Районна газета

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ТУРИСТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, НЕПРИБУТКОВИХ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

Конференція «Сучасні виклики для сільського зеленого туризму України: правові, освітні, організаційні та ринкові аспекти»

1 березня 2018 року о 13.00 год. відбудеться конференція «Сучасні виклики для сільського зеленого туризму України: правові, освітні, організаційні та ринкові аспекти». Організатором заходу є громадська організація «Спілка СЗТ України» за підтримки:
проекту ПРООН в Україні «Зміцнення бізнес-об`єднань малих і середніх підприємств», який реалізується за фінансової підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO);
проекту «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

ОГОЛОШЕННЯ

Відділ агропромислового розвитку Ямпільської районної  державної адміністрації повідомляє, що в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Сумській області створений сектор реєстрації сільськогосподарської техніки за адресою: місто Суми, вул. Першотравнева, 29, офіс 4,6, а також філія в    смт. Недригайлів, вул. Миру,2.

Телефони «гарячої лінії» з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств

Телефони «гарячої лінії» з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств працюють в робочі дні з 08:00 до 18:00, звернення приймаються за номерами: (0542) 66 33 77 (безкоштовно для жителів міста Суми та Сумського району), 

0 800 301 501 (безкоштовно для жителів Сумської області). 

ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ВИРІШЕННЯ ПИТАННЯ У ГАЛУЗІ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

29.11.2017 голова Ямпільської районної державної адміністрації провела засідання районної комісії з вирішення питання у галузі земельних відносин.

На комісії були розглянуті питання надання дозволів на проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок учасникам АТО, розглянуті клопотання сільськогосподарських підприємств щодо надання в оренду не витребуваних земельних часток (паїв).

АГРОПРОМИСЛОВИЙ КОМПЛЕКС РАЙОНУ

Станом на 24.10.2017 в районі  завершено збирання ранніх зернових та зернобобових культур.  В цілому по району зібрано  5489 га, намолочено 22155 тонн зерна з середньою урожайністю 40,4 ц/га . Продовжується збирання пізніх зернових культур, а саме: гречки  на звітну дату зібрано 76% на площі 377 га середня урожайність 9,4 ц/га, залишається до збирання 3175 га кукурудзи.

В районі закінчуються роботи по збиранню соняшнику. Станом на 24.10.2017 зібрано 94%, середня урожайність складає 25,6 ц/га. На звітну дату завершено збирання льону, отримано 18,4 тонни насіння, середня урожайність 4,8 ц/га.