Районна газета

Обережно: бурульки!

Температурні перепади (відлига вдень і заморозки вночі) та шар снігового покриття на похилих дахах будівель сприяють виникненню крижаних бурульок, які звисають, загрожуючи впасти на голову перехожим.

Падіння снігу або льоду з даху може призвести не тільки до сильного удару або струсу головного мозку, але й до смерті. Вгадати той самий момент, коли це станеться, абсолютно неможливо.

УВАГА! ОЧІКУЮТЬСЯ СКЛАДНІ ПОГОДНІ УМОВИ

За інформацією Українського гідрометцентру протягом 2-3 грудня у зв’язку з переміщенням циклону з північного заходу на більшій частині території країни очікуються сильні опади у вигляді мокрого снігу, ожеледь, хуртовини та пориви вітру до 17-22 м/с. Приріст снігового покрову становитиме 15 - 20 см.

ОБЕРЕЖНО СКАЗ

В області на сказ найчастіше хворіють лисиці, собаки та коти. Найбільш небезпечними є будь-які укуси тварини в ділянки обличчя, шиї, пальців рук, кисті. У слині тварин вірус сказу з'являється за тиждень і навіть раніше до появи зовнішніх ознак захворювання, тому навіть цілком здорова на вигляд тварина при укусах може передавати збудника. Отже, якщо вас вкусила чи подряпала навіть, на перший погляд, здорова тварина, необхідно обов'язково звернутися до лікаря.