Районна газета

Правоохоронні органи

Інформацію оновлено 02.01.2020

 

НА СУМЩІНІ СТАРТУВАВ КОМПЛЕКС ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЗАХОДІВ «АВТОБУС – 2020»

Протягом місяця, з 15 червня по 15 липня 2020 р., буде проведено комплекс профілактичних заходів на пасажирському автомобільному транспорті «Автобус – 2020». 

Про це повідомляє Управління Укртрансбезпеки у Сумській області.

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

З 20 травня по 26 вересня нинішнього року на території Сумської області проводитимуться оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою "Мак".

Така операція проводиться щорічно, і вона сама тривала порівняно з іншими. Саме в літній період «наркоділки» займаються посівом і культивуванням своїх плантацій, щоб восени зібрати врожай і збагатитися на здоров'ї наших громадян. Наркозалежні особи не тільки ламають свою долю і отруюють життя близьким, але і щоб заробити гроші на дозу, не замислюючись, йдуть на злочини, в тому числі і тяжкі. Тому перед поліцією стоять завдання - виявлення і знищення незаконних посівів маку і конопель, а також перекриття каналів їх надходження в незаконний обіг. 

ОПЕРАЦІЯ «АВТОБУС – 2019»: У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ МІСЯЦЬ ПЕРЕВІРЯТИМУТЬ АВТОПІДПРИЄМСТВА

З 5 червня по 5 липня 2019 року на Сумщині буде проведений комплекс профілактичних заходів «Автобус – 2019»

Метою даного заходу є підвищення безпеки дорожнього руху, попередження та запобігання аварійності на пасажирському автомобільному транспорті під час виконання пасажирських перевезень автобусами, дотримання перевізниками та водіями вимог законодавства в сфері автомобільного транспорту.

ІНФОРМУЄ ДЕРЖАВНА ПРИКОРДОННА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Уже майже чверть віку успішно функціонує в м. Хмельницькому єдиний в державі вищий навчальний заклад, який готує офіцерів-прикордонників для Державної прикордонної служби України. Випускники академії проходять службу не лише у прикордонному відомстві, а й в Службі Безпеки України, Національній поліції, Національній Гвардії, Державній службі охорони.

Одним із ключових факторів, на який слід звернути увагу абітурієнтам та їх батькам, – це те, що навчання майбутніх прикордонників в академії здійснюється із повним державним забезпеченням,  тобто якісне навчання, повноцінне триразове харчування, проживання у комфортабельних гуртожитках, забезпечення повним комплектом форменого одягу, висококваліфіковане медичне обслуговування здійснюється за державні кошти. Також кожному випускнику академії надається можливість пройти повний курс навчання для отримання посвідчення водія.