Районна газета

МОЛОДЬ ЯМПІЛЬЩИНИ У АКЦІЇ «ХОДА ЗА СВОБОДУ»

18 жовтня в смт. Ямпіль пройшла акція «Хода за свободу» Молодь Ямпільщини активно залучилась до акції. Участь у акції взяла учнівська молодь закладів загальної середньої освіти, молодь, яка мешкає в смт. Ямпіль.

Будь-яка особа, незалежно від віку, статі та свого походження може стати об’єктом примусової праці, жебрацтва, сексуальної експлуатації. Тож, головна мета – підвищувати обізнаність громадян і заохочувати захищати свої права.

МОЛОДІЖНА АКЦІЯ «ЧИСТА УКАЇНА – ЧИСТА ЗЕМЛЯ»

17 жовтня 2019 року відділом освіти, молоді та сорту Ямпільської районної державної адміністрації в смт Ямпіль було організовано та проведено молодіжну екологічну акцію «Чиста Україна – чиста Земля». Учасниками акції стала учнівська молодь Ямпільської зогальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 та Ямпільської зогальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2.

Долучилися до даного заходу робітники Ямпільської районної станції юних натуралістів та молодь Ямпільської районної державної адміністрації Сумської області.

В ЯМПОЛІ ПРОЙШОВ ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ

Проведення в районі чемпіонату з легкоатлетичного кросу долучає жителів Ямпільського району до занять фізичною культурою і спортом та популяризує серед населення здоровий спосіб життя.                    

У легкоатлетичному кросі мали змогу взяти участь юнаки та дівчата 2000- 2008 р.н., дорослі чоловіки та жінки 1999 р.н.та старші, ветерани від 40 років-1979 р.н. та старші. Всіх переможців легкоатлетичного забігу було нагороджено медалями та грамотами відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської районної державної адміністрації Сумської області.

ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ ФОРУМ «Молодь Діє»

З 25-27 вересня 2019 року в приміщенні Конгрес-центру СумДУ відбувся обласний форум «Молодь Діє», майже 70 осіб, серед яких  фахівці з питань молодіжної політики міст, районів та ОТГ області, керівники та автори проектів, що ставали переможцями обласного конкурсу, громадські активісти, автори кращих молодіжних практик взяли участь у обласному форумі «Молодь Діє».

УРОЧИСТА ПЕРЕДАЧА ЕСТАФЕТИ «ПОЗАШКІЛЛЯ СУМЩИНИ 49+»

З 07 до 13 жовтня  2019 року в закладах позашкільної освіти Ямпільського району  проходили заходи в межах обласної естафети «Позашкілля Сумщини – 49 +». Урочиста передача кубка і книги від позашкільників Ямпільщиниї закладам позашкільної освіти Глухівського району, Березівської ОТГ та Шалигинської ОТГ відбулася 16 жовтня 2019 року.

Більше статей...

  1. ЗАКЛАДИ ОСВІТИ РАЙОНУ ГОТОВІ ДО ПРОВЕДЕННЯ ОЗДОРОВЧОЇ КАМПАНІЇ ВЛІТКУ 2019 РОКУ
  2. ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ СУМЩИНИ! ПОСПІШАЙТЕ ДО 30 ВЕРЕСНЯ 2019 РОКУ НАДІСЛАТИ ЕСЕ В РАМКАХ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУСЕРЕД СТУДЕНТІВ «РОЗУМНИМ БУТИ МОДНО». ПЕРЕМОЖЦІ БУДУТЬ ВІДОМІ ВЖЕ 23 ЖОВТНЯ 2019 РОКУ
  3. КОМАНДА ЯМПІЛЬЩИНИ «ГАРНІ ДІТИ» СТАЛА ПЕРЕМОЖЦЕМ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ КВН «УСМІШКА ПОЛІССЯ»
  4. ПАТРІОТИЧНІ ЗАХОДИ У ПІДТРИМКУ ВІЙСЬКОВОПОЛОНЕНИХ МОРЯКІВ
  5. ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВІДКРИТИЙ СВІТ МОЛОДІ» З 26 ВЕРЕСНЯ ПО 03 ЖОВТНЯ 2019 РОКУ ЗАПРОШУЄ У МІЖНАРОДНУ КУЛЬТУРНО-ОСВІТНЮ ПОЇЗДКУ
  6. МОЛОДЬ ОБИРАЄ ЗДОРОВ'Я
  7. ОНОВЛЕНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ НА 2019 РІК
  8. РОЗПОДІЛ ОЧІКУВАНОГО ФІНАНСУВАННЯ НА КОНКУРС ПРОЕКТІВ 2019
  9. ОБГОВОРЮВАЛАСЬ ПІДГОТОВКА ТА ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ
  10. ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР-ТРЕНІНГ