Районна газета

ОБЕРЕЖНО ГРИП ПТИЦІ

Ямпільське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області повідомляє, що за офіційним повідомленням Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ) та європейської системи нотифікації про захворювання тварин (ADNS) в осінньо-зимовий період 2020 року в країнах Європи суттєво ускладнилась епізоотична ситуація щодо високопатогенного грипу птиці. При цьому значна кількість (72) зареєстрована на шляху міграції дикої перелітної птиці з півночі та пролягає через територію України. При ліквідації вказаних випадків захворювання в сусідніх країнах знищено понад 3 млн. голів птиці. За останній місяць минулого року захворювання виявлено в трьох областях України – Миколаївський, Київський та Херсонський.

ПУНКТИ ОБІГРІВУ ЯМПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

З метою запобігання випадків обмороження та переохолодження мешканців населених пунктів Ямпільського району забезпечено функціонування пунктів обігріву.

ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ ОХОРОНИ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ – ЗАПОРУКА НАДІЙНОГО ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

Доволі часто трапляються непоодинокі випадки порушень Правил охорони електричних мереж (далі – Правила) суб’єктами підприємництва, громадянами, власниками та користувачами земельних ділянок.

При недотриманні Правил (порушення охоронних зон повітряних і кабельних ліній, розподільчих пунктів та трансформаторних підстанцій) створюються неналежні умови експлуатації об’єктів енергетичної інфраструктури.

ПРОТИДІЯ КОРОНАВІРУСУ, РЕКОМЕНДАЦІЇ ВІД ВСЕСВІТНЬОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

Міністерство охорони здоров’я України закликає громадян та мандрівників дотримуватись звичайних заходів обережності.

Коронавіруси – це велика родина респіраторних вірусів, що можуть спричиняти захворювання: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому.

Основними клінічними ознаками та симптомами коронавірусу є гарячка та утруднене дихання.