Районна газета

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ – ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ВИБІР КОЖНОГО

Ірина СВИСТУН, начальник Головного територіального управління юстиції у Сумській області

Час невпинно наближає громадян України до важливого моменту виборів 31 березня. Істинний вияв народовладдя – участь у виборах Президента України. Вільні у своєму виборі, наші громадяни повинні знати свої права як виборців, важливі основи виборчого законодавства, щоб була дотримана процедура волевиявлення.

Враховуючи результати досліджень експертів та соціологічних опитувань, коли навіть молоді люди відповідали, що не знають, як і до якої дати перевірити себе у списку виборців, Міністерство юстиції України у рамках загальнонаціонального право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» надає громадянам повну інформацію щодо організаційних моментів виборів.

ВЕСНЯНІ ДОРОГИ МОБІЛЬНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ СУМЩИНИ

Мобільні групи обласної юстиції з надання безоплатної правової допомоги продовжують свої маршрути селами і селищами Сумщини

Сьогодні фахівці працювали у Степанівській селищній раді Сумського району. Зацікавлені групою енергійних людей з символікою загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на вулицях селища, мешканці, відірвавшись від весняних господарських справ, прийшли за правовими консультаціями. А питань справді багато: земельні і майнові, отримання аліментів, відповідальність за їх несплату, виїзд з дитиною за кордон з одним із батьків.

В УКРАЇНІ СТАРТУВАЛА КАМПАНІЯ «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ»

Міністерство юстиції України спільно з Центральною виборчою комісією в межах правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» з метою підвищення рівня обізнаності громадян щодо виборчих прав, механізмів їх реалізації та захисту, виборчих процедуррозпочало всеукраїнську правопросвітницьку кампанію «Я маю право голосу».

ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ: ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ – ЗАВДАННЯ КОЖНОГО

На жаль, діти часто не знають, як самостійно розв’язувати ті чи інші проблеми. Булінг – не виняток, тому фахівці юстиції, впроваджуючи загальнонаціональний правопросвітницький проект Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!», проводять з підростаючим поколінням інформаційні заходи, під час яких роз’яснюють школярам, як протидіяти цькуванню

РЕЗОНАНСНА ТЕМА БУЛІНГУ НА СЕМІНАРІ З ФАХІВЦЯМИ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ

Фахівці юстиції, зарекомендувавши свою роботу, розгорнуту в рамках кампанії по протидії булінгу, ініційовану Мін’юстом України в межах загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», регулярно отримують запрошення до участі у заходах із зазначеної теми.

На цей раз працівники обласної юстиції долучилися до участі у семінарі «Роль фахівців із соціальної роботи у протидії та запобіганні домашньому та гендерно зумовленому насильству», який організував Сумський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Дочірні категорії