Районна газета

Громадська рада

Постанова Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики (зі змінами)

Розпорядження голови Ямпільської районної державної адміністрації від 29.12.2017 № 708-ОД "Про орієнтовний план проведення Ямпільською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2018 році"

Розпорядження голови Ямпільської районної державної адміністрації від 10.01.2018 № 16-ОД "Про затвердження плану заходів щодо реалізації в Ямпільському районі у 2018 році Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки"

ЧЛЕНИ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ПРОФІЛАКТИКИ БЕЗВІДПОВІДАЛЬНОГО БАТЬКІВСТВА

18 вересня 2018 року відбулось чергове засідання громадської ради при Ямпільській районній державній адміністрації, на якому обговорили питання профілактики безвідповідального батьківства

У ході засідання начальник служби у справах дітей Ямпільської районної державної адміністрації Оксана Левченко проінформувала про заходи, які проводяться в районі з метою зменшення кількості дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

ОБГОВОРИЛИ ЗВІТИ ГОЛОВНИХ РОЗПОРЯДНИКІВ КОШТІВ ПРО ЇХ ВИТРАЧАННЯ У 2017 РОЦІ

20 червня 2018 року відбулось чергове засідання громадської ради при Ямпільській районній державній адміністрації, на якому обговорили звіти головних розпорядників коштів про їх витрачання у 2017 році

Також начальник відділу містобудування, архітектури, житлового-комунального господарства та цивільного захисту  Ямпільської районної державної адміністрації Артем Скорозвон доповів про проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів району.

ПРОЙШЛО ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ЯМПІЛЬСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

12 січня 2018 року пройшло чергове засідання громадської ради при Ямпільській районній державній адміністрації, яке провела голова громадської ради Наталія Босак.

На порядок денний внесено питання про відзначення Дня Соборності України у 2018 році та додатково було заслухано інформацію про особливості реєстрації до зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

ДОЛУЧАЙСЯ!

10 березня 2017 року о 10.00 в приміщенні Конгрес – центру СумДУ (м.Суми, вул.Покровська, 9/1, ауд. 118) відбудеться презентація Програми сприяння громадській активності «Долучайся!».

Відвідати презентацію Програми запрошуються організації громадянського суспільства, представники органів місцевої влади, ЗМІ та всі зацікавлені.

Програма фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та запроваджується Пакт Інк. (Pact Inc.) в Україні.