Районна газета

ЩОРІЧНА АКЦІЯ « 16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію «16 днів проти насильства». Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників.

Щорічна акція «16 днів проти насильства» (25 листопада – 10 грудня) ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року. До цього шістнадцятиденного періоду входять важливі дати, такі як: Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, Всесвітній день боротьби зі СНІДом, Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями, Міжнародний день прав людини та ін.

Така акція була започаткована задля привернення увагуи громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства.

20.11.2020 року відбулося засідання робочої групи з  нагоди проведення акції «16 днів проти насильства в сім’ї».  На засіданні обговорено питання попередження насильства в сім’ї, взаємодії та співпраця структурних підрозділів відповідальних за реалізацію державної політики щодо попередження насильства в сім’ї та  проведення в районі щорічної акції «16 днів проти насильства» з 25 листопада  до 10 грудня 2020 року.