Районна газета

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС МАЛЮНКІВ ТА ФОТОГРАФІЙ «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?»

З метою культурно-освітнього розвитку, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання; соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активного залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Українська молодіжна правнича асамблея за підтримки Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, Міністерства молоді та спорту України, проводять Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до Дня Незалежності України.

НАРАДА КЛУБНИХ ПРАЦІВНИКІВ З ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ КАДРІВ

3 липня 2020 року в Ямпільському районному центрі культури та дозвілля відбулася районна нарада клубних працівників з підвищення кваліфікації кадрів на тему «Робота клубних закладів в умовах карантину».         

Учасників наради привітала директор Ямпільського районного центру культури та дозвілля Гарбузенко Л.І. Вона розповіла про законодавче підґрунтя діяльності клубних закладів в умовах карантину.

"ЯК ЦЕ БУЛО... "

З нагоди Дня Конституції України Ямпільським районним центром культури та дозвілля був створений та опублікований відео-проєкт "Як це було... " фото-спогади відзначення свята на Ямпільщині.

Відео можна переглянути за посиланням  у фейсбуці:

НА ЯМПІЛЬЩИНІ ПРАЦЮВАВ ІМПРОВІЗОВАНИЙ КІНОТЕАТР

З нагоди Дня Молоді та Дня Конституції України, 28 червня біля Ямпільського районного центру культури та дозвілля працював імпровізований кінотеатр. На початку заходу всіх присутніх працівники районного центру культури та дозвілля привітали зі святами, а потім всі бажаючі мали змогу насолодитися переглядом гарної української комедії.

Всі заходи були проведені з чітким дотриманням всі вимог карантину.

 

НА ЯМПІЛЬЩИНІ ВІДБУВСЯ ВІДКРИТИЙ РАЙОННИЙ ДИСТАНЦІЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС АМАТОРСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ «ДИВОСВІТ»

З метою підвищення ролі аматорського мистецтва у збереженні і популяризації національної культурної спадщини, духовного та естетичного виховання молоді та дітей з 22 червня по 26 червня на Ямпільщині відбувся відкритий районний дистанційний фестиваль-конкурс аматорської майстерності «Дивосвіт», в якому взяли участь 54 учасника

За результатами проведеного районного конкурсу було визначено наступних переможців: