Районна газета

ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

З метою розвитку настільного тенісу на Ямпільщині та залучення населення району до активного спортивного життя, 15 червня 2019 року на базі Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 «ліцей», відбувся чемпіонат району з настільного тенісу   

Настільний теніс вважається одним із найпопулярніших видів спорту у світі. Людина, яка грає в настільний теніс, не лише підтримує свою фізичну форму, а й розвивається інтелектуально, адже під час гри потрібно постійно аналізувати ситуацію, миттєво обирати тактику та ефективно застосовувати різні технічні прийоми.

ВІДБУЛИСЯ СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ «СТАРТИ НАДІЙ»

28 травня 2019 року на базі Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2  вперше відбулися змагання «Старти надій» серед учнів 7-х класів в залік ХХVІІ районних  спортивних ігор школярів. У школі були створені належні умови для проведення заходу

У змаганнях взяли участь 4 команди закладів загальної середньої освіти:  Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1, Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 «ліцей», Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 та Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2. Всього участь у  заході взяли 56 юних спортсменів.

«КРАЇНА СПОРТУ ТА ЗДОРОВ’Я»

05 квітня напередодні Всесвітнього дня здоров’я на базі Ямпільського районного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю відбувся святковий захід «Країна спорту та здоров’я»

Метою даного заходу було залучення дітей та осіб з особливими потребами до занять фізкультурою та спортом, поглиблення знань про здоров’я та здоровий спосіб життя. Відвідувачі Центру взяли активну участь у спартакіаді «Ми все зможемо», спортивних естафетах та вікторинах.

ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЖІНОК

13 квітня в смт Ямпіль пройшюов турнір з волейболу серед жінок, який присвячується 80- річниці утворення Сумської області. Організаторами заходу виступили відділ освіти, молоді та спорту Ямпільської РДА. У турнірі взяли участь чотири команди району: 2 команди з смт Свеса, смт Ямпіль та м Дружба.

Переможницею турніру стала команда "Дружба" м.Дружба, друге місце виборола команда Свеської спеціалізованої школи l -lll ступенів 2 "ліцей", третє місце "Полісся" смт.Ямпіль. Гарно грала команда "Авангард"смт Свеса, але команда грала внезалік турніру. ДЯКУЮ всім командам за участь та гарну гру.

ЯМПІЛЬСЬКИЙ РАЙОН ВІТАВ УЧАСНИКІВ «ОЛІМПІЙСЬКОГО ЛЕЛЕЧЕНЯ»

16 квітня 2019 року Ямпільський район приймав учасників зонального етапу обласного спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».

Головна мета заходу – пропаганда здорового способу життя, формування позитивних мотивацій до занять фізичною культурою і спортом; поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху шляхом залучення якомога більшої кількості дітей та юнацтва до занять спортом, організація їх змістовного дозвілля