Районна газета

НАШ «АЛЬЯНС» ЗНОВУ КРАЩИЙ

З 24 по 26 листопада 2017 р. у м. Львів відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Зірковий парад - 2017», де свою майстерність демонстрували юні таланти з Сумської, Київської областей, м.Чернівці, м.Херсон, м.Львів, а також хореографічні колективи з Туреччини -  усього  65 колективів (128 художніх номерів).

ТАНЦЮЮЧЕ ПОКОЛІННЯ 2017

4 листопада в м. Суми відбувся IV Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Танцующее поколение – 2017».

Ямпільщину, вкотре,  представив зразковий хореографічний колектив «Альянс» Ямпільського районного центру культури та дозвілля, керівник Олена Коваленко.

ЗАХОДИ З НАГОДИ ВШАНУВАННЯ 85-Х РОКОВИН ГОЛОДОМОРУ

22 листопада з нагоди вшанування  85-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні у бібліотечних закладах  району відбулися різнопланові заходи. У читальній залі Ямпільської центральної районної бібліотеки було організовано виставку-спомин «Горить свіча, як пам’яті сльоза» та проведено відео-перегляд «Голод в Україні – мовою документів, очима істориків»

БІБЛІОТЕЧНА МАНДРІВКА «ВІДКРИЙ ЯПОНІЮ У БІБЛІОТЕЦІ»

22 листопада 2017 року в Ямпільській центральній районній бібліотеці для учнівської молоді відбувся яскравий захід -  бібліотечна мандрівка «Відкрий Японію у бібліотеці», яка була проведена у рамках оголошеного Президентом України року Японії в Україні.

Ведучі заходу Яна Підлісна та Людмила Костюк у стилізованих костюмах японських жінок відкрили учасникам загадкові традиції дивовижної країни Вранішнього Сонця – Японії.  Учні ознайомилися з візитівкою держави,   японським мистецтвом та літературою, з  найцікавішими фактами з історії та культури, переглянули презентацію, яку підготувала Діана Цвілодуб, де були представлені відмінності та схожість національних традицій Японії з нашою країною.

ПРОВЕДЕНО ЗАХОДИ ДО ДНЯ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ

В закладах централізованої бібліотечної системи Ямпільського району відбулися заходи з вшанування учасників Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013–2014 років, які піднялися на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

20 листопада 2017 року для учнівської молоді у приміщенні Ямпільської центральної дитячої бібліотеки проведена  година мужності «Гідність та честь».  Учні мали змогу ознайомитися з експозицією виставки, що присвячена подіям зими 2013 – 2014 років. У ході заходу присутнім демонстрували  фото- та відеоматеріали часів «Майдану».

Дочірні категорії