Районна газета

ДО ДНЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

У бібліотечних закладах району до Дня Героїв Небесної Сотні відбувся цикл інформаційно-просвітницьких заходів: оформлені книжкові викладки літератури, патріотичні куточки; проведені героїко-патріотичні читання, години пам’яті на теми: «Герої Майдану» (Степненська сільська філія), «З Україною в серці» (Марчихинобудська сільська філія), «Небесна Сотня – історія нескорених» (Княжицька сільська філія).

19 лютого 2018 року, з нагоди четвертої річниці вшанування Героїв Небесної Сотні, працівниками Ямпільських районної та дитячої бібліотек для учнівської молоді був проведений літопис мужності  «Небесна Сотня. Зима, яка нас змінила».

ПІДСУМКОВА НАРАДА ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ЯМПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

16 лютого 2018 року у приміщенні Ямпільського районного центру культури та дозвілля відбулося розширене засідання ради відділу культури і туризму Ямпільської районної державної адміністрації по культурному будівництву під головуванням начальника відділу Рябухи О.В., за участю керівників та працівників закладів культури району. На порядок денний були винесені питання про роботу галузі культури за 2017 рік та основні напрямки діяльності у 2018 році, про затвердження заходів відділу культури і туризму Ямпільської райдержадміністрації з поліпшення соціально-культурної ситуації в районі на 2018 рік та про погодження проекту колективного договору на 2018-2019 роки.

У доповіді начальника відділу були підведені підсумки роботи галузі в районі за минулий рік та зроблений акцент на основних завданнях 2018 року.

ВДАЛИЙ ВИСТУП СОЛІСТОК ЯМПІЛЬСЬКОГО РАЙОННОГО ЦЕНТРУ КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «GRAND MUSIC VOCAL BATTL»

Львів - місто, яке зачаровує з першого погляду. Кожна вуличка Львова наповнена стародавнім шармом, ароматами кави, духом романтики і архітектурною довершеністю.

У місті Лева дбайливо зберігають культурні надбання минулого та водночас намагаються відповідати вимогам сучасності. Саме у Львові вперше в Україні відступили від шаблонних відзначень свят та започаткували новий формат культурно-мистецьких заходів –  різноманітних за тематикою фестивалів. Так, 10-11 лютого 2018 року тут відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Grand Music Vocal Battl», в якому взяли участь близько 70-ти учасників з різних куточків України. Вирішили спробувати себе і солістки Ямпільського районного центру культури та дозвілля Альона Петракова та Аліна Отрошок.   

ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

З 1 по 28 лютого пройде конкурс «Підтримай Вікімандри українською», метою якого є наповнення інформацією вільного ілюстрованого онлайн путівника довідковою інформацією про подорожі українською та іншими мовами.

Вікімандри - це один з проектів фонду Вікімедіа, найвідомішим проектом якого є всесвітньо відома вільна енциклопедія Вікіпедія.

У конкурсі можуть взяти участь усі охочі. Завдання конкурсантів- створювати нові та покращувати вже існуючі статті у Вікімандрах українською та іноземними мовами.

БІБЛІОБАТЛ «МІЙ ЗАХІД НАЙКРАЩИЙ»

13 лютого 2018 року, напередодні Дня Святого Валентина, в Грем’яцькій сільській філії Ямпільської районної централізованої бібліотечної системи відбувся бібліобатл «Мій захід найкращий». У вступному слові директор ЦБС Погребнова Лариса Сергіївна зазначила, що в бібліотеках-філіях  системи щороку проходять професійні конкурси. Цьогорічний конкурс професійної майстерності  «Бібліотечний батл: мій захід найкращий» започатковано вперше, в ньому беруть участь чотири бібліотеки району: Імшанська, Грем’яцька, Білицька та Паліївська. Відмінністю від попередніх конкурсів є проведення масового заходу в бібліотеці спарринг-партнера.

Дочірні категорії