Районна газета

УРОЧИСТА ПЕРЕДАЧА ЕСТАФЕТИ «ПОЗАШКІЛЛЯ СУМЩИНИ 49+»

З 07 до 13 жовтня  2019 року в закладах позашкільної освіти Ямпільського району  проходили заходи в межах обласної естафети «Позашкілля Сумщини – 49 +». Урочиста передача кубка і книги від позашкільників Ямпільщиниї закладам позашкільної освіти Глухівського району, Березівської ОТГ та Шалигинської ОТГ відбулася 16 жовтня 2019 року.

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ СУМЩИНИ! ПОСПІШАЙТЕ ДО 30 ВЕРЕСНЯ 2019 РОКУ НАДІСЛАТИ ЕСЕ В РАМКАХ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУСЕРЕД СТУДЕНТІВ «РОЗУМНИМ БУТИ МОДНО». ПЕРЕМОЖЦІ БУДУТЬ ВІДОМІ ВЖЕ 23 ЖОВТНЯ 2019 РОКУ

Студенти м. Суми, всіх районів областіта України мають змогу власним розумом заробити кошти на оплату навчання. Всі бажаючі здобувачі вищої освіти можуть абсолютно безкоштовно прийняти участь у всеукраїнському конкурсі серед студентів «Розумним Бути Модно»

Переможці отримують можливість оплатити рік, півріччя або семестр навчання. Студенти-переможці, які навчаються на держзамовленні, отримають грант у вигляді стипендіального забезпечення. Для участі потрібно до 30 вересня 2019 року написати есе на тему:

«ЯКІСНА ОСВІТА - ЦЕ ЗАПОРУКА УСПІШНОГО МАЙБУТНЬОГО ЯК ДЛЯ САМОЇ ДИТИНИ, ТАК І ДЛЯ РОЗВИТКУ ДЕРЖАВИ!»

Зазначила голова Ямпільської райдержадміністрації Сумської області Ірина ПАНЧЕНКО під час районної конференції педагогічних працівників

«Кожна школа в районі зробила перші кроки для створення нового освітнього середовища. За новим стандартом  у новому 2019-2020  навчальному році будуть навчатися учні 1-2 класів, яких чекають нові знання, нові виклики і нові історії успіху», - говорила вона та подякувала присутнім за належну підготовку закладів освіти до нового навчального року.

РОЗГЛЯНУТО СТАН ПІДГОТОВКИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДО НОВОГО 2019-2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Під керівництвом начальника відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської райдержадміністрації Сумської області  Олега ПРОЦЕНКО відбулось засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської райдержадміністрації Сумської області 

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської райдержадміністрації Сумської області  Оксана ТАРАСЕНКО проінформувала про стан підготовки закладів освіти до нового 2019-2020 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період.

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ РАЙОНИ ПРОДОВЖУЮТЬ ПІДГОТОВКУ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

У рамках реалізації Концепції «Нова українська школа» продовжується забезпечення навчальних закладів обладнанням та новими меблями

Голова Ямпільської райдержадміністрації Сумської області Ірина ПАНЧЕНКО відвідала навчальні заклади та здійснила огляд закупленого обладнання для учнів молодших класів Ямпільського району.