Районна газета

СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА

Відеоролики:

Інформаційна доступність

Доступність для всіх

Доступне місто

Архітектурна доступність

Транспортна доступність

НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС "БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА"

Критерії та порядок оцінювання

Додаткову інформацію про конкурс можна дізнатися на офіційному сайті: www.blagoukraine.org та у виконавчого директора Асоціації благодійників України Лобко Оксани (тел. 0671640411, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ). 

ТИМЧАСОВА ДЕРЖАВНА СОЦІАЛЬНА ДОПОМОГА НЕПРАЦЮЮЧІЙ ОСОБІ, ЯКА ДОСЯГЛА ЗАГАЛЬНОГО ПЕНСІЙНОГО ВІКУ, АЛЕ НЕ НАБУЛА ПРАВА НА ПЕНСІЙНУ ВИПЛАТУ

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року 1098 затверджено Порядок призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату (далі – Порядок).

Означений Порядок визначає механізм призначення у період з 1 січня 2018 року по 31 грудня 2020 року тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла віку, визначеного частиною першою статті 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», але не набула права на пенсійну виплату у зв’язку з відсутністю страхового стажу, передбаченого нормами зазначеної статті, однак за умови наявності в неї не менш як 15 років страхового стажу, та її виплати.

ПРО РОЗМІРИ ДЕРЖАВНОЇ ДОПОМОГИ У 2018 РОЦІ

Верховною Радою України прийнято Закон України “Про Державний бюджет України на 2018 рік”.

Статтею 7 передбачено, що у 2018 році прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня 2018 року - 1 700 гривень, з 1 липня - 1 777 гривень, з 1 грудня - 1 853 гривні, а для основних соціальних і демографічних груп населення: