Районна газета

ПРАВОВА ЗУСТРІЧ «ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА: ЗАКОНОДАВСТВО УКРАЇНИ»

Напередодні Дня Збройних Сил України та у рамках Всеукраїнського тижня права працівниками Ямпільської центральної районної бібліотеки  3 грудня 2018 року для учнівської молоді була проведена правова зустріч «Військова служба: законодавство України».

На захід був запрошений заступник військового комісара Ямпільського районного військового комісаріату майор Маркашов Олександр Борисович, який ознайомив учасників заходу з нормами права України про  військову службу, розповів про важливе значення допризовної підготовки,  види  та строки служби у Збройних Силах України. Присутні також ознайомилися з тематичною викладкою «За Україну, за її свободу».

«ПОДОРОЖ КРАЇНАМИ ЗАКОНУ, ПРАВА І МОРАЛІ»

З 4 по 10 грудня 2018 року у  філіях Ямпільської районної централізованої бібліотечної  системи в рамках  Всеукраїнського тижня права, з метою підвищення рівня правової культури користувачів та профілактики правопорушень, проходили різнопланові просвітницькі заходи: правова зустріч «Військова служба:  законодавство України » - Ямпільська центральна районна бібліотека; експрес-гра «Подорож країнами закону, права і моралі» - Ямпільські центральні районна та дитяча бібліотеки;   година моралі «Захисти себе від ВІЛ» -  Усоцька сільська філія; година доброго спілкування «Кожна людина неповторна» -  Княжицька сільська філія; правова інформаційна хвилина «Лабіринтами права» -  Орлівська  сільська філія.

УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ

Ямпільська центральна районна бібліотека долучилася до ХV  мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини «DOCUDAYS UA 2018», який проходить на Сумщині з 01 листопада по 30 грудня 2018 року.

Головна тема цьогорічного кінофестивалю - «Рівні рівності»,  присвячена суспільним викликам, пов’язаним з поняттям рівності.   12 грудня у читальній залі центральної районної бібліотеки, в рамках Всеукраїнського тижня права, відбувся показ  документального фільму «Явних проявів немає».

«ЖИТТЯ ЯК ПІСНЯ, А ПІСНЯ ЯК ЖИТТЯ»

Щастя людини – у творчості. Воно є джерелом духовної наснаги, насолоди цінностей, що відкривають шлях до храму душі, до краси. Саме такими щасливими людьми є учасники народного аматорського хорового колективу «Барвінок», який уже протягом 50 років творить світ краси, примножуючи духовну скарбничку попередніх поколінь, зводячи високо в піднебесся сонцесяйний храм української народної музики та національної культури.

25 листопада 2018 року в Ямпільському районному центрі культури та дозвілля відбувся святковий ювілейний концерт народного аматорського хорового колективу «Барвінок» з нагоди  50-річчя створення та 40-річчя від дня присвоєння хору звання «народний аматорський».                     

НАШ «АЛЬЯНС» - КРАЩИЙ

18 листопада 2018 року в м.Києві, за підтримки Міністерства культури та Департаменту культури КМДА, пройшов 12-й міжнародний фестиваль-конкурс «Українська естафета творчості» міжнародної корпорації «Зоряні мости».

Зразковий аматорський ансамбль танцю «Альянс» Ямпільського районного центру культури та дозвілля (керівник Олена Коваленко) взяв участь у фестивалі, і як завжди, на Ямпільщину повернувся з перемогою.

У хореографічній майстерності «Альянс» змагався з колективами з різних куточків України.

Дочірні категорії