Районна газета

СВЕСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №2 «ЛІЦЕЙ» ПРИЙМАЛА УЧАСНИКІВ МІЖРАЙОННОГО ТУРНІРУ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ШКОЛЯРІВ

10.01.2020 року на базі Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 «ліцей» відбувся міжрайонний турнір з волейболу серед школярів. До змагань долучилися команда КЗСОР  Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, команда КДЮСШ «Барса» м. Шостка, команда Середино-Будської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 та господарі турніру – команда «Авангард» Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 «ліцей».

В ЯМПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДБУВСЯ СПОРТИВНО-МАСОВИЙ ЗАХІД СЕРЕД ШКОЛЯРІВ «COOL GAMES»

12 листопада 2019 року на базі Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 «ліцей» відбувся районний етап всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Cool Games». Особливістю заходу «Cool Games» є те, що він не потребує спеціальної підготовки, покликаний запровадити інноваційні підходи до проведення уроків з фізичної культури в школах, заохотити школярів займатися руховою активністю, залучити їх до систематичних занять фізкультурою та подальшою популяризації здорового способу життя.

ЛЮДИ ЗДОРОВІ ДУХОМ І ТІЛОМ З ДАВНІХ-ДАВЕН СКЛАДАЛИ ОПОРУ СУСПІЛЬСТВА, АДЖЕ СПОРТ- ЦЕ НЕ ТІЛЬКИ ЗДОРОВ’Я, СПОРТ ЗАГАРТОВУЄ ХАРАКТЕР І ВОЛЮ

«Ямпільська земля зростила майстрів спорту, кандидатів у майстри спорту, професіоналів і любителів. Своїми досягненнями і  натхненною працею наші спортсмени внесли вагомий внесок у розвиток фізкультурно-спортивного руху району і  області», - зазначила голова Ямпільської райдержадміністрації Сумської області Ірина ПАНЧЕНКО під час урочистостей з нагоди Дня фізичної культури і спорту

Ірина Анатоліївна вручила відзнаку за вагомий особистий внесок у розвиток і популяризацію фізичної культури і  спорту в районі вчителю фізичної культури Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 «ліцей» Миколі Негрію.

ВСЕУКРАЇНСЬКА СПАРТАКІАДА СЕРЕД ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ ЯМПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

29 травня відбувся перший етап Всеукраїнської спартакіади серед державних службовців Ямпільського району

Даний захід проводиться щорічно з метою пропаганди здорового способу життя, залучення державних службовців до занять фізичною культурою і спортом, організації дозвілля та активного відпочинку.

Загалом спартакіада пройшла емоційно, спортсмени продемонстрували завзятість, азарт, гарний настрій.
Змагання налаштували працівників держслужби на нові перемоги, а найголовніше - згуртували колективи у неформальній обстановці.

ОЛІМПІЙСЬКЕ СВЯТО ОБ’ЄДНУЄ ЛЮБИТЕЛІВ СПОРТУ І СПОРТСМЕНІВ РІЗНИХ ВІКОВИХ КАТЕГОРІЙ, ДІТЕЙ І ДОРОСЛИХ

«Ямпільщина має міцні спортивні традиції, багато наших земляків досягли високих результатів на спортивних аренах України і світу. Ми пишаємося щорічними успіхами юних чемпіонів і досягненнями земляків у професійному спорті», - зазначила заступник голови Ямпільської районної державної адміністрації Сумської області Ірина КАЛЮЖНА під час заходів з нагоди відзначення в районі Олімпійського дня

Ірина Володимирівна подякувала учасникам і організаторам заходу за сприяння відродженню масового спортивного руху, утвердження здорового способу життя і олімпійського духу на Ямпільщині.