Районна газета

ОГОЛОШЕННЯ

Ювілейний 50-ий міжнародний ярмарок туризму та міжнародні ярмарки ЛОРІСТ відбудуться у жовтні 2017 р. в Новому Саді, Республіка Сербія: 
- 5-7 жовтня 2017 р. Міжнародний ярмарок туризму
- 3-8 жовтня 2017 р. Міжнародні ярмарки ЛОРІСТ, полювання, риболовлі та спорту.

 

НАРАДА КЛУБНИХ ПРАЦІВНИКІВ З ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ КАДРІВ

3-4 липня 2017 року відбулася районна нарада клубних працівників з підвищення кваліфікації кадрів в урочищі «Саранів хутір» на тему «Методика роботи клубних формувань вокального жанру». У семінарі взяли участь працівники клубних закладів району. Цього разу нарада проходила нетрадиційно, у невимушеній атмосфері на свіжому повітрі. Методистами Ямпільського районного центру культури та дозвілля були підібрані інноваційні форми роботи. 

ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ «ВІЗИТНА КАРТКА СІЛЬСЬКОЇ БІБЛІОТЕКИ: ІСТОРІЯ УСПІХУ»

30 червня 2017 року на базі Шатрищенської сільської філії Ямпільської районної централізованої бібліотечної системи відбулася виїзна творча майстерня  бібліотечних працівників «Візитна картка сільської  бібліотеки: історія успіху».  Шатрищенська сільська філія  вразила присутніх затишком,   змістовим наповненням фонду,  цікавим оформленням книжкових вітрин та виставок. Відкрила семінар  директор Ямпільської ЦБС Погребнова Лариса Сергіївна, яка  висловила сподівання, що процес взаємодії бібліотек з органами місцевого самоврядування і надалі буде активним і плідним

МЕТОДИЧНИЙ ДЕНЬ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ БІБЛІОТЕЧНИХ ФІЛІЙ

26 травня 2017 року в Ямпільській центральній районній бібліотеці відбувся методичний день для працівників бібліотечних філій району, в рамках якого проведений практикум щодо переведення бібліотечних фондів бібліотечно-бібліографічної класифікації (ББК)  на універсальну десяткову класифікацію (УДК),  як міжнародну систему, що використовується в усьому світі. Також було надано консультацію  по  створенню бібліотеками власної інформаційної продукції.

З ЖИТТЯ ТЕАТРАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА ЯПІЛЬЩИНИ

20 травня 2017 року на Ямпільщині втретє відбувся районний фестиваль – конкурс акторської майстерності «Дивосвіт», організаторами якого стали відділ культури і туризму Ямпільської районної державної адміністрації та районний центр культури та дозвілля. У конкурсі взяло участь 14 колективів та окремих виконавців із різних куточків нашого району.

Конкурсна програма проводилась у двох номінаціях: “Актор-аматор”   таАматорський театральний колективза такими віковими категоріями:

  • від 6 до 17 років включно (шкільний вік);
  • від 17 років і старше.

Дочірні категорії