Районна газета

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ ЯМПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ГОТУЮТЬСЯ ДО ПОЧАТКУ НОВОГО 2017-2018 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Колективами навчальних закладів  району проведено заходи з підготовки приміщень та прилеглої території до початку занять.

НАВЧАННЯ В СУМСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ АГРАРНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

Сумський національний аграрний університет є провідним вищим навчальним закладом України, який здійснює підготовку фахівців за 24 спеціальностями. Доводимо до Вашого відома, що з 12 липня 2017 року розпочинається набір на денну та заочну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти за освітнім ступенем «Бакалавр», а з 17 липня 2017 року – на основі базової та повної вищої освіти за освітнім ступенем «Магістр». Прийом документів триватиме для здобуття освітнього ступеня «Бакалавр» до 26 липня 2017 року, освітнього ступеня «Магістр» - до 31 липня 2017 року. Вступні випробування в магістратуру проводитимуться з 1 по 7 серпня 2017 року.

ПЕРЕМОГА КОМАНДИ ЯМПІЛЬСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І- ІІІ СТУПЕНІВ №2 У ОБЛАСНОМУ ФЕСТИВАЛІ «МОЛОДЬ ОБИРАЄ ЗДОРОВ’Я»


7 квітня 2017 року на базі Сумського державного університету відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

Наш район на конкурсі представляла команда «Нестандарт» Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2. На розсуд журі учасники представляли  літературно-музично-спортивні міні-композиції, у яких мали не тільки закликати однолітків до здорового способу життя, а й демонструвати гарну фізичну підготовку, вміння жартувати, співати, танцювати. Своїм виступом, насиченим спортивними елементами та креативними і нестандартними ідеями, наша команда підкорила членів журі, і серед 14 команд, які представляли різні куточки нашої області, посіла  перше місце.

У вересні 2017 року команда «Нестандарт» Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2  представлятиме Сумську область  на Всеукраїнських змаганнях.

ПРОВЕДЕНО НАРАДУ КЕРІВНИКІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ РАЙОНУ

05 квітня 2017 року начальник відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської районної державної адміністрації Олег Проценко провів нараду керівників загальноосвітніх навчальних закладів району.

У ході наради розглянуті питання про організацію оздоровлення учнів загальноосвітніх навчальних закладів району влітку 2017 року, результати моніторинговиго дослідження рівня навчальних досягнень учнів 7-х класів з математики, результати вивчення стану викладання екології в загальноосвітніх навчальних закладах, порядок закінчення 2016-2017 навчального року, проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах та ряд інших питань.

ПРОВЕДЕНО НАРАДУ З КЕРІВНИКАМИ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ТА ПОЗАШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ЯМПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

08 лютого 2017 року начальник відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської районної державної адміністрації Олег Васильович Проценко провів нараду керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Ямпільського району.

Перед початком наради перед присутніми виступила завідувач Ямпільського районного лабораторного відділення Шосткинського міськрайонного відділу ДУ «СОЛЦ МОЗ України» Ганна Петрівна Камчатна, яка нагадала про дотримання санітарно - гігієнічних норм та правил у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах.