Районна газета

УТРИМАННЯ З ПЕНСІЇ ЗА РІШЕННЯМ ДЕРЖАВНОГО ВИКОНАВЦЯ

Пенсійне забезпечення для переважної більшості непрацездатних верств населення єдине джерело існування, але іноді трапляється що пенсія виплачується в меншому розмірі ніж призначено. Однією з причин зменшення розміру пенсії є рішення державного виконавця державної виконавчої служби. Отже, щоб зменшення розміру пенсії не стало несподіванкою, надаємо роз'яснення, у яких випадках застосовується цей захід та який порядок здійснення утримань.

УСІ ПЕНСІОНЕРИ, ЩО ОТРИМУЮТЬ ПЕНСІЙНІ ВИПЛАТИ ЧЕРЕЗ ОЩАДБАНК, МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ ЕЛЕКТРОННЕ ПЕНСІЙНЕ ПОСВІДЧЕННЯ

Відтепер, усі категорії пенсіонерів, які отримують пенсійні виплати через Державний Ощадний банк України мають можливість отримати електронне пенсійне посвідчення (ЕПП).

ЕПП – це сучасний технологічний багато-функціональний інструмент.

За його допомогою можна не лише отримати пенсію, а й, наприклад, просто і швидко сплатити за комунальні послуги через інтернет, розрахуватись за покупку в магазині та мати доступ до безлічі інших онлайн-послуг. І, безумовно, пенсійне посвідчення нового зразка надає право власникові користуватися всіма пільгами, які належать йому, як пенсіонерові.

ШОСТКИНСЬКЕ ОБ”ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ:

ШАНОВНІ

ФІЗИЧНІ ОСОБИ - ПІДПРИЄМЦІ !

Страховий стаж - період, протягом якого людина підлягала загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачувалися внески в розмірі не менше мінімального страхового внеску.

ЗАПРОВАДЖЕНО СЕРВІС НАДАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ДОКУМЕНТІВ ПФУ З ПІДТВЕРДЖЕНИМ QR-КОДОМ

Виникла необхідність в довідці або відомостях з Пенсійного фонду України?

Шосткинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумсбкої області повідомляє, що запроваджено новий сервіс надання електронних документів з підтвердженим QR-кодом. Сервіс надається для користувачів веб-порталу ПФУ, які увійшли за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП).

ДО УВАГИ СТРАХУВАЛЬНИКІВ! ВНЕСЕНО ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ФОРМУВАННЯ ТА ПОДАННЯ ЗВІТУ

Відповідно до наказу Мініфіну від 15.05.2018 р. № 511 «Про внесення змін до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» внесено зміни до наказу Мінфіну від 14.04.2015 р. № 435.

Найсуттєвіші зміни стосуються табл. 5 Додатку 4 Звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – Звіт).