Районна газета

НОВИЙ МЕХАНІЗМ ОТРИМАННЯ ГРОШОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ ОДНОРАЗОВОЇ ДОПОМОГИ «ПАКУНОК МАЛЮКА» (ДЛЯ БАТЬКІВ)

З 01.09.2020 починає працювати новий механізм отримання грошової компенсації одноразової допомоги «пакунок малюка».

Відтепер у батьків є право обирати, що для їх малюка є необхідним.

Деталі щодо механізмів реалізації та алгоритм дій для отримання допомоги - у інфографіці.

ПРО ЗМІНУ ВИКОНАВЦІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

З 1 серпня 2020 року в Україні відкрито ринок природного газу для побутових споживачів, що надає можливість громадянам самостійно обирати постачальника газу.

Для розрахунку розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, щомісяця органи соціального захисту населення отримують від виконавців послуг відомості про забезпеченість громадян послугами та про розмір цін і тарифів на житлово-комунальні послуги і платежів за такі послуги, у тому числі постачання та розподіл природного газу .

ЩОДО ЗМІНИ ВИБОРЧОЇ АДРЕСИ НА МІСЦЕВИХ ВИБОРАХ – 2020 ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ.

Виборчий кодекс України закріпив можливість зміни виборчої адреси без зміни місця реєстрації – це дозволяє значній частині виборців проголосувати за місцем фактичного проживання.

Виборчою адресою особи є адреса, за якою зареєстровано її місце проживання. Водночас Виборчий кодекс закріпив можливість  «прив'язати» виборчу адресу виборця не лише до місця зареєстрованого проживання, а й до фактичного місця проживання.

ПРО ЗМІНИ В НАДАННІ ДЕРЖАВНОЇ ДОПОМОГИ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ СІМ’ЯМ ТА ДОПОМОГИ НА ДІТЕЙ ОДИНОКИМ МАТЕРЯМ

Урядом відповідно до Закону України від 2 червня 2020 року № 646-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб» 22 липня 2020 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги» (далі – постанова № 632).

Постановою № 632 прийнято зміни до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. № 1751 та затверджено нову редакцію Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям де запроваджуються однакові адресні підходи при наданні державної допомоги малозабезпеченим сім’ям та допомоги на дітей одиноким матерям з 01.07.2020 року.