Районна газета

ПРОДОВЖЕННЯ ОСНОВНОЇ ЧАСТИНИ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОГРАМ

Повідомляємо про продовження терміну подання проектів для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році, у рамках основної частини їх відбору.

 Термін подання заявок продовжено до 26 травня 2017 року.

Основні умови та критерії конкурсного відбору не змінюються.

Документи подаються за підписом керівника заявника за формою та переліком, встановленими Мінрегіоном України, у 3-х примірниках та обов’язково розміщуються на он-лайн платформі ДФРР http://dfrr.minregion.gov.ua/  в термін до 26 травня 2017 року.

ПРОДОВЖЕННЯ ДОДАТКОВОГО КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

Відповідно до положень статті 241 Бюджетного кодексу України повідомляємо, що додатковий конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися у 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, за напрямом енергоефективність державних і комунальних навчальних та медичних закладів, продовжено до 15 травня 2017 року.

Основні умови та критерії конкурсного відбору не змінюються.
 
Для участі у конкурсному відборі проекти подаються за підписом керівника заявника у 2-х примірниках, оформлених відповідно до вимог Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженого наказом Мінрегіону України від 24.04.2015 № 80 (зі змінами від 01.04.2016 № 80).
Крім того, проекти обов’язково розміщуються на он-лайн платформі ДФРР  в термін до 15 травня 2017 року.

ДО УВАГИ ЗАЦІКАВЛЕНИХ ОСІБ!

25-27 квітня 2017 року буде проводитись ІV Міжнародна конференція «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку - PEMS`17».

Засновниками-організаторами конференції є Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» та Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

ДО УВАГИ ЗАЦІКАВЛЕНИХ ОСІБ!

Гомельський обласний виконавчий комітет Республіки Білорусь листом від 13.03.2017 №02-7/890.113 запрошує взяти участь 19 травня 2017 року в роботі ХІV Гомельського економічного форуму.

У рамках Форуму заплановано проведення ХVІІІ Міжнародної виставки-ярмарки «Весна в Гомелі» (17-20 травня 2017 року), що є ефективним заходом для вивчення економічного потенціалу Гомельської області, пошуку партнерів та кладенню взаємовигідних контрактів.