Районна газета

ЗАПРОВАДЖЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ БУДІВНИЦТВА ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ОБ’ЄКТІВ ІЗ ЗБЕРІГАННЯ ТА ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА

Постановою Кабінету Міністрів України від 30 січня 2019 р. № 110 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 107» Уряд доповнив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва) новим напрямом фінансування, який передбачає часткове відшкодування сільськогосподарським товаровиробникам вартості будівництва та реконструкції підприємств із зберігання та переробки зерна. Такі нововведення обумовлені необхідністю в Україні додаткових потужностей із зберігання зерна.

Часткове відшкодування вартості будівництва та реконструкції об’єктів із зберігання та переробки зерна надається сільськогосподарським товаровиробникам — юридичним особам. Їх основною діяльністю має бути постачання сільськогосподарських товарів/послуг, вироблених ними на власних або орендованих основних засобах. Кошти надаються на безповоротній основі у розмірі 30 відсотків вартості (без урахування податку на додану вартість) вартості обладнання згідно з проектно-кошторисною документацією, за завершені у поточному році етапи (черги) будівництва та реконструкції зернофуражних сховищ, елеваторів, механізованих зерноскладів, зерноочисних та зерноочисно-сушильних пунктів, підприємств з виробництва кормових домішок та сумішей (комбікормів), зокрема виробничі та допоміжні споруди, призначені для зберігання зерна; силоси для зерна; будівлі для зберігання зерна; виробничі та адміністративні будівлі; споруди пунктів приймання, зберігання, очистки та відвантаження зерна.

Сільськогосподарський товаровиробник, який має намір отримати часткове відшкодування вартості будівництва та реконструкції об’єктів із зберігання та переробки зерна у травні, вересні та грудні поточного року, подає відповідно до 1 квітня, до 1 серпня та до 1 листопада Мінагрополітики повідомлення за встановленою формою в електронному та паперовому вигляді.

Ознайомитися з постановою Кабінету Міністрів України від 30 січня 2019 р. № 110 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 107» можна за посиланням https://www.kmu.gov.ua/…/pro-vnesennya-zmin-do-postanovi-ka….