Районна газета

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

За інформацією Посольства України в Грецькій Республіці у період з 26 по 29 листопада 2019 року в  м. Афіни (Греція) проходитеме Грецько-Український бізнес-форум  (проект програми заходу додається).

Ключовими напрямками бізнес-форуму визначені аграрна, харчова промисловість, судноремонт/суднобудування, інновації. Програмою форуму також передбачені відвідання виробничих потенціалів міст Патри та Ламія, зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування та бізнесменами.

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

З 05 до 07 листопада 2019 року за підтримки та активної участі Міністерства розвитку громад та територій, міністерства енергетики та захисту довкілля, Держводагенства, інших галузевих інституцій,у приміщенні Міжнародного виставкового центру (м. Київ, броварський проспект, 15) відбудеться ряд спеціалізованих виставкових заходів.

ГРОМАДИ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ «КРАЩІ ПРАКТИКИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ»

Нагадуємо, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголосило конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів. Конкурс організовується у співпраці з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

Теми цьогорічного Конкурсу:

1. Заходи та рішення органів місцевого самоврядування, спрямовані на ріст доходів місцевого бюджету. 2. Розвиток, заснований на особливостях регіонів і громад. 3. Практики залучення молоді до місцевого економічного розвитку.

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Почесне Консульство Федеративної Республіки Бразилія у Їаркові формує офіційну делегацію консульського округу для поїздки з 15 по 22 вересня 2019 року до Федеративної Республіки Бразилія з метою налагодження співробітництва та участі у бізнес-форумі

Кінцевий термін подачі заявки на участь – 30 липня 2019 року.

За додатковою інформацією звертатись до Почесного Консульства Федеративн Республіки Бразилія у Харкові, контактна особа – Катерина Чучиліна, + 38 (067)719 94 44, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

«ВАРТІСТЬ» ВАКАНСІЙ НА СУМЩИНІ МІЗЕРНА

Аби не заблукати у морі професій, протягом цього року кількість осіб, охоплених профорієнтаційними послугами фахівцями Сумської обласної служби зайнятості, досягла 60 тис. осіб, у т.ч. майже половина з них ті, які мали статус зареєстрованого безробітного. Профорієнтаційними послугами охоплено 25 тис. осіб, що навчаються у навчальних закладах різних типів, з них учні загальноосвітніх шкіл становили майже 18 тис. осіб.