Районна газета

ДЛЯ ЯМПІЛЬСЬКИХ ШКОЛЯРІВ ПРОЛУНАВ ПЕРШИЙ ДЗВОНИК

День знань – традиційне вересневе свято, яким розпочинається новий навчальний рік. Цей день став особливим для учнів та вчителів Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, яка в цьому році відзначає 30-ту річницю свого існування в оновленому приміщенні.

На урочисту лінійку навчального закладу з привітаннями та подарунками завітали почесні гості: Народний депутат України Андрій Деркач, голова Ямпільської районної державної адміністрації Ірина Панченко, голова Ямпільської районної ради Ольга Губар, начальник відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської районної державної адміністрації Олег Проценко, Ямпільський селищний голова Наталія Цибулько та колишні директори школи.

ВІДБУЛАСЯ СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

31 серпня 2017 року відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників навчальних закладів Ямпільського району.

Розпочалася конференція з вітального слова голови Ямпільської районної державної адміністрації Ірини Панченко, яка привітала освітян з початком нового навчального року та висловила їм слова вдячності за невтомну працю, постійні творчі успіхи та любов до дітей.

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ ЯМПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ГОТУЮТЬСЯ ДО ПОЧАТКУ НОВОГО 2017-2018 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Колективами навчальних закладів  району проведено заходи з підготовки приміщень та прилеглої території до початку занять.

НАВЧАННЯ В СУМСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ АГРАРНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

Сумський національний аграрний університет є провідним вищим навчальним закладом України, який здійснює підготовку фахівців за 24 спеціальностями. Доводимо до Вашого відома, що з 12 липня 2017 року розпочинається набір на денну та заочну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти за освітнім ступенем «Бакалавр», а з 17 липня 2017 року – на основі базової та повної вищої освіти за освітнім ступенем «Магістр». Прийом документів триватиме для здобуття освітнього ступеня «Бакалавр» до 26 липня 2017 року, освітнього ступеня «Магістр» - до 31 липня 2017 року. Вступні випробування в магістратуру проводитимуться з 1 по 7 серпня 2017 року.

ПЕРЕМОГА КОМАНДИ ЯМПІЛЬСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І- ІІІ СТУПЕНІВ №2 У ОБЛАСНОМУ ФЕСТИВАЛІ «МОЛОДЬ ОБИРАЄ ЗДОРОВ’Я»


7 квітня 2017 року на базі Сумського державного університету відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

Наш район на конкурсі представляла команда «Нестандарт» Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2. На розсуд журі учасники представляли  літературно-музично-спортивні міні-композиції, у яких мали не тільки закликати однолітків до здорового способу життя, а й демонструвати гарну фізичну підготовку, вміння жартувати, співати, танцювати. Своїм виступом, насиченим спортивними елементами та креативними і нестандартними ідеями, наша команда підкорила членів журі, і серед 14 команд, які представляли різні куточки нашої області, посіла  перше місце.

У вересні 2017 року команда «Нестандарт» Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2  представлятиме Сумську область  на Всеукраїнських змаганнях.