Районна газета

НА СУМЩИНІ ЗАВЕРШЕНО ФІНАНСУВАННЯ ВИПЛАТИ ПЕНСІЙ ВЕРЕСНЯ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ ПЕНСІОНЕРІВ

Повністю профінансовано вересневі пенсії для військових пенсіонерів, на виплату яких спрямовано 73,7 мільйона гривень

За інформацією Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області, середній розмір пенсій військових пенсіонерів у вересні в області склав 4398,23 грн.

Станом на 4 вересня 2019 року профінансовано 15% місячної потреби в коштах для виплати пенсій та 5% місячної потреби – для виплати житлових субсидій.

ПЕНСІЙНИЙ ДОПОМОГОМОБІЛЬ ПРОДОВЖУЄ ВІДВІДУВАТИ НАЙВІДДАЛЕНІШІ КУТОЧКИ ОБЛАСТІ

Цього разу допомоги з питань пенсійного забезпечення потребували жителі Білопільського, Буринського та Ямпільського районів. Фахівцями головного управління Пенсійного Фонду Сумщини надано роз’яснення щодо змін в пенсійному законодавстві 107 особам

Упродовж 12, 17 та 19 вересня мешканці Білопільського, Буринського та Ямпільського районів у 7 селах Сумщини мали можливість звернутися до «пересувного офісу» Фонду області, отримати відповіді та роз’яснення з актуальних для них питань.

НА СУМЩИНІ ЗДІЙСНЕНО ВИПЛАТУ ПЕНСІЙ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ

У вересні 2019 року нараховано до виплати пенсію 4585 особам на загальну суму 21,4 мільйона гривень

Станом на 1 вересня 2019 року на обліку в головному управлінні Пенсійного фонду України в Сумській області перебуває 5837 осіб, які мають статус внутрішньо переміщених осіб.

У вересні 2019 року нараховано до виплати пенсію 4585 особам на загальну суму 21,4 млн грн, з них 4414 – цивільні пенсіонери, на загальну суму 20,5 млн грн, 171 – військові пенсіонери, на загальну суму – 0,8 млн грн.

ПФУ РОЗПОЧАВ ОЦИФРОВУВАТИ ПАПЕРОВІ ПЕНСІЙНІ СПРАВИ

Оцифрування проходитиме у три етапи: сканування, експорт, пакетне завдання.

«Центри ретроконверсії оснащуються швидкісними сканерами для сканування книг, прошитих документів розміром до формату А3 включно, відповідним програмним забезпеченням з підтримкою автоматичного розпізнавання тексту, вирівнювання зображення, коректурою експозиції та передачею кольору тощо», - розповіли у ПФУ.

ЩЕ РАЗ ПРО ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЇ З 01 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ

У відповідності до ст. 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» проведено масовий  перерахунок відповідно до показників інфляції і зростання зарплат в країні, тобто осучаснення пенсій. Перерахунок пенсії проведено за матеріалами пенсійних справ автоматично та не потребує особистих звернень пенсіонерів до Пенсійного фонду.

Формула для здійснення означеного перерахунку залишається незмінною. Це формула для розрахунку і новопризначених пенсій. Вона, зокрема також застосовувалась для осучаснення пенсій в жовтні 2017.