Районна газета

ПРО ЗАХОДИ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ В ЯМПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ ЩОРІЧНОЇ АКЦІЇ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

З метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім'ї, забезпечення рівних прав жінок і чоловік в Ямпільському районі заплановано проведення щорічної 

 

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ: 7 ОСНОВНИХ ЗМІН У ПРОГРАМІ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

Уряд вдосконалив умови оформлення урядової допомоги у сплаті житло-комунальних послуг

З 1 жовтня 2018 року при розрахунку житлової субсидії не враховуються до сукупного доходу сплачені аліменти та спеціальна бюджетна дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби, яка в рік складає до 2500 гривень за голову.

Субсидію на загальних умовах можуть отримати ті громадяни, в яких є заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску з вини роботодавця.

ПРО НОВИЙ ПОРЯДОК ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТЕХНІЧНИМИ ТА ІНШИМИ ЗАСОБАМИ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Один з головних напрямків державної політики у сфері соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями полягає в покращенні якості процесу забезпечення особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю, іншої особи технічними та іншими засобами реабілітації. На сьогодні в районі на обліку по забезпеченню технічними засобами реабілітації перебуває 326 осіб з інвалідністю, з них - 28 дітей з інвалідністю.

14 березня 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 238 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою реформовано діючий Порядок забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення. Головною метою запропонованих змін є впровадження нової системи забезпечення технічними засобами реабілітації, яка чітко направлена на задоволення інтересів і потреб осіб з інвалідністю.

В СМТ ЯМПІЛЬ ВІДБУЛАСЬ АКЦІЯ «ХОДА ЗА СВОБОДУ»

З  нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми 18 жовтня 2018 року в смт Ямпіль проведено акцію «Хода за свободу» з елементами флеш – мобу, в якій взяли участь близько 100 осіб

Акція була спрямована на підняття рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про цю проблему та небезпеку, яку вона становить.  В ході вищезазначеної акції до присутніх доведено статистику щодо постраждалих від торгівлі людьми, її форми і ознаки, відповідальність, права,  форми підтримки та допомоги постраждалим. Також учасникам були роздані інформаційні матеріали.

Більше статей...

  1. ПОРЯДОК ПРИЗНАЧЕННЯ І ВИПЛАТИ КОМПЕНСАЦІЇ ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ, ЯКІ НАДАЮТЬ СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ ГРОМАДЯНАМ ПОХИЛОГО ВІКУ, З ІНВАЛІДНІСТЮ, ДІТЯМ З ІНВАЛІДНІСТЮ, ХВОРИМ, ЯКІ НЕ ЗДАТНІ ДО САМООБСЛУГОВУВАННЯ І ПОТРЕБУЮТЬ ПОСТІЙНОЇ СТОРОННЬОЇ ДОПОМОГИ
  2. 18 ЖОВТНЯ - ЄВОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ
  3. ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ СІМЕЙНОЇ, ГЕНДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ
  4. ЛЕГАЛІЗАЦІЯ РОБОЧИХ МІСЦЬ ТА ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ – СОЦІАЛЬНА ЗАХИЩЕНІСТЬ КОЖНОГО ПРАЦЮЮЧОГО ГРОМАДЯНИНА
  5. ЩОДО ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ
  6. ПИТАННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ РОЗГЛЯНУТІ НА ЗАСІДАННІ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ
  7. «ДО ПОРЯДКУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТЕХНІЧНИМИ ЗАСОБАМИ РЕАБІЛІТАЦІЇ ВНЕСЕНО ЗМІНИ»
  8. КОЖНА РОДИНА, ДЕ НАРОДИЛАСЬ ДИТИНА, ОТРИМАЄ «ПАКУНОК МАЛЮКА»
  9. УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ДОЛУЧИЛОСЬ ДО СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ
  10. СТОСОВНО ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ ЗА РІШЕННЯМ КОМІСІЇ