ВІДБУЛИСЯ СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ «СТАРТИ НАДІЙ»

28 травня 2019 року на базі Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2  вперше відбулися змагання «Старти надій» серед учнів 7-х класів в залік ХХVІІ районних  спортивних ігор школярів. У школі були створені належні умови для проведення заходу

У змаганнях взяли участь 4 команди закладів загальної середньої освіти:  Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1, Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 «ліцей», Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 та Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2. Всього участь у  заході взяли 56 юних спортсменів.

До програми змагань входили біг на 6о метрів, біг на 800 метрів (дівчата), біг на 1000 метрів (юнаки), метання м’яча, стрибки в довжину з розбігу, підйом тулуба в сід за 1 хвилину, естафета 80 х 50 метрів.

Змагання відбувались у цікавій та захоплюючій боротьбі. У комплексному заліку  команда Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 «ліцей» виборола І місце, команда Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 посіла ІІ місце, команда Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 – ІІІ місце.

Переможці та призери були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської районної державної адміністрації. Також грамотами були нагороджені спортсмени, які показали кращі результати у кожному виді програми.