Районна газета

ВИРІШЕННЯ ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Під головуванням заступника голови Ямпільської районної державної адміністрації Ірини КАЛЮЖНОЇ відбулось засідання районної комісії з вирішення питань соціального захисту населення

На розгляд комісії винесено 6 справ щодо призначення соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, 152 справи щодо визначення права на призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, 29 справ щодо припинення субсидії за заявами заявників та справи внутрішньо переміщених осіб відносно отримання допомоги на проживання. За результатами розгляду прийнято відповідні рішення.

ВИЇЗД „МОБІЛЬНОГО СОЦІАЛЬНОГО ОФІСУ

З метою покращення соціального обслуговування, інформування населення з питань діючого законодавства та надання соціальної підтримки 11 липня  2018 року провів  роботу виїзний „мобільний соціальний офіс”  в Дріжбівській міській раді.

В ході роботи „мобільного соціального офісу”  прийнято 18 громадян  з питань соціального захисту і соціального забезпечення населення та 8 пакетів документів для  призначення усіх видів соціальної допомоги, пільг та компенсацій.

ЯК ПРАЦЮЄ НАКОПИЧУВАЛЬНА ПЕНСІЙНА СИСТЕМА

11 жовтня 2017 року набув чинності Закон України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій № 2148-VIII від 3 жовтня 2017 року, або так звана "пенсійна реформа".

Пенсійною реформою передбачені суттєві зміни до порядку нарахування пенсій та умов їх призначення. Зокрема, вже починаючи з 1 січня 2018 року для призначення пенсії за віком необхідно мати не менше 25 років страхового стажу. Кожного року до 2028 року страховий стаж, необхідний для отримання пенсії, буде збільшуватися на один рік, поки він не досягне 35 років. Отже, для того, щоб заробити право на отримання пенсії за віком від держави, працювати треба буде довше.

ТЕЛЕФОНИ «ГАРЯЧИХ ЛІНІЙ»

Урядова «Гаряча лінія» 1545 цілодобово 

Контакт-центр Пенсійного працюєвробочі дні

Фонду України  0-800-503-753 з 09.00 до 18.00 годин.

Для мешканців усіх регіонів України дзвінки зі стаціонарних телефонів до контакт-центру є безкоштовними. 

Адреса: вул. Бастіонна, 9 м. Київ, 01601