Районна газета

ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Алгоритм створення фермерського господарства

АГРАРІЇ ЯМПІЛЬЩИНИ ЗАВЕРШИЛИ ПОСІВ РАННІХ ЗЕРНОВИХ ТА ЗЕРНОБОБОВИХ КУЛЬТУР

Сільськогосподарські підприємства Ямпільського району завершили посів ранніх зернових та зернобобових культур. В районі посіяно 4189 га або 227 % до прогнозу

Продовжується посів кукурудзи на зерно. Станом на 21.05.2018 посіяно 4910 га або 87 % до прогнозу. Крім того соняшника посіяно на площі 4834 га або 143% до прогнозованого показника.

ДО УВАГИ ЗАЦІКАВЛЕНИХ ПРОДЕМОНСТРУВАТИ СВОЄ ЛІДЕРСТВО ТА СПРОМОЖНІСТЬ СТВОРИТИ ДЕМОНСТРАЦІЙНІ ЦЕНТРИ З ДОРОЩУВАННЯ МОЛОДНЯКА ТЕЛЯТ

Проект «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку в Україні» («Агросільрозвиток») запрошує подавати заявки на одержання грантів для інвестування діяльності, спрямованої на створення та налагодження ефективної роботи платформ (центрів) збору молодняка телят віком від 7 – 20 днів та промислового їх дорощування з використанням сучасних ефективних технологій, збалансованих кормів та належного ветеринарного догляду.

Конкретні цілі програми включають:

ВЕСНЯНО-ПОЛЬОВІ РОБОТИ В 2018 РОЦІ БУДУТЬ ПРОВЕДЕНІ В ОПТИМАЛЬНІ АГРОТЕХНІЧНІ СТРОКИ (2)

Зазначила начальник відділу агропромислового розвитку Ямпільської районної державної адміністрації Світлана Чудеса під час доповіді на апаратній нараді.

Агропромисловий комплекс Ямпільського району налічує 19 оперативно звітуючих сільськогосподарських підприємств, та 18 господарств з невеликим обсягом виробництва.

Аграріями району з осені було посіяно 3823 га озимих культур на зерно, з них озимої пшениці – 3131 га, жита – 692 га.

Посів ярих культур, згідно плану в 2018 році становитиме 12911 га. З осені господарствами району підготовлено ріллі під посів ярих 9001 га.

ВИРІШЕННЯ ПИТАНЬ У ГАЛУЗІ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

20 березня 2018 року при голові Ямпільської районної державної адміністрації Ірині Панченко проведено засідання районної комісії з вирішення питань у галузі земельних відносин.

На комісії розглянуті  клопотання приватних сільськогосподарських підприємств  щодо надання в оренду не витребуваних, не переоформлених земельних часток (паїв) на території сільських рад району. За результатами розгляду прийняті відповідні рішення.