Районна газета

ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНОГО ПРОЕКТУ

У жовтні 2017 року Ямпільська центральна дитяча бібліотека здобула перемогу в обласному проекті на кращу електронну презентацію «Дитячі книги - ювіляри року» у номінації «Зарубіжні книги - ювіляри» для вікової категорії дошкільники та учні 1-4 класів.

Конкурс проводився  за ініціативи управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації та Сумської обласної бібліотеки для дітей.

КВІК-ТАЙМ «КОЗАЦТВО, ПІД ТВОЇМ ПОКРОВОМ – СВЯТА ЗЕМЛЯ, СВЯТА ОСНОВА».

11 жовтня 2017 року, напередодні трьох величних свят – свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України та Дня Українського козацтва, працівниками Ямпільських центральної районної та дитячої бібліотек для  учнів 11 класу Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 було проведено квік-тайм «Козацтво, під твоїм покровом – свята земля, свята основа». 

У святковому заході взяв участь Примаченко Андрій Миколайович, військовий комісар  Ямпільського районного військового  комісаріату, який розповів про сучасний стан Збройних Сил України та наголосив, що захищати свою Вітчизну – це почесний  обов’язок  кожного юнака.    

КРАЄЗНАВЧИЙ ЕКСКУРС «ЛЕГЕНДАМИ ОВІЯНА ЯМПІЛЬЩИНА»

22 вересня 2017 року в Ямпільській центральній дитячій бібліотеці для учнів 9-го класу Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 було проведено краєзнавчий екскурс «Легендами овіяна Ямпільщина». Захід був покликаний привернути увагу учнівської молоді до історичного минулого нашого селища, яке відображене в народних легендах та переказах.

Провідний бібліотекар Костюк Людмила ознайомила учнів з цікавими історичними фактами,  що мали місце в далекому минулому в нашому краї та передаються з покоління в покоління,  звернула увагу на  літературні  джерела, які є в бібліотеці, що  підтверджують різні народні перекази, які донесла до наших днів історія. До заходу було оформлено тематичну викладку літератури «Легенди рідного краю».

ОГОЛОШЕННЯ

Ювілейний 50-ий міжнародний ярмарок туризму та міжнародні ярмарки ЛОРІСТ відбудуться у жовтні 2017 р. в Новому Саді, Республіка Сербія: 
- 5-7 жовтня 2017 р. Міжнародний ярмарок туризму
- 3-8 жовтня 2017 р. Міжнародні ярмарки ЛОРІСТ, полювання, риболовлі та спорту.

 

НАРАДА КЛУБНИХ ПРАЦІВНИКІВ З ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ КАДРІВ

3-4 липня 2017 року відбулася районна нарада клубних працівників з підвищення кваліфікації кадрів в урочищі «Саранів хутір» на тему «Методика роботи клубних формувань вокального жанру». У семінарі взяли участь працівники клубних закладів району. Цього разу нарада проходила нетрадиційно, у невимушеній атмосфері на свіжому повітрі. Методистами Ямпільського районного центру культури та дозвілля були підібрані інноваційні форми роботи. 

Дочірні категорії