Районна газета

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗАТВЕРДИВ ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ РЕФОРМ

Президент України очолив Нацраду реформ. Також в Указі від 23 червня визначається перелік членів, які беруть участь у роботі Нацради реформ з усіх питань. До неї увійшли: Прем'єр-міністр Денис ШМИГАЛЬ; віце-прем'єр-міністри Михайло ФЕДОРОВ, Ольга СТЕФАНІШИНА та Олексій РЕЗНІКОВ; керівник Офісу Президента Андрій ЄРМАК і секретар РНБО Олексій ДАНИЛОВ

«Сьогодні Україна потребує амбітних реформ, які можливо втілити лише об’єднавши зусилля різних органів влади та громадськості. Завдяки роботі Нацради реформ ми зможемо ефективно трансформувати нашу державу та вивести життя українців на новий рівень», – прокоментував Віце-прем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Також за згодою у складі Нацради реформ працюватимуть: Голова Верховної Ради Дмитро РАЗУМКОВ, голова Виконавчого комітету реформ Міхеїл СААКАШВІЛІ та його заступник Олександр ОЛЬШАНСЬКИЙ, представник Американської торговельної палати в Україні Андрій ГУНДЕР, представниця Європейської Бізнес Асоціації Анна ДЕРЕВ’ЯНКО, представник громадської спілки «Спілка українських підприємців» В'ячеслав КЛИМОВ та інші.

Довідково. Нацрада реформ – спеціальний консультативно-дорадчий орган при Президентові України з питань стратегічного планування, узгодження позицій щодо впровадження в Україні єдиної державної політики реформ та їх реалізації.

Основною метою роботи Нацради реформ є забезпечення впровадження єдиної державної політики реформ в Україні. А також налагодження ефективного механізму взаємодії державних органів у процесі здійснення реформ, впровадження системного підходу до стратегічного планування задля досягнення європейських стандартів забезпечення та захисту прав і свобод людини і громадянина.

 

За матеріалами офіційного вебсайту Сумської обласної державної адміністрації:

http://sm.gov.ua/ru/arkhiv1/21632-prezydent-ukrayiny-volodymyr-zelenskyy-zatverdyv-personalnyy-sklad-natsionalnoyi-rady-reform.html