Районна газета

ТИЖДЕНЬ ПРАВОВИХ ЗНАНЬ У БІБЛІОТЕКАХ РАЙОНУ

З 1 по 8 жовтня  2018 року  в  бібліотеках  Ямпільської  районної централізованої  бібліотечної системи проходив Тиждень правових знань.

З метою формування внутрішньої потреби особистості жити і діяти відповідно до норм права, неухильно дотримуватись правил людського співіснування та вимог українських законів у бібліотеках-філіях проведені різнопланові заходи.  Було організовано популяризацію правової літератури через виставки, інформаційно-правові години, тематичні викладки.

КРОК НА ЗУСТРІЧ

«Крок на зустріч» - саме таку назву має інноваційний проект, який в цьому розі почав реалізовувати Ямпільський районний центр культури та дозвілля. Метою цього проекту є допомога в організації та проведені заходів у клубних закладах нашого району. Вже третій сільський клубний заклад в цьому році відвідали працівники  Ямпільського РЦКД.

Розпочалося все в квітні в селі Степне, де глядачів було запрошено на святковий концерт,  присвячений Дню гумору. У червні малеча із села Імшана змогла порозважатися і позмагатися у веселих  конкурсах до Дня захисту дітей. І ось нарешті ми завітали до села Усок, де 12 жовтня 2018 року відбулася  конкурсно-розважальна програма «Козацькому роду, нема переводу», присвячена Дню захисника України.

ЯМПІЛЬСЬКИЙ КУЛЬТУРНИЙ ДЕСАНТ

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України. З метою збереження національної культури та мистецтва, народної пам’яті про добу козацтва 14 жовтня 2018 року з нагоди свят у місті Конотоп, на сцені біля центру культури і дозвілля "Кінотеатр "Мир", відбулося обласне патріотичне свято «Козацькому роду нема переводу», присвячене українським воїнам, які за усіх часів віддавали власну силу та мужність справі захисту України.                                                                         

У святковій програмі взяли участь кращі аматорські та професіональні колективи Сумщини. Вже традиційно Ямпільщині випала честь продемонструвати творчість на обласному рівні.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ ЛЕОНІДА МЕЛЬНИКА «МАШИНА ВРЕМЕНИ Н.Н. НЕПЛЮЕВА»

16 жовтня 2018 року в Ямпільській центральній районній бібліотеці відбулася презентація книги професора, економіста Леоніда  Мельника «Машина времени Н.Н.Неплюева», присвячена осмисленню досвіду Хрестовоздвиженського православного трудового братства як духовно-економічного кластеру. Книгу презентував Валерій Авдасьов, директор народного історико-меморіального музею «Трудове братство М.М. Неплюєва».

У цьому році виповнюється 110-річчя пам’яті  Миколи  Неплюєва (1851-1908). Останнім часом про Неплюєва написана низка досліджень. Їхні автори відомі європейські вчені: Режис Ладу, професор Ліонського університету (Франция), Жорж Нива, академік Європейської академії (Лондон), Георгій Фурсей, академік РАПН.

КВЕСТ «УКРАЇНА – ТО КОЗАЦЬКА СЛАВА»

12 жовтня 2018 року, напередодні Дня українського козацтва та Дня захисника України, працівниками Ямпільських центральної районної та дитячої бібліотек з метою поглиблення знань учнівської молоді про історичну і культурну спадщину України, формування почуття патріотизму та національної гідності проведено  козацький бібліоквест «Україна – то козацька слава».

Під час  квесту  дві команди  школярів, виконуючі різні утаємничені завдання, використовуючи літературні джерела, енциклопедії,  проходячи усі  козацькі «пороги» збирали  пазли з картини «Запорожці пишуть листа турецькому султану».

Дочірні категорії