Районна газета

ТРАГЕДІЯ, ЯКУ ВАЖКО ЗБАГНУТИ

28 листопада 2020 року в Україні відзначають День пам'яті жертв голодоморів. Голодомор в Україні 1932-1933 років не був випадковим явищем природного чи соціального походження, як це стверджували спочатку радянські, а згодом проросійські історики. «Смерть через голод» стала наслідком цілеспрямовано застосованого тоталітарною владою терору голодом, тобто геноцидом. Він став покаранням українців за їхній спротив колективізації сільського господарства і небажання перебувати під владою Росії.

СВЯТО ТИХ, КОМУ НЕ ВСЕ ОДНО, В ЯКІЙ УКРАЇНІ ЖИТИ

21 листопада в нашій країні відзначається День Гідності та Свободи. В історії України було багато трагічних періодів та подій. В наш час в історію увійшла ще одна подія - Майдан, який змінив нашу державу, наш народ і наше життя.

В такі трагічні періоди завжди на захист своєї землі, своєї держави ставали кращі представники українського народу. Борців Майдану об’єднало бажання жити у вільній країні, з справедливим та світлим майбутнім. За ці ідеали на Майдані пролилася кров.

НАРОДНІ ДЖЕРЕЛА

Вже традиційним для Ямпільщини є проведення відкритого районного фестивалю-конкурсу фольклорних колективів та вокальних ансамблів «Народні  джерела», який бере свій початок з 2002 року. Цей рік не став винятком, але фестиваль–конкурс відбувся у дистанційній формі. 

З метою дотримання умов карантину протягом тижня команда Ямпільського РЦКД із звуко-підсилюючою  апаратурою та відеокамерою здійснювала виїзди у клубні заклади району для запису відеовиступів аматорських творчих колективів. Це дало змогу проявити колективам свої вокальні здібності в однакових технічних умовах.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС МАЛЮНКІВ ТА ФОТОГРАФІЙ «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?»

З метою культурно-освітнього розвитку, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання; соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активного залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Українська молодіжна правнича асамблея за підтримки Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, Міністерства молоді та спорту України, проводять Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до Дня Незалежності України.

НАРАДА КЛУБНИХ ПРАЦІВНИКІВ З ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ КАДРІВ

3 липня 2020 року в Ямпільському районному центрі культури та дозвілля відбулася районна нарада клубних працівників з підвищення кваліфікації кадрів на тему «Робота клубних закладів в умовах карантину».         

Учасників наради привітала директор Ямпільського районного центру культури та дозвілля Гарбузенко Л.І. Вона розповіла про законодавче підґрунтя діяльності клубних закладів в умовах карантину.