Районна газета

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ – ЗАПОРУКА МАЙБУТНЬОГО ГРОМАДЯН

Стаття 43 Конституції України гарантує кожному громадянину право заробляти собі на життя працею та отримувати за це винагороду у вигляді заробітної плати, не нижчої від визначеної законом. Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання.

САНАТОРНО-КУРОРТНЕ ЛІКУВАННЯ УЧАСНИКІВ АТО

Порядок забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників бойових дій та інвалідів війни з числа учасників антитерористичної операції, регулюється постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 200 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням” (зі змінами).

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН РАЙОНУ

У зв’зку зі змінами в чинному законодавстві про працю та  проведенням Держпрацею України превентивної роботи з роботодавцями та громадянами з питань дотримання трудового законодавства  управлінням Держпраці в Сумській області спільно з Департаментом соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації 11 квітня 2018 року об 10 годині  30 хвилин за адресою: смт Ямпіль, бульвар Ювілейний 1 (будинок рад, 3 поверх, зал засідань)  буде проведено семінар-нараду з питань дотримання трудового законодавства та соціального захисту працюючих. До участі в семінарі-нараді  запрошуються всі бажаючі.

ПРИЗНАЧЕННЯ ПІЛЬГ ТА СУБСИДІЙ НА ТВЕРДЕ ПАЛИВО У 2018 РОЦІ

Дане питання було розкрито начальником управління соціального захисту населення Оленою Терентьєвою під час проведення семінару з селищними та сільськими головами.

Олена Олександрівна зазначила, що в березні 2018 року було затверджено вартість однієї тонни твердого палива та одного балону скрапленого газу, також розпочались призначення субсидій на тверде паливо. На сьогодні вже призначено більше 50%.

Більше статей...

  1. ПАВЛО РОЗЕНКО: ПОРЯДОК НАДАННЯ ПІЛЬГ З ОПЛАТИ ПРОЇЗДУ У ГОТІВКОВІЙ ФОРМІ БУДЕ ЗАПРОВАДЖУВАТИСЯ ПІСЛЯ ВІДПОВІДНИХ РІШЕНЬ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ
  2. ВСТАНОВЛЕНО РОЗМІРИ ЩОРІЧНОЇ РАЗОВОЇ ДОПОМОГИ ДО 5 ТРАВНЯ У 2018 РОЦІ
  3. ОТРИМУВАЧІ СУБСИДІЙ У БЕРЕЗНІ МАЮТЬ ПОВНІСТЮ РОЗРАХУВАТИСЯ ЗА ПОСЛУГИ З ГАЗОПОСТАЧАННЯ
  4. МОНЕТИЗАЦІЯ ПІЛЬГ ЗА ПРОЇЗД ЩО ЗНАЧИТИМЕ ДЛЯ ПАСАЖИРІВ ТА ПЕРЕВІЗНИКІВ
  5. УКРАЇНЦІ В ЯКОСТІ НАРКОКУР'ЄРІВ. ВИКЛИКИ СЬОГОДЕННЯ.
  6. СКІЛЬКИ БУЛО НАДАНО НАСЕЛЕННЮ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ У 2017 РОЦІ?
  7. ЯК РОЗГЛЯДАЛИСЬ ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН В УПРАВЛІННІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ЯМПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ У 2017 РОЦІ
  8. ПРО НАДАННЯ ПІЛЬГ ТА СУБСИДІЙ ДЛЯ ПРИДБАННЯ ТВЕРДОГО ПАЛИВА ТА СКРАПЛЕНОГО ГАЗУ У 2018 РОЦІ
  9. ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВА ІНВАЛІДІВ НА ПІЛЬГОВИЙ ПРОЇЗД
  10. ВІДСУТНІСТЬ СІЧНЕВИХ КВИТАНЦІЙ ЗА ГАЗ НЕ ВПЛИНЕ НА ОТРИМАННЯ СУБСИДІЙ