Районна газета

«ЯКІСНА ОСВІТА - ЦЕ ЗАПОРУКА УСПІШНОГО МАЙБУТНЬОГО ЯК ДЛЯ САМОЇ ДИТИНИ, ТАК І ДЛЯ РОЗВИТКУ ДЕРЖАВИ!»

Зазначила голова Ямпільської райдержадміністрації Сумської області Ірина ПАНЧЕНКО під час районної конференції педагогічних працівників

«Кожна школа в районі зробила перші кроки для створення нового освітнього середовища. За новим стандартом  у новому 2019-2020  навчальному році будуть навчатися учні 1-2 класів, яких чекають нові знання, нові виклики і нові історії успіху», - говорила вона та подякувала присутнім за належну підготовку закладів освіти до нового навчального року.

Ірина Анатоліївна за сумлінну творчу працю, вагомі досягнення у справі навчання та виховання молодого покоління відзначила почесними грамотами голови Ямпільської райдержадміністрації Сумської області заступників директорів з виховної роботи Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 «ліцей» Олену ТВЕРДУНОВУ та Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Ірину КОВТУН.

Подякувала за невтомну працю і професійні успіхи, постійний творчий пошук і любов до дітей. Побажала творчого неспокою і  натхнення,  успіхів у всіх починаннях, міцного здоров’я,  благополуччя в родинах, миру і  злагоди.