Районна газета

ПРО ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЮ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ

На виконання Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19», з метою упередження випадків вчинення домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми під час дії на всій території України карантину надаємо контакти уповноважених органів відповідальних за вжиття заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі:

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ЯМПІЛЬЩИНИ!

Кабінет Міністрів України запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та продовжив карантин до 24 квітня 2020 року. Відповідні рішення уряд ухвалив на своєму засіданні. Режим надзвичайної ситуації запроваджений по всій території України на 30 днів.

У режимі надзвичайної ситуації не обмежуються конституційні права громадян.

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН РАЙОНУ

Шановні мешканці Ямпільщини!

На всій території України (постанова КМУ №211 від 11 березня 2020 року) встановлено карантин з метою запобігання поширенню  коронавірусної інфекції COVID-19.

Управління соціального захисту населення Ямпільської районної державної адміністрації обмежує особистий прийом громадян і рекомендує не відвідувати управління без нагальної потреби та скористатися можливістю отримати консультації у телефонному режимі на   «гарячу лінію» - 2 17 25, або на електронну пошту – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з 16.03.2020 по 03.04.2020  в робочий час. Заяви про призначення усіх видів допомог  та декларації можна відправляти через поштове відділення.

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ПО НАДАННЮ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ

Під головуванням заступника голови з питань соціально-економічного розвитку територій Ямпільської районної державної адміністрації Сумської області Ірини Калюжної 12.03.2020 відбулось чергове засідання районної комісії з надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які гостро потребують фінансової підтримки.

Розглянуто сім звернень від громадян району. Всі заяви вирішено позитивно

Більше статей...

  1. РАЙОННА КОМІСІЯ З ВИРІШЕННЯ ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ
  2. НАДАНО РОЗ’ЯСНЕННЯ 5 ГРОМАДЯНАМ З ПИТАННЯ НАДАННЯ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ ЗА НОВИМ ПОРЯДКОМ
  3. ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ВИРІШЕННЯ ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ
  4. ДО СУБ’ЄКТІВ З НАДАННЯ ПОСЛУГ ІЗ ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ УЧАСНИКАМ АТО В 2020 РОЦІ ВКЛЮЧЕНО ЩЕ ДВА ЗАКЛАДИ
  5. ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ВИРІШЕННЯ ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ
  6. НА ЯМПІЛЬЩИНІ ПРОДОВЖУЄ ДІЯТИ «МОБІЛЬНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ОФІС»
  7. БЕЗКОШТОВНА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» 0-800- 309-110 ГО «ДОНБАС СОС» ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ
  8. СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ - НАВЧАННЯ ІТ СПЕЦІАЛЬНОСТЯМ ТА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ “ТИ МОЖЕШ УСЕ! МОЖЛИВОСТІ БЕЗМЕЖНІ!”
  9. ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ПО НАДАННЮ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ
  10. ВИРІШЕННЯ ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ