Районна газета

5 ГРУДНЯ В БІЛЬШОСТІ КРАЇН СВІТУ ВШАНОВУЮТЬ ЛЮДЕЙ, НЕБАЙДУЖИХ ДО ПРОБЛЕМ СУСПІЛЬСТВА

У Міжнародний день волонтера слова подяки звучать на адресу тих, хто не вимагаючи винагороди, допомагає вирішувати найгостріші проблеми сьогодення.

В України це свято є, як ніколи, важливим і актуальним. За роки це слово стало майже тотожним слову «порятунок». Саме завдяки волонтерам і їх роботі сотні тисяч українців, які вимушені були покинути свої домівки, забезпечені тим, без чого не обійтися в повсякденному житті. А українська армія отримала необхідне їм для захисту територіальної цілісності і незалежності нашої держави.

ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ ЗУСТРІЧАВ ОСОБЛИВИХ ТАЛАНТІВ

1 грудня 2017 року  в центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів Ямпільської районної державної адміністрації зібралися діти з нагоди відзначення   Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Учасників заходу привітали  заступник голови Ямпільської районної державної адміністрації Ірина Калюжна, керівник апарату Ямпільської районної ради Валентина Яструб, начальник управління  соціального захисту населення Ямпільської районної державної адміністрації  Олена Терентьєва, директор центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Ямпільської районної державної адміністрації Ольга Жила.

РАДИЛИСЯ ПРО СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ОСІБ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

В рамках відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю у приміщенні Ямпільського районного територіального центру надання соціальних послуг під головуванням заступника голови Ямпільської районної державної адміністрації Ірини Калюжної відбулось засідання  районної координаційної ради з вирішення питань осіб з обмеженими фізичними можливостями.

ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТУ РАЙОННОЇ ПРОГРАМИ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ ЯМПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 2018 – 2020 РОКИ

30 листопада 2017 року під головуванням заступника голови Ямпільської районної державної адміністрації Ірини Калюжної проведено засідання робочої групи з розроблення проекту Районної програми зайнятості населення Ямпільського району Сумської області на 2018 – 2020 роки.

Обговорено проблемні та пріоритетні питання в сфері зайнятості населення району. Начальник управління соціального захисту населення Ямпільської районної державної адміністрації  Олена Терентьєва ознайомила присутніх із структурою та проектом Програми. Також було заслухано членів робочої групи з розроблення проекту Районної програми зайнятості.