Районна газета

НАРАДА З ВІДПОВІДАЛЬНИМИ ОСОБАМИ СУБ’ЄКТІВ ПОДАННЯ ВІДОМОСТЕЙ ПЕРІОДИЧНОГО ПОНОВЛЕННЯ

При керівнику апарату Ямпільської районної державної адміністрації Світлані Лящевській відбулася нарада з відповідальними особами суб’єктів подання відомостей періодичного поновлення, на якій розглянуті питання обов’язкового внесення унікального номеру запису в Єдиному державному демографічному реєстрі та подання відомостей про виборців, яким у відповідному періоді виповниться 18 років.

ВЗАЄМОДІЯ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ

В рамках співпраці Центральної виборчої комісії та Міжнародної фундації виборчих систем IFES Центру управління навчання учасників виборчих процесів за фінансової підтримки агентства США з міжнародного розвитку і Міністерства міжнародних справ Канади 26 лютого 2018 року у приміщенні конгрес центру СумДУ,  проведено тренінг «Взаємодія органів Державного реєстру виборців з територіальними виборчими комісіями» для працівників органів Державного реєстру виборців.

Участь в тренінгу від Ямпільської районної державної адміністрації прийняв начальник відділу ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації  Ігор Небеський.

ЩОДО ОСІБ, ЯКІ НЕЗДАТНІ ПЕРЕСУВАТИСЯ САМОСТІЙНО

Селищним та сільським головам начальником відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Ямпільської районної державної адміністрації звернуто увагу на дотримання вимог статті 22 Закону України “Про Держаний реєстр виборців” щодо надання відомостей про осіб нездатних самостійно пересуватись з метою вчасного оновлення та систематизації  інформації  щодо вищезазначених осіб.

30 КВІТНЯ 2017 РОКУ ВІДБУДУТЬСЯ ПОЗАЧЕРГОВІ ВИБОРИ УСОЦЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

Постановою Верховної ради України від 21.02.2017 № 1888-VШ на неділю 30 квітня 2017 року призначено позачергові вибори Усоцького сільського голови Ямпільського району Сумської області. Участь у виборах візьмуть виборці які зареєстровані на підвідомчій території Усоцької сільської ради.        

Для перевірки та уточнення персональних даних Вам необхідно звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Ямпільської районної державної адміністрації за адресою: смт Ямпіль, бульвар Ювілейний, 1 (2 поверх, каб. 28.) При собі потрібно мати паспорт громадянина України.

В ЯМПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ ТРИВАЮТЬ ВИБОРЧІ ПРОЦЕСИ

13 березня 2016 року відбудуться проміжні вибори депутатів Свеської селищної ради ради в окрузі №7 та №16.

Голосування по виборах депутатів Свеської селищної ради сьомого скликання відбудуться по одномандатному виборчому округу № 16 на виборчій дільниці №590706 та на одномандатному вибочому окрузі № 7 на виборчій дільниці №590705.