Районна газета

ВЕЛИКДЕНЬ НА ГОСТИНУ ПРОСИТЬ

З весною приходить в наші оселі найголовніше свято християн – Пасха або Великдень. Воно супроводжується численними звичаями і традиціями, які зберігаємо, розвиваємо та передаємо з покоління в покоління.

4 квітня 2018 року до Ямпільської районної дитячої бібліотеки завітала учнівська молодь на свято «Чари Великодньої писанки».  Свято  проходило в рамках районного етнографічного проекту «Відродження» і було підготовлено працівниками  Ямпільської центральної районної та дитячої бібліотек. Шановним гостем цієї зустрічі став настоятель Спасо-Преображенського храму (смт Ямпіль) – протоієрей отець Георгій.

ДИВОСВІТ

Яскраві постановки за класичними і авторськими творами, театральні експерименти, дивна атмосфера відвертості, щирості, доброзичливості, взаємовиручки, творчості і натхнення – все це результати районного фестивалю-конкурсу акторської майстерності «Дивосвіт», що проходив 31 березня 2018 року в Ямпільському районному центрі культури та дозвілля.

Полинути у світ театру, спробувати себе в ролі актора мали  можливість 15  колективів театральних жанрів та окремих виконавців з різних куточків нашого району. Конкурсна програма проводилась у двох номінаціях: “Актор-аматор” та Аматорський театральний колективза різними віковими категоріями.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ

З 28 березня по 1 квітня 2018 року Ямпільська центральна районна бібліотека гостинно зустрічала учнівську молодь. З метою ознайомлення  дітей з кращою сучасною літературою та створення позитивної мотивації до читання   проведені різнопланові заходи в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання під назвою  «Книжок країна чарівна чекає на гостини». 

Розпочався тиждень презентацією книжкової виставки «Вам пропонують ювіляри»,  де були представлені книги, які у цьому році святкують свої іменини. Разом із кмітливими героями  книг Всеволода Нестайка, Ганса-Крістіана Андерсена, Жуля Верна, Чарльза Діккенса читачі мали змогу поринути у цікавий світ захоплюючих та неймовірних пригод.

Під час  екскурсії-знайомства «Хто є хто в бібліотеці?» молодь дізналася про різні відділи бібліотеки, познайомилася з  працівниками та особливостями їх діяльності.

Особливу зацікавленість викликав бібліокруїз  «Бібліотеки зі всього світу»,  де молодь отримала можливість подорожувати найдивовижнішими бібліотеками світу.

НАРОДОЗНАВЧИЙ КАЛЕЙДОСКОП «ЯК У НАС НА УКРАЇНІ!»

4 березня 2018 року, напередодні Міжнародного дня прав жінок і миру, в Імшанській сільській філії Ямпільської районної централізованої бібліотечної системи відбувся народознавчий калейдоскоп «Як у нас на Україні»  у рамках районного конкурсу бібліобатлу «Мій захід найкращий». Захід провела для мешканців села Імшана бібліотекар Грем’яцької сільської філії Цибулько Наталія зі своїм читацьким активом.

 Навіть снігові замети не стали на заваді організаторам та учасникам заходу, які подарували гарний настрій та незабутні яскраві емоції гостям свята.

СЕМІНАР БІБЛІОТЕЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

23 лютого 2018 року в Ямпільській центральній районній бібліотеці відбувся районний семінар бібліотечних працівників «Бібліотека – центр інформаційної підтримки освітнього процесу та змістовного дозвілля» спільно з бібліотекарями шкільних закладів та Дружбівської об’єднаної територіальної громади. Відкрила семінар директор централізованої  бібліотечної системи Погребнова Л.С.,  яка  в своєму виступі окреслила пріоритетні напрямки бібліотечної діяльності, їх реалії та перспективи.

Працівниками центральної районної та дитячої бібліотек  були надані консультації та методичні рекомендації щодо ролі та місця  бібліотеки у формуванні національної свідомості юних користувачів,  видавничої діяльності бібліотеки на допомогу навчальному процесу.

Дочірні категорії