Районна газета

НЕ ВИХОДЬТЕ НА ТОНКУ КРИГУ – ЗАКЛИКАЮТЬ РЯТУВАЛЬНИКИ!

Через аномально теплу погоду для даної пори року, лише з середини січня на дворі розпочалася справжня календарна зима. А тому на річках лише формується льодовий покрив, товщина якого є мінімальною. Проте це не лякає громадян, у першу чергу любителів зимової риболовлі, які виходять на тонку кригу, наражаючи себе на небезпеку.

Як результат, в поточному році на водних об’єктах області вже загинуло п’ять осіб. Трагічні випадки зафіксовано у Середино-Будському, Сумському, Білопільському районах, місті Шостка та обласному центрі. Вік загиблих від 23-х до 54-х років. Невтішна статистика яскраво свідчать про те, що слід дослухатися до порад рятувальників і  не виходити на кригу!

ВСТАНОВЛЮЄТЬСЯ СИСТЕМА ОПОВІЩЕННЯ НАСЕЛЕННЯ

14 грудня 2017 року в смт Ямпіль проводяться роботи з встановлення системи оповіщення населення на випадок загрози або виникнення надзвичайних ситуацій.

ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

13 грудня 2017 року за участю першого заступника голови Ямпільської районної державної адміністрації Віталія Бойка проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Обережно: бурульки!

Температурні перепади (відлига вдень і заморозки вночі) та шар снігового покриття на похилих дахах будівель сприяють виникненню крижаних бурульок, які звисають, загрожуючи впасти на голову перехожим.

Падіння снігу або льоду з даху може призвести не тільки до сильного удару або струсу головного мозку, але й до смерті. Вгадати той самий момент, коли це станеться, абсолютно неможливо.