Районна газета

«КРАЇНА СПОРТУ ТА ЗДОРОВ’Я»

05 квітня напередодні Всесвітнього дня здоров’я на базі Ямпільського районного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю відбувся святковий захід «Країна спорту та здоров’я»

Метою даного заходу було залучення дітей та осіб з особливими потребами до занять фізкультурою та спортом, поглиблення знань про здоров’я та здоровий спосіб життя. Відвідувачі Центру взяли активну участь у спартакіаді «Ми все зможемо», спортивних естафетах та вікторинах.

ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЖІНОК

13 квітня в смт Ямпіль пройшюов турнір з волейболу серед жінок, який присвячується 80- річниці утворення Сумської області. Організаторами заходу виступили відділ освіти, молоді та спорту Ямпільської РДА. У турнірі взяли участь чотири команди району: 2 команди з смт Свеса, смт Ямпіль та м Дружба.

Переможницею турніру стала команда "Дружба" м.Дружба, друге місце виборола команда Свеської спеціалізованої школи l -lll ступенів 2 "ліцей", третє місце "Полісся" смт.Ямпіль. Гарно грала команда "Авангард"смт Свеса, але команда грала внезалік турніру. ДЯКУЮ всім командам за участь та гарну гру.

ЯМПІЛЬСЬКИЙ РАЙОН ВІТАВ УЧАСНИКІВ «ОЛІМПІЙСЬКОГО ЛЕЛЕЧЕНЯ»

16 квітня 2019 року Ямпільський район приймав учасників зонального етапу обласного спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».

Головна мета заходу – пропаганда здорового способу життя, формування позитивних мотивацій до занять фізичною культурою і спортом; поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху шляхом залучення якомога більшої кількості дітей та юнацтва до занять спортом, організація їх змістовного дозвілля

ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЧОЛОВІКІВ

16 березня 2019 року  спортивна  зала   Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 приймала чемпіонат району з волейболу серед чоловіків.

У змаганнях  брали  участь  команди   цього  видовищного   виду  спорту  з смт Ямпіль, м. Дружби  та 2 команди з смт Свеси. Поруч  з  досвідченими  спортсменами, виступала і  молодь,  яка  мала нагоду  перейняти  неоціненний  досвід цих змагань.

Цікава  та  напружена боротьба  точилася  протягомвсієї гри.Переможцем чемпіонату району стала команда м. Дружби «Дружба», на другому місці «Полісся» смт Ямпіль, на третьому Свеський «Авангард».

ПЕРЕМОГА КОМАНДИ ЯМПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ У КРОСІ

З 04 по 05 жовтня  2018 року  в м. Суми відбулися змагання з легкоатлетичного кросу в залік ХХVІІ обласних спортивних ігор школярів

Команда Ямпільського району у складі Тимофієвої Софії, Остапенка Владислава, Нещерет Катерини, Гречуха Павла, Торкіної Анастасії, Прудника Даніїла, під керівництвом вчителя фізичної культури Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 «ліцей» Негрія Миколи Григоровича, виборола ІІІ місце у командному заліку.