Районна газета

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу Ямпільський районний краєзнавчий музей Ямпільської районної ради Сумської області

На виконання законів України «Про культуру» та «Про музеї та музейну справу», відповідно до наказу начальника відділу культури і туризму Ямпільської районної державної адміністрації Сумської області від 31.10.2019 № 91-ОД «Про оголошення конкурсуна посаду директора комунального закладу Ямпільський районний краєзнавчий музей Ямпільської районної ради Сумської області» відділ культури і туризму Ямпільської районної державної адміністрації Сумської області оголошує конкурс на посаду директора комунального закладу Ямпільський районний краєзнавчий музей Ямпільської районної ради Сумської області (далі – директора музею).

ПАТРІОТИЧНО-ІСТОРИЧНИЙ ЕКСКУРС «ПОКРОВА – КОЗАЦЬКА МАТИ»

10 жовтня працівники Ямпільської центральної районної бібліотеки, у рамках етнографічно-краєзнавчого проекту «Відродження», провели для учнівської молоді патріотично-історичний екскурс «Покрова – козацька мати», який присвятили святам, що взаємопов’язані між собою - святу Покрови Божої Матері, Дню українського козацтва і Дню захисника України.

Ведучі заходу Яна Підлісна та Олена Лапенко розповіли про традиції святкування Дня Покрови Пресвятої Богородиці в Україні, про історію виникнення українського козацтва, які вважали Божу Матір своєю заступницею та про зовсім молоде свято -  День захисника України.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК

З 23 по 30 вересня 2019 року у бібліотечних закладах району відбувся  бібліотечний тиждень  «БІБЛІОТЕКА: ЧАС ЗМІН – ЧАС ДІЙ!» з низкою заходів  у межах Всеукраїнського дня бібліотек, адже  це  – свято не лише для бібліотечних працівників, але й для усіх наших читачів.

В усіх бібліотечних закладах 30 вересня відбувся День відкритих дверей. Цьогорічні заходи були яскравими та творчими. У центральній районній бібліотеці протягом тижня читачі мали можливість сфотографуватися зі своєю найулюбленішою книгою  -  «Селфі з улюбленою книгою» та відобразити себе у фотозоні «Я люблю читати», де у формі годинника було представлено історичний розвиток  Ямпільської центральної районної бібліотеки, починаючи з 1885 року.

НАРОДНІ ДЖЕРЕЛА

Вже традиційно селами Ямпільського району влітку крокує відкритий районний фестиваль-конкурс фольклорних колективів та вокальних ансамблів «Народні джерела». Цього року свято проходило в селі Марчихина Буда

У фестивалі-конкурсі взяло участь 17 колективів з різних куточків Ямпільщини. Виконавську майстерність артистів оцінювало компетентне журі під головуванням начальника відділу культури і туризму Ямпільської районної державної адміністрації Олександра  РЯБУХИ.

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

25-28 червня  цього року учасники зразкового аматорського ансамблю танцю «Альянс» Ямпільського районного центру культури та дозвілля (керівник Олена Коваленко) відвідали чудове українське місто Кам’янець-Подільський та взяли участь у Міжнародному багатожанровому творчому фестивалі-конкурсі  «Квітка на камені»