Районна газета

ЯМПІЛЬ ПРИЙМАВ ІІІ ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ З КАРАТЕ-ДО

На базі Ямпільської загальноосвітньої школи № 2 проведено ІІІ відкритий чемпіонат Ямпільського району з карате-до «К-1» 2016, який зібрав понад 120 спортсменів з м. Суми, Конотоп, Глухів, Шостки, Дружба, Середина-Буда та смт Ямпіль і Свеса.

Відкриваючи захід, голова Ямпільської районної державної адміністрації І.А.Панченко з теплими словами звернулася до юних спортсменів та побажала успіхів у змаганнях.

За підсумками змагань у загальнокомандному заліку І місце посіла команда смт Ямпіль «Самурай», ІІ місце – команда з м. Конотоп «Воїн», ІІІ місце – команда з м. Суми «Біла Лілія».

В ЯМПОЛІ СТАРТУВАВ І ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПРАТАКІАДИ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

На базі Ямпільської районної державної адміністрації проведено І етап  Всеукраїнської спартакіади серед державних службовців.

До змагань долучились 18 державних службовців. Спартакіада проводилась з 2 видів спорту: шахи і шашки.

ТРИВАЮТЬ МАТЧІ ЮНАЦЬКОЇ ФУТБОЛЬНОЇ ЛІГИ

11 травня в місті Дружба відбувся черговий матч обласної Дитячо-юнацької футбольної ліги, де вихованці Ямпільської ДЮСШ приймали однолітків з Конотопської ДЮСШ ім. М. Маміашвілі.

Гра закінчилась з рахунком 1:1. У складі господарів поля відзначився Едуард Асауленко.  

До закінчення змагань залишилось два тури. Щоб вийти до фінальної частини змагань ямпільчанам потрібно вигравати у кожному матчі. Вони відбудуться на виїзді з командами Кролевця та Глухова.

В ЯМПОЛІ ВІДБУВСЯ ШАХОВИЙ ТУРНІР

7 травня в Ямполі відбувся шаховий турнір пам’яті колишнього тренера з шахів РКЗ ЯРДЮСШ Сергійка Олександра Івановича, який би мав відзначати 9 травня свій день народження.

В турнірі взяли участь шахісти з м. Шостки, м. Глухова, м. С- Буда, м. Дружба, с. Шатрище та смт. Ямпіль. Всього 51 спортсмен.

Організатором турніру виступило ФСК «Полісся» разом з відділенням шахів РКЗ ЯРДЮСШ при підтримці Ямпільської селищної ради, спортивно-технічного клубу сприяння обороні та цілого ряду ямпільчан.

ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

26 травня 2018 року на базі Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 «ліцей» відбувся чемпіонат району з настільного тенісу

Змагання проводилися з метою формування здорового способу життя серед жителів Ямпільського району,  подальшого розвитку і популяризації настільного тенісу в районі, підвищення рівня майстерності спортсменів, відбору найсильніших спортсменів району для участі в обласних змаганнях.

Відповідно до Регламенту змагання з настільного тенісу проводилися командні.У змаганнях  взяли  участь 4 команди - любителі  цього  видовищного   виду  спорту - по одній команді з смт Свеса, смт Ямпільта дві  команди з м. Дружби.

Усі спортсмени демонстрували досить пристойну гру, завдяки чому всі зустрічі були цікавими та мали безкомпромісний характер.