Районна газета

МОЛОДЬ ОБИРАЄ ЗДОРОВ'Я

З метою популяризації і пропаганди здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей і учнівської молоді, 13 березня 2019 року на базі Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю–конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

РОЗПОЧАТО НОВИЙ СЕЗОН «ОЛІМПІЙСЬКОГО ЛЕЛЕЧЕНЯ»

20 березня на базі Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 «ліцей» відбувся районний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя». Захід спрямований на реалізацію одного із важливих напрямків діяльності Міжнародного олімпійського комітету – заохотити дітей та молодь до занять фізичною культурою та спортом, до життя за олімпійськими цінностями – дружби, досконалості та взаємоповаги, а також популяризувати серед учнів здоровий спосіб життя. У змаганнях взяли участь 4 команди закладів загальної середньої освіти.

ЗАХОДИ ЩОДО УВІЧНЕННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

У закладах освіти району було проведено загальношкільні лінійки «Вшанування пам’яті Небесної Сотні», години пам’яті «Герої сьогодення», години спілкування «Зима, що нас змінила», хвилини мовчання «Свічка палала в скорботі», уроки мужності «Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину», «Нескорені, чиї душі на небесах …», Інформаційні заходи «Герої не вмирають…Просто йдуть..», літературно-музичні композиції «На варті наших душ – Небесна Сотня», створення мультимедійного проекту «Героям Небесної Сотні», виховні години «Сучасні борці за єдність України», воркшопи «Від революції на Граніті до Революції Гідності – погляд у майбутнє», виставки малюнків учнів «Героям Слава».

ПАТРІОТИЧНІ ЗАХОДИ У ПІДТРИМКУ ВІЙСЬКОВОПОЛОНЕНИХ МОРЯКІВ

З метою підтримки військовополонених моряків, в закладах освіти Ямпільського району було організовано та проведено патріотичні заходи, флеш-моби «Україна – соборна, вільна, неподільна», акції «Жовто-блакитний кораблик», інформаційні марафони «Віримо, підтримуємо, чекаємо», інформаційні хвилинки «Герої сучасності – наші земляки», виховні години «Під прапором ВМС України», суспільно-інформаційні години  «Захист Вітчизни – обов'язок громадянина», «Патріотизм – загальна потреба України й кожного українця», усні журнали «Будемо гідні слави героїв». Організовано виставки літератури в шкільних бібліотеках «Герої нашого часу».

«СТОП БУЛІНГ!»

Доводимо до вашого відома, що в період з 04.02.2019 до 17.02.2019 Міністерство юстиції України проводить новий етап правопросвітницької кампанії «Стоп Булінг!». Метою кампанії є роз'яснення положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» від 18 грудня 2018 р. № 2657-УІІІ учасникам освітнього процесу