Районна газета

ВІВАТ, ТАЛАНТЕ!

Саме під такою назвою відбувся феєричний захід до Дня захисту дітей, звітний концерт вихованців та педагогічних працівників Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості

До у ваги глядачів були представлені кращі номери солістів і колективів Центру дитячої та юнацької творчості, а саме: Зразкова вокальна студія «Чарівний ключик» (керівник Л.Мураста), Народний хореографічний колектив «Сувенір» (керівники: Н.Павлюсь, І.Жаботинська, художній керівник В.Тихоновський – заслужений працівник освіти України), команда КВН «Гарні діти» (керівник М.Баннік).

Крім сценічних талантів у фоєцентру культури та дозвілля були представлені творчі роботи вихованців гуртків образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва. Вироби з бісеру, яскраві картини вишиті стрічками, дитячі малюнки,  фігури з паперу, зроблені в техніці «Оригамі» – все це мали змогу оглянути глядачі перед концертом.

У концертній програмі взяли участь  діти різного віку – від наймолодших вихованців до випускників.  Для декого цей концерт став дебютом, а для досвідчених вихованців – ще однією можливістю вразити всіх майстерністю та неповторністю. Феєричним виступом привітала всіх присутніх в залі керівник  гуртків Центру – Вікторія Товстуха, зачарувавши глядачів своєю енергією.

Привітали юних талантів Народний депутат України Андрій Деркач, голова районної ради Ольга Губар та начальник відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської районної державної адміністрації Сумської області Олег Проценко. Гості подякували педагогічному колективу за плідну працю, а батькам – за виховання талановитих дітей та вручили грамоти, подарунки кращим педагогами та вихованцям закладу.

Вихованці та випускники закладу були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської районної державної адміністрації Сумської області та Ямпільської районної ради.

Всі присутні отримали величезний заряд позитиву. Звітний концерт Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості ще раз довів – багата талантами наша рідна Ямпільщина. І не важливо де росте дитина: у великому місті чи в невеличкому селищі – всі діти від природи обдаровані. Головне вчасно розпізнати таланти!