Районна газета

Правоохоронні органи

Інформацію оновлено 02.01.2020

 

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

З 20 травня по 26 вересня нинішнього року на території Сумської області проводитимуться оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою "Мак".

Така операція проводиться щорічно, і вона сама тривала порівняно з іншими. Саме в літній період «наркоділки» займаються посівом і культивуванням своїх плантацій, щоб восени зібрати врожай і збагатитися на здоров'ї наших громадян. Наркозалежні особи не тільки ламають свою долю і отруюють життя близьким, але і щоб заробити гроші на дозу, не замислюючись, йдуть на злочини, в тому числі і тяжкі. Тому перед поліцією стоять завдання - виявлення і знищення незаконних посівів маку і конопель, а також перекриття каналів їх надходження в незаконний обіг. 

ОПЕРАЦІЯ «АВТОБУС – 2019»: У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ МІСЯЦЬ ПЕРЕВІРЯТИМУТЬ АВТОПІДПРИЄМСТВА

З 5 червня по 5 липня 2019 року на Сумщині буде проведений комплекс профілактичних заходів «Автобус – 2019»

Метою даного заходу є підвищення безпеки дорожнього руху, попередження та запобігання аварійності на пасажирському автомобільному транспорті під час виконання пасажирських перевезень автобусами, дотримання перевізниками та водіями вимог законодавства в сфері автомобільного транспорту.

ІНФОРМУЄ ДЕРЖАВНА ПРИКОРДОННА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Уже майже чверть віку успішно функціонує в м. Хмельницькому єдиний в державі вищий навчальний заклад, який готує офіцерів-прикордонників для Державної прикордонної служби України. Випускники академії проходять службу не лише у прикордонному відомстві, а й в Службі Безпеки України, Національній поліції, Національній Гвардії, Державній службі охорони.

Одним із ключових факторів, на який слід звернути увагу абітурієнтам та їх батькам, – це те, що навчання майбутніх прикордонників в академії здійснюється із повним державним забезпеченням,  тобто якісне навчання, повноцінне триразове харчування, проживання у комфортабельних гуртожитках, забезпечення повним комплектом форменого одягу, висококваліфіковане медичне обслуговування здійснюється за державні кошти. Також кожному випускнику академії надається можливість пройти повний курс навчання для отримання посвідчення водія.

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ

Черговим кроком на етапі підвищення щільності кордонів України, забезпечення належного рівня безпеки на кордоні, стало створення в межах Сумської області ще одного структурного органу охорони державного кордону.

Так, Кабінетом Міністрів України 10 жовтня 2018 року в ході засідання підтримано створення Шосткинського прикордонного загону Державної прикордонної служби України.