Районна газета

НОВЕ У СФЕРІ ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЇ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ ТА НАСИЛЬСТВУ ЗА ОЗНАКОЮ СТАТІ

Відповідно до ст. 1 Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» від 7 грудня 2017 № 2229-VIII, домашнє насильство - діяння (дії або бездіяльність) фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь.

«СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ОПЕРАЦІЇ ОБ’ЄДНАНИХ СИЛ У ЯМПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ»

В 2019 році з метою соціального захисту учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил ( далі - АТО та ООС) продовжує діяти Обласна комплексна програма соціального захисту населення на 2017-2021 роки, відповідно якої:

1) сім’ї учасників АТО  та ООС один раз на рік  забезпечуються твердим паливом (дровами, торфобрикетами в обсягах 5 куб. м твердолистяних або 6 куб. м шпилькових та м’яколистяних порід) або отримують компенсацію.

З 1 січня 2019 року розмір компенсації становить 3200 гривень.

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ПО НАДАННЮ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ

Заступник голови Ямпільської районної державної адміністрації Ірина КАЛЮЖНА провела засідання районної комісії з надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які гостро потребують фінансової підтримки, під час якого розглянули шість звернень

За результатами засідання прийнято рішення надати матеріальну допомогу шістьом громадянам з селищ Ямпіль, Свеса та  села Усок .

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОСТУПНОСТІ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА ІНШИХ МАЛОМОБІЛЬНИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ ДО ОБ’ЄКТІВ СОЦІАЛЬНОЇ ТА ІНЖЕНЕРНО-ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

Під головуванням першого заступника голови Ямпільської районної державної адміністрації Віталія БОЙКО відбулось засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, на якому розглядалось виконання протоколу наради при голові Сумської обласної державної адміністрації Клочку М.О. з питання поліпшення житлових умов для осіб з інвалідністю

Більше статей...

  1. ЩОДО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО РАЙОННОЇ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ НА 2017 – 2021 РОКИ
  2. УРЯДОМ ВИЗНАЧЕНО РОЗМІР ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ОСОБАМ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ, ДЛЯ КОМПЕНСАЦІЇ ВАРТОСТІ ПУТІВОК САНАТОРНО-КУРОРТНИМ ЗАКЛАДАМ І ЗАКЛАДАМ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ У 2019 РОЦІ.
  3. ЗА 2018 РІК БУЛО ЗАБЕЗПЕЧЕНО 101 ОСОБУ З ІНВАЛІДНІСТЮ 170 ВИРОБАМИ
  4. ДІЗНАТИСЯ РОЗМІР СУБСИДІЇ ТЕПЕР МОЖНА ОН-ЛАЙН
  5. ЯКІ ПІЛЬГИ МАЄ ВДОВА УЧАСНИКА БОЙОВИХ ДІЙ, ЩО ЗАГИНУВ, ТА ІНШІ ЧЛЕНИ ЙОГО СІМ’Ї
  6. ПІЛЬГИ СІМ’ЯМ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ
  7. ПІЛЬГИ ДІТЯМ УЧАСНИКІВ АТО НА НАВЧАННЯ
  8. ПРО ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!
  9. ЩОДО ПРОФІЛАКТИЧНОЇ РОБОТИ В РАМКАХ ПРОВЕДЕННЯ ЩОРІЧНОЇ АКЦІЇ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»
  10. ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ СОЦІАЛЬНОГО ТА ПРАВОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ