Районна газета

НАРОДНІ ДЖЕРЕЛА

Вже традиційно селами Ямпільського району влітку крокує відкритий районний фестиваль-конкурс фольклорних колективів та вокальних ансамблів «Народні джерела». Цього року свято проходило в селі Марчихина Буда

У фестивалі-конкурсі взяло участь 17 колективів з різних куточків Ямпільщини. Виконавську майстерність артистів оцінювало компетентне журі під головуванням начальника відділу культури і туризму Ямпільської районної державної адміністрації Олександра  РЯБУХИ.

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

25-28 червня  цього року учасники зразкового аматорського ансамблю танцю «Альянс» Ямпільського районного центру культури та дозвілля (керівник Олена Коваленко) відвідали чудове українське місто Кам’янець-Подільський та взяли участь у Міжнародному багатожанровому творчому фестивалі-конкурсі  «Квітка на камені»

ЛІТЕРАТУРНИЙ МАРАФОН «У ДРУЖБІ З КНИГОЮ»

19 червня у рамках конкурсу професійної майстерності бібліотечних працівників Ямпільщини «Бібліотечний батл: мій захід найкращий»,  бібліотекар Воздвиженської сільської філії Анжела Галушко,  зі своїм читацьким активом, завітала до Орлівської сільської бібліотеки з літературним марафоном «У дружбі з книгою».  

«БІБЛІОТЕКА І ГРОМАДА – ОРІЄНТИРИ НА МАЙБУТНЄ»

21 червня з метою освоєння досвіду кращих бібліотек району на базі Усоцької сільської філії, для бібліотечних фахівців Ямпільщини, було проведено  творчу лабораторію «Бібліотека і громада – орієнтири на майбутнє». Завітавши до Уска, працівники бібліотечних закладів району мали можливість ознайомитися з діяльністю книгозбірні, яку представила бібліотекар Валентина Кондратенко.

НА СУМЩИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ФОРУМ «РОЛЬ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ У РОЗВИТКУ ФЕСТИВАЛЬНОГО ТУРИЗМУ НА СУМЩИНІ»

За ініціативи відділу промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації та Центру Інформаційної Підтримки Бізнесу м. Суми 20 червня 2019 року в Конгрес-центрі СумДУ (м. Суми, вул. Покровська, 9/1) відбудеться форум «Роль малого та середнього бізнесу у розвитку фестивального туризму на Сумщині»