Районна газета

Громадська рада

Постанова Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики (зі змінами)

Розпорядження голови Ямпільської районної державної адміністрації від 29.12.2017 № 708-ОД "Про орієнтовний план проведення Ямпільською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2018 році"

Розпорядження голови Ямпільської районної державної адміністрації від 10.01.2018 № 16-ОД "Про затвердження плану заходів щодо реалізації в Ямпільському районі у 2018 році Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки"

ПРОЙШЛО ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ЯМПІЛЬСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

12 січня 2018 року пройшло чергове засідання громадської ради при Ямпільській районній державній адміністрації, яке провела голова громадської ради Наталія Босак.

На порядок денний внесено питання про відзначення Дня Соборності України у 2018 році та додатково було заслухано інформацію про особливості реєстрації до зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

ДОЛУЧАЙСЯ!

10 березня 2017 року о 10.00 в приміщенні Конгрес – центру СумДУ (м.Суми, вул.Покровська, 9/1, ауд. 118) відбудеться презентація Програми сприяння громадській активності «Долучайся!».

Відвідати презентацію Програми запрошуються організації громадянського суспільства, представники органів місцевої влади, ЗМІ та всі зацікавлені.

Програма фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та запроваджується Пакт Інк. (Pact Inc.) в Україні.

ЗАСІДАЛА ГРОМАДСЬКА РАДА ПРИ ЯМПІЛЬСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Голова громадської ради при Ямпільській районній державній адміністрації Олександр Соломко 9 січня 2017 року провів засідання громадської ради при Ямпільській районній державній адміністрації.

На засідані розглянуті питання про результати роботи «Ямпільського бюро правової допомоги» за 2016 рік та про підготовку та відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

 

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ЯМПІЛЬСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Головою громадської ради при Ямпільській районній державній адміністрації Олександром Соломко 12 січня 2017 року проведено засідання громадської ради при Ямпільській районній державній адміністрації.