Районна газета

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД СУМЩИНИ ТИМЧАСОВО СКАСОВУЄ:

Для запобігання коронавірусній інфекції COVID-19 в Україні впроваджено карантин. Щоб уберегти людей похилого віку від ризику захворювання на коронавірус, керуючись протоколом позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12.03.2020 № 2, ПЕНСІЙНИЙ ФОНД СУМЩИНИ ТИМЧАСОВО СКАСОВУЄ: 

НЕОФОРМЛЕНІ ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ – ЦЕ РИЗИК ДЛЯ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В МАЙБУТНЬОМУ

Спеціалісти Ямпільського сервісного центру постійно проводять активну роз’яснювальну роботу серед фізичних осіб-підприємців та найманих працівників щодо необхідності дотримання норм законодавства про працю та сплати єдиного соціального внеску у розмірі не менше законодавчо встановленого мінімуму. Мета цієї інформаційно - роз’яснювальної роботи - змусити кожну людину замислюватися, що неоформлені належним чином трудові відносини – це великий ризик для їх пенсійного забезпечення в майбутньому.

ПРО ЛЕГАЛІЗАЦІЮ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ НАЙМАНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Повага до себе починається з шанування законів своєї держави. У нинішніх умовах актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у «конвертах», реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності, при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.

НА ЯМПІЛЬЩИНІ ВІДКРИТО ОНОВЛЕНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

Приміщення сервісних центрів Пенсійного фонду України приведені до єдиних стандартів Пенсійного фонду України

Наприкінці 2019 року в Ямполі  презентували оновлений сервісний центр. Оновлення сервісного центру є частиною проєкту ВІДКРИТИЙ ПЕНСІЙНИЙ ПРОСТІР — нової філософії змін у наданні пенсійних послуг, в основі яких нова якість та зміст послуг, компетентність фахівців, доступність, повага до клієнта.

НА СУМЩИНІ ЗАВЕРШЕНО ФІНАНСУВАННЯ ВИПЛАТИ ПЕНСІЙ ВЕРЕСНЯ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ ПЕНСІОНЕРІВ

Повністю профінансовано вересневі пенсії для військових пенсіонерів, на виплату яких спрямовано 73,7 мільйона гривень

За інформацією Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області, середній розмір пенсій військових пенсіонерів у вересні в області склав 4398,23 грн.

Станом на 4 вересня 2019 року профінансовано 15% місячної потреби в коштах для виплати пенсій та 5% місячної потреби – для виплати житлових субсидій.