Районна газета

ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ ЩОМІСЯЧНОЇ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ НА ДОГЛЯД ОДИНОКИМ ОСОБАМ, ЯКІ ДОСЯГЛИ 80-РІЧНОГО ВІКУ

Верховною Радою України 2 червня 2020 року прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальних  гарантій для окремих категорій осіб», яким, зокрема, внесено зміни до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю» щодо встановлення щомісячної державної соціальної допомоги на догляд одиноким особам, які досягли 80-річного віку та за висновком лікарсько-консультативної комісії потребують постійного стороннього догляду і одержують пенсію відповідно до законів України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» або «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», у розмірі 40 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

ПРОТИДІЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв - «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми». За оцінками експертів щорічно 1-2 млн. людей стають «живим товаром». Наприкінці ХХ сторіччя з його проявами зіткнулась і Україна.

Наша країна плідно працює для запобігання торгівлею людьми. Але ми самі повинні бути уважними і обережними.

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ВИРІШЕННЯ ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

18.06.2020 року під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови Ямпільської районної державної адміністрації Сумської області І.Калюжної відбулось засідання районної комісії з вирішення питань соціального захисту населення.

На розгляд комісії винесено справи щодо призначення субсидії на оплату житлово – комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого пічного побутового палива, справи щодо призначення соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. По всім справам винесені відповідні рішення.

ПОДІЛЬСЬКИЙ СПЕЦІАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО- РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ КОЛЕДЖ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ ОСІБ ТА ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Для осіб з обмеженими фізичними можливостями шлях до професії ускладнений не лише вадами здоров’я, але й соціальними та психологічними проблемами, які завжди супроводжують хворобу чи травму, що породжують інвалідність. Тому одним з напрямків комплексного вирішення цих проблем є професійне навчання для осіб з інвалідністю професіям в спеціалізованих реабілітаційних закладах.

Подільський спеціалізований навчально-реабілітаційний соціально-економічний колледж є державним навчальним закладом фахової передвищої та вищої освіти, який здійснює підготовку здобувачів за освітним ступенем бакалавр, молодший бакалавр та за освітньо-професійним ступенем фаховий молодший бакалавр.

Більше статей...

  1. ПРОВЕДЕНО ВИПЛАТУ ЩОРІЧНОЇ ДОПОМОГИ ВЕТЕРАНАМ ВІЙНИ ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ
  2. ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ – ПІДПРИЄМЦЯМ ВИПЛАЧУВАТИМЕТЬСЯ ДОПОМОГА НА ДІТЕЙ ВІКОМ ДО 10 РОКІВ
  3. МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ЗАПУСТИЛО ІНФОРМАЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ «ДОПОМОГА ПОРУЧ»
  4. 26 КВІТНЯ – ДЕНЬ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ
  5. ВЗЯТО УЧАСТЬ У ВІДЕО-СЕЛЕКТОРНІЙ НАРАДІ
  6. НА ЯМПІЛЬЩИНІ РОЗПОЧАТО ВИПЛАТУ ВЕТЕРАНАМ ВІЙНИ ДО 9 ТРАВНЯ
  7. НА ЯМПІЛЬЩИНІ ОДИНОКІ ЛЮДИ ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ОДИНОКІ ОСОБИ З ІНВАЛІДНІСТЮ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ ОТРИМАЮТЬ ПРОДУКТОВІ НАБОРИ
  8. ЩОДО ОСОБЛИВОСТЕЙ НАДАННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ В ПЕРІОД КАРАНТИНУ
  9. ВЕРХОВНОЮ РАДОЮ УКРАЇНИ ПРИЙНЯТО ЗАКОН УКРАЇНИ «ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕЯКИХ ЗАКОНОДАВЧИХ АКТІВ, СПРЯМОВАНИХ НА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОДАТКОВИХ СОЦІАЛЬНИХ ТА ЕКОНОМІЧНИХ ГАРАНТІЙ У ЗВ’ЯЗКУ З ПОШИРЕННЯМ КОРОНАВІРУСНОЇ ХВОРОБИ (COVID-2019)»
  10. ПРО ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЮ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ