Районна газета

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВІДКРИТИЙ СВІТ МОЛОДІ» З 26 ВЕРЕСНЯ ПО 03 ЖОВТНЯ 2019 РОКУ ЗАПРОШУЄ У МІЖНАРОДНУ КУЛЬТУРНО-ОСВІТНЮ ПОЇЗДКУ

Громадська організація «Відкритий світ молоді з 26 вересня по 03 жовтня 2019 року запланувала міжнародну культурно-освітню поїздку до Угорщини, Сербії, Хорватії

В рамках поїздки відбудеться семінар-тренінг «Соціальне партнерство якефективна форма соціальної взаємодії» (програма додається).

Метою семінару є розгляд ефективних моделей соціального партнерства як нової форми партнерської соціальної взаємодії, його цілей і завдань на сучасному етапі розвитку суспільства, сучасних методів розбудови партнерських стосунків державних органів влади, місцевого самоврядування, соціально-відповідального бізнесу, інститутів громадського суспільства для надання соціальних послуг.

МОЛОДЬ ОБИРАЄ ЗДОРОВ'Я

З метою популяризації і пропаганди здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей і учнівської молоді, 13 березня 2019 року на базі Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю–конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

ОНОВЛЕНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ НА 2019 РІК

Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації оголошує обласний конкурс з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2019 рік

До уваги представників інститутів громадянського суспільства!  Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації оголошує обласний конкурс з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2019 рік.

РОЗПОДІЛ ОЧІКУВАНОГО ФІНАНСУВАННЯ НА КОНКУРС ПРОЕКТІВ 2019

Розподіл коштів на обласний конкурс проектів зміниться, враховуючи пріоритетні напрямки.

Враховуючи надважливість розвитку національно-патріотичного виховання в області та прийняття обласної програми з національно-патріотичного виховання в 2019 році розподіл по пріорітетам дещо зміниться.

З очікуваного 1 600 000 грн окремо 600 000 грн. піде буде розподілено виключно  на проекти з національно-патріотичного виховання, а мільйон розподілиться між іншими напрямками!

ОБГОВОРЮВАЛАСЬ ПІДГОТОВКА ТА ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Під головуванням заступника голови Ямпільської районної державної адміністрації Ірини КАЛЮЖНОЇ відбулось засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Ямпільській районній державній адміністрації, склад якої затверджено розпорядженням голови Ямпільської районної державної адміністрації від 12.04.2018 № 165-ОД

Під час засідання обговорено питання підготовки та проведення заходів до Дня захисника України.