Районна газета

ГРОМАДИ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ «КРАЩІ ПРАКТИКИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ»

Нагадуємо, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголосило конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів. Конкурс організовується у співпраці з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

Теми цьогорічного Конкурсу:

1. Заходи та рішення органів місцевого самоврядування, спрямовані на ріст доходів місцевого бюджету. 2. Розвиток, заснований на особливостях регіонів і громад. 3. Практики залучення молоді до місцевого економічного розвитку.

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Почесне Консульство Федеративної Республіки Бразилія у Їаркові формує офіційну делегацію консульського округу для поїздки з 15 по 22 вересня 2019 року до Федеративної Республіки Бразилія з метою налагодження співробітництва та участі у бізнес-форумі

Кінцевий термін подачі заявки на участь – 30 липня 2019 року.

За додатковою інформацією звертатись до Почесного Консульства Федеративн Республіки Бразилія у Харкові, контактна особа – Катерина Чучиліна, + 38 (067)719 94 44, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

«ВАРТІСТЬ» ВАКАНСІЙ НА СУМЩИНІ МІЗЕРНА

Аби не заблукати у морі професій, протягом цього року кількість осіб, охоплених профорієнтаційними послугами фахівцями Сумської обласної служби зайнятості, досягла 60 тис. осіб, у т.ч. майже половина з них ті, які мали статус зареєстрованого безробітного. Профорієнтаційними послугами охоплено 25 тис. осіб, що навчаються у навчальних закладах різних типів, з них учні загальноосвітніх шкіл становили майже 18 тис. осіб. 

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Організаційний комітет виставки «ЕКСПО-2020» в Дубаї оголосив про початок відбору проєктів, які стануть частиною програми Global Best Practice Programme (www.expo2020dubai.com/en/programmes/best-practice-programme)

Місія Global Best Practice Programme – сприяти широкому поширенню інформації про проєкти, які досягли відчутних результатів у вирішенні найбільших світових викликів, досягнень цілей сталого розвитку ООН, а також проєкти, які можуть бути легко застосовані та реалізовані у різних частинах світу.

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Рада голів державних адміністрацій інформує про проведення українською компанією Terrasoft, яка є одним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM, наймасштабнішої бізнес-події цього літа Форуму бізнес- і ІТ-лідерів, який відбудеться у м. Київ, 14 червня 2019 року

Місце проведення: м. Київ, Спортивнаплоща, 1.

Умови участі: безкоштовно (обов’язкова попередня онлайн реєстрація).