Районна газета

ПЕРЕМОГА КОМАНДИ ЯМПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ У КРОСІ

З 04 по 05 жовтня  2018 року  в м. Суми відбулися змагання з легкоатлетичного кросу в залік ХХVІІ обласних спортивних ігор школярів

Команда Ямпільського району у складі Тимофієвої Софії, Остапенка Владислава, Нещерет Катерини, Гречуха Павла, Торкіної Анастасії, Прудника Даніїла, під керівництвом вчителя фізичної культури Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 «ліцей» Негрія Миколи Григоровича, виборола ІІІ місце у командному заліку.

ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ

22 вересня в смт Ямпіль відбувся районний чемпіонат з легкоатлетичного кросу.
У цьогорічному чемпіонаті взяло участь  68 осіб. Зокрема, команди Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1, Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2, Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1, Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №2 «ліцей», с. Шатрище, усі охочі мешканці району.

ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

З нагоди Дня фізичної культури і спорту в районі відбулися традиційні спортивні заходи. 
Для учаcті в змаганнях з’їхались спортсмени зі всього району, серед них: представники організацій та установ району, освітяни, учнівська молодь, школярі і просто небайдужі до спорту мешканці Ямпільщини різної вікової категорії.

ЯМПІЛЬЩІНА ДОЛУЧИЛАСЬ ДО ВІДЗНАЧЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОЛІМПІЙСЬКОГО ДНЯ

Як і личить будь-якому спортивному св'яту, в райцентрі його відзначили змаганнями та показовими виступами спортсменів.

У неділю 24 червня, на базі спортивного комплексу відбулись змагання з шахів, футболу, карате, боксу, дарцу та волейболу. Не обійшлось і без традиційного масового забігу на різні дистанції.

ЯМПІЛЬ ПРИЙМАВ ІІІ ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ З КАРАТЕ-ДО

На базі Ямпільської загальноосвітньої школи № 2 проведено ІІІ відкритий чемпіонат Ямпільського району з карате-до «К-1» 2016, який зібрав понад 120 спортсменів з м. Суми, Конотоп, Глухів, Шостки, Дружба, Середина-Буда та смт Ямпіль і Свеса.

Відкриваючи захід, голова Ямпільської районної державної адміністрації І.А.Панченко з теплими словами звернулася до юних спортсменів та побажала успіхів у змаганнях.

За підсумками змагань у загальнокомандному заліку І місце посіла команда смт Ямпіль «Самурай», ІІ місце – команда з м. Конотоп «Воїн», ІІІ місце – команда з м. Суми «Біла Лілія».