Районна газета

У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ РАЙОНУ ПРОВЕДЕНО ЗАХОДИ ІЗ ВШАНУВАННЯ ПОДВИГУ УЧАСНИКІВ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ ТА УВІЧНЕННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

У навчальних закладах Ямпільського району проведено інформаційні хвилинки «Шляхами подвигу і слави», виховні години «Ніхто не забутий, ніщо не забуто», «Пам’ятаємо про подвиг наших воїнів в зоні АТО», «Вірю в Україну!», «Україна починається з нас», «Вічна пам’ять героям», «Небесна Сотня… Наші земляки», «Волонтери», «Вшануймо пам’ять Героїв Небесної Сотні, учасників Революції Гідності, жителів області, які загинули за свободу та незалежність України», «Герої сьогодення», «Подвиг, що непідвладний часу», «Україна – вільна й єдина», «Революція гідності, охрещена кров’ю», «21 листопада – День Гідності та Свободи», бесіди «Ради твого і мого життя», «Герої живуть поруч», «Народні прислів’я і приказки про відвагу, сумлінність і мужність», «Пам’яті вдячні нащадки», «Майдан, Україна – шлях до свободи», «Слава Вам, герої».

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

На Ямпільщині 9 листопада 2017 року освітяни писали Всеукраїнський диктант національної єдності. До акції долучилися 12 закладів загальної середньої освіти та районний методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської районної державної адміністрації.

Диктант писали педагогічні працівники,учні та технічний персонал навчальних закладів.

ДЛЯ ЯМПІЛЬСЬКИХ ШКОЛЯРІВ ПРОЛУНАВ ПЕРШИЙ ДЗВОНИК

День знань – традиційне вересневе свято, яким розпочинається новий навчальний рік. Цей день став особливим для учнів та вчителів Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, яка в цьому році відзначає 30-ту річницю свого існування в оновленому приміщенні.

На урочисту лінійку навчального закладу з привітаннями та подарунками завітали почесні гості: Народний депутат України Андрій Деркач, голова Ямпільської районної державної адміністрації Ірина Панченко, голова Ямпільської районної ради Ольга Губар, начальник відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської районної державної адміністрації Олег Проценко, Ямпільський селищний голова Наталія Цибулько та колишні директори школи.

ВІДБУЛАСЯ СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

31 серпня 2017 року відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників навчальних закладів Ямпільського району.

Розпочалася конференція з вітального слова голови Ямпільської районної державної адміністрації Ірини Панченко, яка привітала освітян з початком нового навчального року та висловила їм слова вдячності за невтомну працю, постійні творчі успіхи та любов до дітей.

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ ЯМПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ГОТУЮТЬСЯ ДО ПОЧАТКУ НОВОГО 2017-2018 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Колективами навчальних закладів  району проведено заходи з підготовки приміщень та прилеглої території до початку занять.

Більше статей...

  1. НАВЧАННЯ В СУМСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ АГРАРНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ
  2. ПЕРЕМОГА КОМАНДИ ЯМПІЛЬСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І- ІІІ СТУПЕНІВ №2 У ОБЛАСНОМУ ФЕСТИВАЛІ «МОЛОДЬ ОБИРАЄ ЗДОРОВ’Я»
  3. ПРОВЕДЕНО НАРАДУ КЕРІВНИКІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ РАЙОНУ
  4. ПРОВЕДЕНО НАРАДУ З КЕРІВНИКАМИ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ТА ПОЗАШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ЯМПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ
  5. У НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ РАЙОНУ ПРОВЕДЕНО ЗАХОДИ ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ
  6. В ЯМПОЛІ ПРОВЕДЕНО НОВОРІЧНИЙ МЮЗИКЛ "ЯК БУРАТІНО ТА ЙОГО ДРУЗІ НОВИЙ РІК ШУКАЛИ"
  7. ПРОВЕДЕНО НАРАДУ З КЕРІВНИКАМИ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ РАЙОНУ
  8. ВІДБУЛАСЯ ЩОРІЧНА СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ
  9. 18 ТРАВНЯ ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ВІДДІЛУ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
  10. ІХ ВІДКРИТА ВИЇЗДНА ОЛІМПІАДА ПОЛТАВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ім. Ю. КОНДРАТЮКА