Районна газета

НАДАННЯ УСІХ ВИДІВ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ У 2019 РОЦІ

Під час апаратної наради при голові Ямпільської райдержадміністрації Сумської області обговорено питання щодо надання усіх видів державної соціальної допомоги за підсумками 2019 року

«Управлінням соціального захисту населення Ямпільської райдержадміністрації Сумської області призначаються та виплачуються 18 видів соціальних допомог», - проінформувала начальник управління соціального захисту населення Ямпільської райдержадміністрації Сумської області Олена ТЕРЕНТЬЄВА.

Олена Олександрівна зазначила, що з 1 квітня 2019 року в Україні збільшилася допомога багатодітним сім’ям. Уряд виплачує батькам на кожну третю і наступну дитину щомісяця 1 700 гривень, виплати здійснюється до тих пір, поки дитині не виповниться 6 років. Протягом 2019 року  нараховано та виплачено допомоги 72 сім’ям на суму 1 336,2 тис. гривень.

Другий рік поспіль управлінням соціального захисту населення Ямпільської райдержадміністрації Сумської області разом з комунальним некомерційним підприємством «ЯЦРЛ» реалізується проєкт «Пакунок малюка». У 2019 році надано такої допомоги 68 матерям.

Також у 2019 році запроваджено новий вид компенсації – відшкодування вартості послуг з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня». Компенсацію нараховано та виплачено 5 особам на суму 35,7 тис. гривень.

За результатами розгляду надано доручення управлінню соціального захисту населення Ямпільської райдержадміністрації Сумської області продовжити  роз’яснювальну роботу серед населення щодо надання державних соціальних допомог та забезпечити своєчасне призначення та виплату державних соціальних допомог.