Районна газета

Громадська рада

Інформацію оновлено 15.10.2020

Постанова Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики (зі змінами)

Розпорядження голови Ямпільської районної державної адміністрації від 27.12.2019 № 247-ОД "Про орієнтовний план проведення Ямпільською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2020 році "

УСТАНОВЧІ ЗБОРИ ПО ФОРМУВАННЮ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ЯМПІЛЬСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Відбулись установчі збори по формуванню громадської ради при Ямпільській районній державній адміністрації

Під час засідання голова громадської ради при Ямпільській районній державній адміністрації Наталія Босак проінформувала про роботу громадської ради попереднього складу. 

Також було розглянуто пропозиції щодо формування нового складу громадської ради при Ямпільській районній державній адміністрації та за результатами сформовано склад громадської ради у кількості 4 чоловіки.

ОГОЛОШЕННЯ!

08 лютого 2019 року о 13:00 в приміщенні Будинку рад (смт Ямпіль, бул. Ювілейний, 1, 3 поверх) відбудуться установчі збори по формуванню нового складу громадської ради при Ямпільській районній державній адміністрації

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. № 668 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996» громадська рада при Ямпільській районній державній адміністрації (далі – громадська рада) припинила свої повноваження.

Відповідно до протоколу засідання ініціативної групи від 12.12.2018 розпочинається прийом документів для участі в установчих зборах для формування нового складу громадської ради.

ЧЛЕНИ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ПРОФІЛАКТИКИ БЕЗВІДПОВІДАЛЬНОГО БАТЬКІВСТВА

18 вересня 2018 року відбулось чергове засідання громадської ради при Ямпільській районній державній адміністрації, на якому обговорили питання профілактики безвідповідального батьківства

У ході засідання начальник служби у справах дітей Ямпільської районної державної адміністрації Оксана Левченко проінформувала про заходи, які проводяться в районі з метою зменшення кількості дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.