Районна газета

ПРОВЕДЕННЯ ПОКАЗОВОГО ДНЯ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

15 травня 2019 року на базі Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 було проведено показовий День цивільного захисту на тему: «Небезпечні знахідки». На даний захід були запрошені керівники цивільного захисту закладів загальної середньої освіти

Основна мета проведеного заходу: удосконалення форм і методів роботи керівників освітніх установ щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій та відпрацювання практичних дій в разі їх виникнення і пропаганда передового досвіду роботи щодо формування у дітей шкільного віку практичних навичок поведінки у надзвичайних ситуаціях.

Програма показового «Дня цивільного захисту» в школі була цікавою і насиченою. Після відкриття Дня ЦЗ класними керівниками були проведені практичні заходи «Обережно. Вибухонебезпечні предмети», «Небезпечні знахідки в руках дитини», «Уникнення ураження різними небезпечними предметами» та урок безпеки на тему: «Бережи себе, бережи інших».

Наступним етапом заходу було відпрацювання дій за сигналом «УВАГА ВСІМ!» та організована евакуація з приміщення школи. За легендою у школі  знешкоджували вибуховий пристрій. До даного етапу були залучені правоохоронні органи, служби порятунку та газова служба.

Закінчився показовий День цивільного захисту цікавим та змістовним заходом: Челендж «Обережно! Небезпека».