Районна газета

УСОЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ ІЗ НОВИМ МУЛЬТИМЕДІЙНИМ ОБЛАДНАННЯМ

19 січня 2018 року начальник відділу освіти , молоді та спорту Ямпільської районної державної адміністрації   Олег Проценко разом з Усоцьким сільським головою Валентиною  Сенченко вручили Усоцькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів   комплект мультимедійного обладнання, який був закуплений  за рахунок коштів державного бюджету (за сприянням народного депутата України Деркача А.Л.)  та Усоцького сільського бюджету. 

У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ РАЙОНУ ПРОВЕДЕНО ЗАХОДИ ІЗ ВШАНУВАННЯ ПОДВИГУ УЧАСНИКІВ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ ТА УВІЧНЕННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

У навчальних закладах Ямпільського району проведено інформаційні хвилинки «Шляхами подвигу і слави», виховні години «Ніхто не забутий, ніщо не забуто», «Пам’ятаємо про подвиг наших воїнів в зоні АТО», «Вірю в Україну!», «Україна починається з нас», «Вічна пам’ять героям», «Небесна Сотня… Наші земляки», «Волонтери», «Вшануймо пам’ять Героїв Небесної Сотні, учасників Революції Гідності, жителів області, які загинули за свободу та незалежність України», «Герої сьогодення», «Подвиг, що непідвладний часу», «Україна – вільна й єдина», «Революція гідності, охрещена кров’ю», «21 листопада – День Гідності та Свободи», бесіди «Ради твого і мого життя», «Герої живуть поруч», «Народні прислів’я і приказки про відвагу, сумлінність і мужність», «Пам’яті вдячні нащадки», «Майдан, Україна – шлях до свободи», «Слава Вам, герої».

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

На Ямпільщині 9 листопада 2017 року освітяни писали Всеукраїнський диктант національної єдності. До акції долучилися 12 закладів загальної середньої освіти та районний методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської районної державної адміністрації.

Диктант писали педагогічні працівники,учні та технічний персонал навчальних закладів.

ДЛЯ ЯМПІЛЬСЬКИХ ШКОЛЯРІВ ПРОЛУНАВ ПЕРШИЙ ДЗВОНИК

День знань – традиційне вересневе свято, яким розпочинається новий навчальний рік. Цей день став особливим для учнів та вчителів Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, яка в цьому році відзначає 30-ту річницю свого існування в оновленому приміщенні.

На урочисту лінійку навчального закладу з привітаннями та подарунками завітали почесні гості: Народний депутат України Андрій Деркач, голова Ямпільської районної державної адміністрації Ірина Панченко, голова Ямпільської районної ради Ольга Губар, начальник відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської районної державної адміністрації Олег Проценко, Ямпільський селищний голова Наталія Цибулько та колишні директори школи.

ВІДБУЛАСЯ СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

31 серпня 2017 року відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників навчальних закладів Ямпільського району.

Розпочалася конференція з вітального слова голови Ямпільської районної державної адміністрації Ірини Панченко, яка привітала освітян з початком нового навчального року та висловила їм слова вдячності за невтомну працю, постійні творчі успіхи та любов до дітей.