Районна газета

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ ЯМПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ!

Шановні виборці Ямпільського району!

На 21 липня 2019 року в Україні призначено позачергові вибори народних депутатів України, тому щоб не сталося так, що ви в день голосування прийшли на виборчу дільницю та виявили себе відсутніми у списку виборців, або у ваших персональних даних є неточності, які заважають вам проявити своє волевиявлення, необхідно заздалегідь потурбуватися про уточнення своїх персональних даних у Державному реєстрі виборців

Особливо це необхідно зробити у випадку, коли:

  • на останніх виборах вас не було у списках виборців або була помилка у ваших даних (прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, виборча адреса) та ви не зверталися до дільничної виборчої комісії або до відділу ведення Державного реєстру виборців з цього приводу;
  • ви прийматиме участь у голосуванні вперше (вам виповнилося 18 років після дня останніх виборів).

При собі необхідно мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа недавно набула громадянства України) та документи, які підтверджують відповідні зміни (свідоцтво про шлюб тощо).

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Ямпільської районної державної адміністрації Сумської області знаходиться за адресою: смт Ямпіль, бульв. Ювілейний, 1, каб. №28 (ІІ повех). Розпорядок роботи: понеділок - четвер з 08.00 до 17.15, п’ятниця з 08.00 до 16.00, обідня перерва з 12.00 до 13.00. Телефон для довідок: (05456)-2-23-50.

Також, 29 травня 2019 року Центральною виборчою комісією прийнято постанову № 910, якою внесено зміни до постанови Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року № 893 "Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси".

Для тимчасової зміни місця голосування виборець може звернутися із відповідною заявою до органу ведення Державного реєстру виборців за вказаним у цій заяві місцем перебування виборця в день виборів (повторного голосування), референдуму чи місце знаходженням виборчої дільниці, дільниці для голосування, яку він просить визначити місцем його голосування або за виборчою адресою заявника, яка визначається відповідно до статті 8 Закону України "Про Державний реєстр виборців".

Відтепер вимогу стосовно додавання до заяви про тимчасову зміну місця голосування документів (копії документів), які підтверджують необхідність такої зміни, скасовано.

Мотивація тимчасової зміни місця голосування зазначається лише у заяві виборця. Зазначена мотивація може бути викладена, зокрема, у такій формі: "за сімейними обставинами", "у зв’язку з відрядженням", "у зв’язку з виробничою необхідністю", "за місцем роботи", "за місцем навчання", "за місцем фактичного проживання", "у зв’язку із відпусткою", "у зв’язку із санаторно-курортним лікуванням", тощо. Таку заяву можна подати не пізніше, ніж за п'ять днів до голосування, а саме, до 15 липня включно.