Районна газета

МІЖНАРОДНІ ВИСТАВКИ В КОРОЛІВСТВІ МАРОККО

За інформацією Посольства України в Королівстві Марокко, у період з 24 по 27 жовтня 2018 року в Міжнародному виставковому центрі м. Касабланки (Королівство Марокко) відбудуться три виставки: спеціалізована міжнародна виставка електроенергії, освітлення, електротехніки і автоматизації «Elec expo», міжнародна виставка відновлюваної енергії та енергоефективності «EneR Event» та міжнародна виставка компонентів впроваджувальних електронних систем «Tronika Expo». Організатором зазначених заходів виступає Національна федерація електроенергетики, електроніки та відновлювальних джерел енергії (FENELEC) за підтримки Міністерства енергетики, гірничодобувної промисловості та сталого розвитку Королівства Марокко.

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

За інформацією Посольства Словацької Республіки в Україні 27 вересня 2018 року о 13-00 годині в приміщенні Посольства (місто Київ, вулиця Ярославів Вал, 34) відбудеться презентація словацької компанії LASER media, s.r.o., основною продукцією якої є виробництво економічних світильників для вуличного освітлення, розробка систем освітлення для міст, селищ міського типу, сіл.

Зазначена компанія зацікавлена у співпраці з українськими партнерами та налаштована на відкриття виробництва на території України, що дасть можливість отримати не лише якісний продукт, але й створить певну кількість нових робочих місць.

ВИСТАВКОВІ ЗАХОДИ З БЕЗПЕКИ ТА ОБОРОНИ КРАЇНИ 9-12 ЖОВТНЯ 2018 РОКУ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Дозвольте інформувати Вас про те, що на честь святкування Дня захисника України в м. Києві відбудуться виставкові заходи з безпеки та оборони країни:

  • XI Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт – XXI»

Літальні апарати всіх типів і призначень, обладнання для аеропоотів і терміналів, будівництво, ремонт, модернізація та технічне обслуговування авіаційної техніки, ракетних систем і космічних апаратів.

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

За інформацією Посольства України в Турецькій Республіці, у період з 26 по 30 вересня 2018 року, у Центрі виставок та конгресів м. Самсун (Турецька Республіка) відбудеться «4-а Самсунська виставки з питань сільського господарства, тваринництва та технологій» організатором якої є Торгово-промислова палата м. Самсун спільно з компанією TAYAP.

В рамках зазначеної виставки 27-28 вересня 2018 року передбачаються галузеві семінари та бізнес зустрічі у форматі В2В.

До уваги суб’єктів господарювання!

За інформацією Постійного представництва України при відділенні ООН та інших міжнародних організацій у Женеві, в період з 11 до 17 грудня 2018 року у м. Каїр (Арабська Республіка Єгипет) відбудеться Перший внутрішньо-африканський торговельний ярмарок (Intra-Afrikan Trade Fair.IATF).

Організатором заходу є Постійне представництво Арабської Республіки Єгипет при відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві спільно з Африканським експортно-імпортним банком (Afrikan Export-Import Bank) та комісією Африканського Союзу (Afrikan Union Commission).