Районна газета

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ АБІТУРІЄНТАМ 2018 РОКУ

Цьогоріч у процес вступу абітурієнтів до вишів запроваджуються деякі новації, що сприятимуть вдосконаленню вступної кампанії, підвищать її прозорість та забезпечать рівність у реалізації права громадян на отримання якісної вищої освіти

Ключовими датами вступної кампанії є: 02-25 липня – реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів, що вступають на бакалаврат; 12-26 липня – прийом електронних заяв; 1 серпня – оприлюднення рейтингових списків із зазначенням рекомендацій до зарахування.

НА ЯМПІЛЬЩИНІ ВІДБУЛАСЬ КОНКУРСНО-РОЗВАЖАЛЬНА ПРОГРАМА «МІС ДЮЙМОВОЧКА»

2 червня у переповненому, святково вбраному центрі культури та дозвілля відбулася конкурсно-розважальна програма «Міс Дюймовочка», проведення  якої вже стало традицією.

Учасниці змагалися у п’яти конкурсах: «Сучасний вихід», «Візитка», «Погляд у майбутнє», «Дожени зірку», «Танцювальний». Дівчатка продемонстрували  свою артистичність, талановитість, креативність та чарівність. Художні номери вихованців районного центру дитячої та юнацької творчості та вихованців дитячого садочку «Малятко» доповнили свято. Всі конкурсантки отримали титули, призи та солодощі, а глядачі - незабутні враження та масу позитивних емоцій.

ВІДКРИТО ЛІТНІ ПРИШКІЛЬНІ ОЗДОРОВЧІ ТАБОРИ

01.06.2018 в закладах загальної середньої та позашкільної  освіти відзначили День захисту дітей та відкриття літніх пришкільних оздоровчих таборів. Було проведено низку заходів, а саме: концертні програми, виступи загонів, конкурс малюнків на асфальті, спортивні змагання.

ЯК ПРОТИДІЯТИ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ

ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ РАЙОННИХ ЕТАПІВ ОБЛАСНИХ КОНКУРСІВ

02.05.2018 відбулося підведення  підсумків проведення районних етапів обласних конкурсів на кращий твір та малюнок з теми «Людина та лісу межах Всеукраїнської акції  «Майбутнє лісу у твоїх руках», з метою виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, формування екологічної свідомості особистості, ознайомлення та безпосередньої участі учнівської молоді у створенні нових лісових насаджень, залучення учнів до співпраці з державними лісогосподарськими підприємствами.

Призові місці посіли вихованці Народної студії образотворчого мистецтва «Полісяночка»Ямпільського районного центру дитячої та юнацької творчості