Районна газета

«НЕХАЙ РАДІСТЬ ПРИЙДЕШНЬОГО РІЗДВА ХРИСТОВОГО ДАСТЬ НАМ НАСНАГУ ПРОДОВЖИТИ ВСІ РОЗПОЧАТІ ДОБРІ СПРАВИ, А НОВИЙ РІК ПРИНЕСЕ НАТХНЕННЯ ТА СИЛИ ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ УСІХ ЗАДУМІВ, ПЛАНІВ ТА СПОДІВАНЬ»

Шановні жителі Ямпільщини!

Завершується 2020 рік. Це найкращий час, щоб підбити підсумки і будувати нові плани.

2020 рік був роком іспиту для  кожного з нас на міцність та людяність. Це був рік, сповнений складних випробувань, тривог, рік здолання перешкод, фінансово-економічної нестабільності, викликаних наслідками світової пандемії COVID-19. Не раз у критичній ситуації здавалося, що виходу немає, але, згуртувавшись, ми вирішували найскладніші проблеми.

Цей рік нікого не залишив байдужим - швидкий, по-сучасному мобільний, результативний, насичений важливими для країни, району та для кожного з нас подіями, сповнений напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями.

Рік, що минає, залишив по собі особливу віху в житті кожної  людини, кожного жителя нашого району. Він увійде як в історію України, так і в історію нашого краю,  кожної  територіальної  громади, як рік випробувань, кардинальних змін та перетворень.

Рік обмежень та дистанційного життя має й нові здобутки і перемоги. Ми як завжди пишаємося перемогами юних ямпільчан в освіті, культурі та спорті.  Ці здобутки – не випадковість і не дарунок долі,-  це результат  наполегливої праці.

Отже, незважаючи на певні складнощі, підводячи підсумки року, який минає, хочу сказати, що нам є чим пишатися і є про що звітувати.

Ямпільська районна державна адміністрація протягом року вживала заходи щодо наповнення районного та зведеного бюджету Ямпільського району.

У 2020 році за рахунок коштів районного бюджету нам вдавалось розпочати ремонт приміщення Ямпільської районної станції юних натуралістів, закупити медичне обладнання для  закладів охорони здоров’я, забезпечити заклади освіти та культури засобами індивідуального захисту та гігієни, зміцнити матеріально-технічну базу закладів освіти, культури, місцевого  краєзнавчого музею, провести  ремонтні роботи в закладах освіти, у тому числі й ремонт санітарних кімнат Свеської  спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 «ліцей».

Ми змогли виплатити заробітну плату працівникам бюджетної сфери та  вперше  виплатити винагороду педагогічним  працівникам закладів загальної середньої освіти  району в межах 70% до посадового окладу.

Як голова Ямпільської районної державної адміністрації Сумської області я намагався налагодити взаємодію з керівниками органів місцевого самоврядування, забезпечити  фінансування заходів місцевих програм, важливих  для реалізації соціально значущих для жителів району питань.

Звичайно, що  залишається ще  ряд  проблем, але все, що я за останні пів року зміг зробити особисто, як голова, і разом з працівниками  районної державної адміністрації, було направлено на покращення життя людей.

Ямпільщина зустрічає новий 2021 рік із новими випробування  та надією на краще майбутнє.

У 2020 році в ході  місцевих виборів мешканці територій Дружбівської міської, Ямпільської та Свеської селищних громад обрали нових голів та депутатів  місцевих рад, поклавши на них  відповідальність за функціонування та розвиток територій у новому Шосткинському районі.

Представляти інтереси мешканців громад – це велика відповідальність. Перед вами, шановні голови та депутати територіальних громад, стоять важливі завдання: забезпечити розвиток території, зростання добробуту кожного жителя та організувати надання послуг нової якості. Люди повірили в вас, дали кредит довіри та поклали надію на покращення свого життя.

Попереду - новий 2021 рік, який несе чимало змін для країни в цілому та для району зокрема. Яким же буде рік прийдешній – багато в чому залежить від кожного з нас. Нехай наші душі будуть сповнені оптимізмом і радістю.

Передчуття нового року завжди несе в собі надію на краще, сподівання на добрі зміни. А новий рік – гарний привід і можливість зробити висновки, почати спочатку, стати кращими, втілити більше добрих справ для розвитку своєї країни, суспільства, сказати більше теплих слів своїм близьким.

Тож нехай радість прийдешнього  Різдва Христового дасть нам наснагу продовжити всі розпочаті добрі справи, а Новий Рік  принесе натхнення та сили для здійснення усіх задумів, планів та сподівань. Будьте щасливі! Будьте успішні! Бажаю міцного здоров’я усім, миру та злагоди в країні!

З наступаючим 2021 роком та Різдвом Христовим!

 

З повагою,

Голова Ямпільської

районної державної  

адміністрації Сумської області                                    Сергій ДВОРНИК