Районна газета

МОН ОПРИЛЮДНИЛО МАКСИМАЛЬНІ ОБСЯГИ ДЕРЖЗАМОВЛЕННЯ НА ПРИЙОМ ДО ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ У 2018 РОЦІ

Відтепер усі вступники можуть переглянути інформацію, скільки місць для прийому за держзамовленням зможе виділити кожен виш, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки, на 2018 рік. Відповідний документ розміщено на сайті МОН у розділі «Вступна кампанія-2018»

Загалом у ньому зібрано інформацію про програми бакалаврату та магістратури  зі 161 ЗВО з усіх регіонів України.

ВІДБУЛАСЬ НАРАДА З ДИРЕКТОРАМИ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ РАЙОНУ

4 квітня 2018 року відбулась нарада з директорами загальноосвітніх закладів району, порядком денним якої були питання щодо оздоровчої кампанії 2018 року та проведення у цьому році державної підсумкової атестації.

ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ З ШАХІВ

31.03.2018 в смт Ямпіль був проведений відкритий чемпіонат району з шахів, в якому мали можливість взяти участь усі охочі шахисти району.

У змаганнях взяли участь 12 шахистів. На жаль, це були шахисти тільки з смт Ямпіль. Чому не взяли участь шахисти з інших населених пунктів, невідомо.

УСОЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ ІЗ НОВИМ МУЛЬТИМЕДІЙНИМ ОБЛАДНАННЯМ

19 січня 2018 року начальник відділу освіти , молоді та спорту Ямпільської районної державної адміністрації   Олег Проценко разом з Усоцьким сільським головою Валентиною  Сенченко вручили Усоцькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів   комплект мультимедійного обладнання, який був закуплений  за рахунок коштів державного бюджету (за сприянням народного депутата України Деркача А.Л.)  та Усоцького сільського бюджету. 

У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ РАЙОНУ ПРОВЕДЕНО ЗАХОДИ ІЗ ВШАНУВАННЯ ПОДВИГУ УЧАСНИКІВ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ ТА УВІЧНЕННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

У навчальних закладах Ямпільського району проведено інформаційні хвилинки «Шляхами подвигу і слави», виховні години «Ніхто не забутий, ніщо не забуто», «Пам’ятаємо про подвиг наших воїнів в зоні АТО», «Вірю в Україну!», «Україна починається з нас», «Вічна пам’ять героям», «Небесна Сотня… Наші земляки», «Волонтери», «Вшануймо пам’ять Героїв Небесної Сотні, учасників Революції Гідності, жителів області, які загинули за свободу та незалежність України», «Герої сьогодення», «Подвиг, що непідвладний часу», «Україна – вільна й єдина», «Революція гідності, охрещена кров’ю», «21 листопада – День Гідності та Свободи», бесіди «Ради твого і мого життя», «Герої живуть поруч», «Народні прислів’я і приказки про відвагу, сумлінність і мужність», «Пам’яті вдячні нащадки», «Майдан, Україна – шлях до свободи», «Слава Вам, герої».