Районна газета

КОМАНДА КВН «ГАРНІ ДІТИ» ВЗЯЛА УЧАСТЬ В ОСВІТНЬО-ВИХОВНОМУ ЗАХОДІ

У рамках відзначення Всесвітнього дня молоді (10 листопада 2019 року) команда КВН «Гарні діти» взяла участь в освітньо-виховному заході відвідавши м. Шостка. Діти побували в музеї імені Івана Кожедуба та в АРТ-Центрі.

Учасники команди «Гарні діти» та їх батьки дякують провідному спеціалісту відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської районної державної адміністрації Крючок Світлані Анатоліївні за організацію поїздки.

ПРОВЕДЕНО ПАТРІОТИЧНИЙ ЗАХІД СЕРЕД УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ ПАТРІОТИЧНА ХВИЛЯ

З метою патріотичного виховання учнівської молоді 06 грудня 2019 року на базі Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбувся патріотичний захід серед учнівської молоді «Патріотична хвиля». Участь у заході взяли 3 команди, які складались з учнів старших класів закладів загальної середньої освіти. Програмою заходу передбачено демонстрацію навичок зі стройової підготовки, виконання стрільби з пневматичної гвинтівки по мішені, перетягування линви та естафета. До проведення заходу були залучені представники районного військового комісаріату та відділення поліції Шосткинського відділу поліції ГУНП в Сумській області.

МОЛОДЬ ЯМПІЛЬЩИНИ У АКЦІЇ «ХОДА ЗА СВОБОДУ»

18 жовтня в смт. Ямпіль пройшла акція «Хода за свободу» Молодь Ямпільщини активно залучилась до акції. Участь у акції взяла учнівська молодь закладів загальної середньої освіти, молодь, яка мешкає в смт. Ямпіль.

Будь-яка особа, незалежно від віку, статі та свого походження може стати об’єктом примусової праці, жебрацтва, сексуальної експлуатації. Тож, головна мета – підвищувати обізнаність громадян і заохочувати захищати свої права.

МОЛОДІЖНА АКЦІЯ «ЧИСТА УКАЇНА – ЧИСТА ЗЕМЛЯ»

17 жовтня 2019 року відділом освіти, молоді та сорту Ямпільської районної державної адміністрації в смт Ямпіль було організовано та проведено молодіжну екологічну акцію «Чиста Україна – чиста Земля». Учасниками акції стала учнівська молодь Ямпільської зогальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 та Ямпільської зогальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2.

Долучилися до даного заходу робітники Ямпільської районної станції юних натуралістів та молодь Ямпільської районної державної адміністрації Сумської області.

В ЯМПОЛІ ПРОЙШОВ ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ

Проведення в районі чемпіонату з легкоатлетичного кросу долучає жителів Ямпільського району до занять фізичною культурою і спортом та популяризує серед населення здоровий спосіб життя.                    

У легкоатлетичному кросі мали змогу взяти участь юнаки та дівчата 2000- 2008 р.н., дорослі чоловіки та жінки 1999 р.н.та старші, ветерани від 40 років-1979 р.н. та старші. Всіх переможців легкоатлетичного забігу було нагороджено медалями та грамотами відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської районної державної адміністрації Сумської області.