Районна газета

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ ТА «ПЕРЕВІЗНИК ЗИМА-2020»

Слобожанське межрегіональне управління Укртрансбезпеки повідомляє, що в період з 16 листопада 2020 року по 16 грудня 2020 року на території України заплановано проведення комплексу профілактичних заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима-2020» та Тижня безпеки дорожнього руху з 09 по 15 листопада 2020 року.

Під час здійснення заходів державного нагляду (контролю) особлива увага буде приділятись:

НА СУМЩІНІ СТАРТУВАВ КОМПЛЕКС ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЗАХОДІВ «АВТОБУС – 2020»

Протягом місяця, з 15 червня по 15 липня 2020 р., буде проведено комплекс профілактичних заходів на пасажирському автомобільному транспорті «Автобус – 2020». 

Про це повідомляє Управління Укртрансбезпеки у Сумській області.

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

З 20 травня по 26 вересня нинішнього року на території Сумської області проводитимуться оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою "Мак".

Така операція проводиться щорічно, і вона сама тривала порівняно з іншими. Саме в літній період «наркоділки» займаються посівом і культивуванням своїх плантацій, щоб восени зібрати врожай і збагатитися на здоров'ї наших громадян. Наркозалежні особи не тільки ламають свою долю і отруюють життя близьким, але і щоб заробити гроші на дозу, не замислюючись, йдуть на злочини, в тому числі і тяжкі. Тому перед поліцією стоять завдання - виявлення і знищення незаконних посівів маку і конопель, а також перекриття каналів їх надходження в незаконний обіг. 

ОПЕРАЦІЯ «АВТОБУС – 2019»: У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ МІСЯЦЬ ПЕРЕВІРЯТИМУТЬ АВТОПІДПРИЄМСТВА

З 5 червня по 5 липня 2019 року на Сумщині буде проведений комплекс профілактичних заходів «Автобус – 2019»

Метою даного заходу є підвищення безпеки дорожнього руху, попередження та запобігання аварійності на пасажирському автомобільному транспорті під час виконання пасажирських перевезень автобусами, дотримання перевізниками та водіями вимог законодавства в сфері автомобільного транспорту.