Районна газета

ПРОВЕДЕНО ВИПЛАТУ ЩОРІЧНОЇ ДОПОМОГИ ВЕТЕРАНАМ ВІЙНИ ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Управлінням соціального захисту населення Ямпільської районної державної адміністрації Сумської області проведена виплата щорічної разової грошової допомоги відповідно до Постанови КМУ від 19.02.2020 року № 112 «Деякі питання виплати у 2020 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» 533 особам на загальну суму 576210,00 гривень , в тому числі:

ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ – ПІДПРИЄМЦЯМ ВИПЛАЧУВАТИМЕТЬСЯ ДОПОМОГА НА ДІТЕЙ ВІКОМ ДО 10 РОКІВ

Постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 329 затверджений Порядок виплати на дітей фізичним особам – підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку та, які сплачували єдиний соціальний внесок.

Допомога на дітей призначається на період карантину та на один місяць після дати його відміни одному з батьків дитини, опікуну, на кожну дитину до досягнення нею 10 річного віку (включно) з місяця звернення і виплачується щомісячно за повний місяць.  

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ЗАПУСТИЛО ІНФОРМАЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ «ДОПОМОГА ПОРУЧ»

Міністерством соціальної політики запроваджено інформаційну онлайн-платформу «Допомога поруч» для надання адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину.

Новий соціальний проект має створити умови для залучення благодійних, громадських організацій, бізнесу, волонтерів для надання допомоги людям, які її потребують, та забезпечити координацію дій його учасників.

26 КВІТНЯ – ДЕНЬ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

26 квітня 2020 року виповнюється 34 роки з моменту страшної техногенної катастрофи й величезної трагедії світового масштабу на Чорнобильській АЕС.

На сьогоднішній день в Ямпільському районі статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи мають 116 осіб, з них: категорії 1 – 24 особи; ліквідаторів категорії 2 – 29 осіб; переселених категорії 2 – 12 осіб; евакуйованих категорії 2 – 6 осіб; ліквідаторів категорії 3 – 26 осіб; постраждалих категорії 3 – 14 осіб; дружина померлого громадянина, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою – 5 осіб.