватних інвесторів у проекти розвитку регіональної інфраструктури.

ПРОДОВЖЕНО ПРИЙНЯТТЯ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ У КОНКУРСНОМУ ВІДБОРІ

До уваги заявників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Сумської області!

Регіональною комісією з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, продовжено прийняття заявок на участь у конкурсному відборі на 2018 рік до 10.12.2017.

Порядок підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році, а також Перелік документів та умови їх подання для участі у конкурсному відборі, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 р. № 196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку» (зі змінами) та наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 24.04.2015 № 80 (зі змінами).