РАЙОННИЙ ЕТАП ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З БАСКЕТБОЛУ 3Х3

18 грудня 2019 на базі Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 «ліцей» відбулися змагання з баскетболу 3х3 серед команд юнаків середнього віку. У змаганнях взяли участь 7 команд юнаків закладів загальної середньої освіти. За умовами змагань заклад має змогу представити одразу декілька команд. Так Свеська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 «ліцей» була представлена трьома командами юнаків, Свеська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 – двома командами, а Ямпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 та Дружбівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – однією командою. За результатами напруженої спортивної боротьби місця розподілилися наступним чином:

І місце виборола команда «Авангард 2» Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 «ліцей»;

ІІ місце посіла команда «Олімп 2» Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2;

ІІІ місце посіла команда «Авангард 1»  Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 «ліцей».

Це була остання гра з серії змагань з баскетболу 3х3. 12 грудня 2019 року відбулися змагання серед команд дівчат старшого та середнього віку. 10 грудня 2019 року були проведені змагання з баскетболу 3х3 серед команд юнаків старшого віку. Команди-переможці  у своїх вікових категоріях будуть представляти Ямпільський район на наступних етапах чемпіонату України з баскетболу 3х3. Бажаємо командам успіхів та перемог у майбутніх змаганнях.