Районна газета

ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

З нагоди Дня фізичної культури і спорту в районі відбулися традиційні спортивні заходи. 
Для учаcті в змаганнях з’їхались спортсмени зі всього району, серед них: представники організацій та установ району, освітяни, учнівська молодь, школярі і просто небайдужі до спорту мешканці Ямпільщини різної вікової категорії.

ЯМПІЛЬЩІНА ДОЛУЧИЛАСЬ ДО ВІДЗНАЧЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОЛІМПІЙСЬКОГО ДНЯ

Як і личить будь-якому спортивному св'яту, в райцентрі його відзначили змаганнями та показовими виступами спортсменів.

У неділю 24 червня, на базі спортивного комплексу відбулись змагання з шахів, футболу, карате, боксу, дарцу та волейболу. Не обійшлось і без традиційного масового забігу на різні дистанції.

ЯМПІЛЬ ПРИЙМАВ ІІІ ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ З КАРАТЕ-ДО

На базі Ямпільської загальноосвітньої школи № 2 проведено ІІІ відкритий чемпіонат Ямпільського району з карате-до «К-1» 2016, який зібрав понад 120 спортсменів з м. Суми, Конотоп, Глухів, Шостки, Дружба, Середина-Буда та смт Ямпіль і Свеса.

Відкриваючи захід, голова Ямпільської районної державної адміністрації І.А.Панченко з теплими словами звернулася до юних спортсменів та побажала успіхів у змаганнях.

За підсумками змагань у загальнокомандному заліку І місце посіла команда смт Ямпіль «Самурай», ІІ місце – команда з м. Конотоп «Воїн», ІІІ місце – команда з м. Суми «Біла Лілія».

В ЯМПОЛІ СТАРТУВАВ І ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПРАТАКІАДИ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

На базі Ямпільської районної державної адміністрації проведено І етап  Всеукраїнської спартакіади серед державних службовців.

До змагань долучились 18 державних службовців. Спартакіада проводилась з 2 видів спорту: шахи і шашки.

ТРИВАЮТЬ МАТЧІ ЮНАЦЬКОЇ ФУТБОЛЬНОЇ ЛІГИ

11 травня в місті Дружба відбувся черговий матч обласної Дитячо-юнацької футбольної ліги, де вихованці Ямпільської ДЮСШ приймали однолітків з Конотопської ДЮСШ ім. М. Маміашвілі.

Гра закінчилась з рахунком 1:1. У складі господарів поля відзначився Едуард Асауленко.  

До закінчення змагань залишилось два тури. Щоб вийти до фінальної частини змагань ямпільчанам потрібно вигравати у кожному матчі. Вони відбудуться на виїзді з командами Кролевця та Глухова.