Районна газета

З 1 СІЧНЯ 2021 РОКУ УПРАВЛІННЯМ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ЯМПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПРИПИНЯЄТЬСЯ ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ВІД ГРОМАДЯН РАЙОНУ

З 1 січня 2021 року управлінням соціального захисту населення Ямпільської районної державної адміністрації припиняється прийом документів від громадян району

(крім тих, які надсилаються поштою або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг)

МОБІЛЬНИЙ ЗАСТОСУНОК «ТВОЄ ПРАВО»

ГО «Донбас СОС» продовжує підтримку мобільного застосунку

«Твоє право» для переселенців, ветеранів АТО/ООС та осіб, які постраждали від сексуального та гендерно – обумовленого насильства та торгівлі людьми.

Також працюють над розробкою та розповсюдженням буклетів, створених на основі юридичної інформації з безкоштовного застосунку   «Твоє право», призначені для людей, які не мають змоги встановити додаток.

ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ І ВИПЛАТИ КОМПЕНСАЦІЇ ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ, ЯКІ НАДАЮТЬ СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ З ДОГЛЯДУ НА НЕПРОФЕСІЙНІЙ ОСНОВІ

Основні зміни до системи надання компенсації були затверджені новою редакцією закону «Про соціальні послуги», який набув чинності з 1 січня цього року. А Порядок виплати компенсації за надання соціальних послуг, який нещодавно затверджено, лише уточнив окремі норми. Суттєво змінились декілька речей.

Тепер компенсація виплачуватиметься за догляд осіб із інвалідністю I групи, дітей з інвалідністю, громадян похилого віку з когнітивними порушеннями, невиліковно хворих, які через порушення функцій організму не можуть самостійно пересуватися і самообслуговуватися, та дітей, яким не встановлено інвалідність, але які важко хворі.

З 1 СІЧНЯ 2021 РОКУ УПРАВЛІННЯМ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ЯМПІЛЬСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРИПИНЯЄТЬСЯ ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ВІД ГРОМАДЯН

Постановою Кабінету Міністрів України від 28.10.2020 № 1035 внесено зміни до законодавства, за якими 1 січня 2021 року управлінням соціального захисту населення Ямпільської районної державної адміністрації Сумської області припиняється прийом документів від громадян для призначення державних допомог, пільг та субсидій.

Надавати такі адміністративні послуги соціального характеру будуть уповноважені особи виконавчого органу Дружбівської міської, Свеської та Ямпільської селищних рад.