Районна газета

УВАГА! СЕМІНАР

Семінар на тему:

 «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчуваннята малих виробників. Гнучкий підхід.»

ЖНИВА НА ЯМПІЛЬЩИНІ ТРИВАЮТЬ

Аграрії Ямпільщини продовжують збиральні роботи. Станом на 18.09.2018 всього обмолочено зернових та зернобобових культур на площі  8468 га (58% до прогнозу), намолочено 27990 тонн зерна, при середній урожайності 33,1 ц/га

На звітну дату проведено посів озимих культур урожаю 2019 року на площі 3839 га, що становить 98 % до прогнозованих площ.

 

ОГОЛОШЕНО ПРО ПОЧАТОК ПРИЙОМУ ЗАЯВОК НА ОТРИМАННЯ ВІДШКОДУВАННЯ ВИТРАТ ЗА НАПРЯМКАМИ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ АПК

Комісія з питань виконання заходів Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року (далі - Комісія), склад якої затверджено спільним розпорядженням Сумської обласної державної адміністрації та Сумської обласної ради від 20.06.2018 № 385-ОД/22 «Про утворення комісії з питань виконання заходів Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року», розпочинає приймання заявок та документів, що додаються до них, на виплату відшкодування витрат за напрямками:

АГРАРІЇ РАЙОНУ ПРОВОДЯТЬ ЗБИРАННЯ РАННІХ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР

Сільськогосподарські підприємства району проводять збиральні роботи 
Станом на 01.08.2018 аграріями району намолочено 9874 тонни зерна нового врожаю. Обмолочено ранніх зернових та зернобобових культур на площі 2505 га, що становить 31% до запланованих площ.

В УКРАЇНІ ВІДКРИЛАСЬ УГОРСЬКА КОНСАЛТИНГОВОЇ КОМПАНІЯ «EAST WEST MENTOR UA»

Метою компанії є налагодження співпраці між представниками бізнесу України та Угорщини.

Основними напрямками є :

- бухгалтерський облік та аудит;

- юридичний супровід;

- лобіювання;

- Public Relations;