Районна газета

УРЯД І УСІ ВІДПОВІДАЛЬНІ СЛУЖБИ СКООРДИНОВАНО ПРАЦЮЮТЬ, ЩОБИ ЗАБЕЗПЕЧИТИ НЕДОПУЩЕННЯ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ КОРОНАВІРУСУ В УКРАЇНІ, – ОЛЕКСІЙ ГОНЧАРУК

На цьому наголосив Прем’єр-міністр України в ефірі одного із українських телеканалів і на брифінгу

«В Україні працює національний оперативний штаб, який двічі на день збирає дані про захворювання людей. Також щодня ми контактуємо з ВООЗ для отримання інформації з досвіду інших країн стосовно розвитку вірусу, інкубаційного періоду тощо. Наші фахівці разом із міжнародними колегами спостерігають за розвитком ситуації для оперативного реагування», – сказав Глава Уряду.

Олексій Гончарук наголосив, що в аеропортах встановлено додаткову процедуру контролю рейсів із країн із ризиком поширення коронавірусу. «Кожна людина, яка із зони ризику коронавірусу прибуває в Україну, проходить в українських аеропортах огляд медиків», – зазначив Прем'єр-міністр.

За його словами, у кожній області є підготовлені бригади лікарів-інфекціоністів, які готові надати необхідну медичну допомогу у разі виявлення симптомів хвороби, та визначені лікарні, які готові прийняти людей.

Стосовно перебування громадян в обсервації, які евакуйовані з Китаю, Олексій Гончарук наголосив, що усі вони почуваються добре. Про стан їхнього здоров’я Главі Уряду доповідають двічі на день.

У Нових Санжарах організовано всі необхідні умови для комфортного перебування людей: тепло, харчування, санітарно-гігієнічні засоби. Зараз деякі мобільні оператори встановили вишки для забезпечення кращого комунікаційного зв’язку зі своїми рідними.

«Люди там також у повній безпеці. Причин для паніки немає», – наголосив Олексій Гончарук.

 

За матеріалами офіційного веб-сайту Сумської обласної державної адміністрації:

http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/20717-uryad-i-usi-vidpovidalni-sluzhby-skoordynovano-pratsyuyut-shchoby-zabezpechyty-nedopushchennya-rozpovsyudzhennya-koronavirusu-v-ukrayini--oleksiy-honcharuk.html