Районна газета

«СТАНОМ НА 01.01.2019 КІЛЬКІСТЬ ВИБОРЦІВ У ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ ВИБОРЦІВ ЯМПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СКЛАДАЄ 18861 ОСОБА»

Зазначив начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Ямпільської районної державної адміністрації Ігор НЕБЕСЬКИЙ під час апаратної наради при голові Ямпільської районної державної адміністрації

«Протягом 2018 року до відомостей періодичного поновлення було включено 2650 виборців, що на 600 виборців більше, ніж за 2017 рік.

Станом на 01 січня 2019 року призначено проведення проміжних виборів депутатів Паліївської та Воздвиженської сільських рад на 03 березня 2018 року. На даний час депутатський корпус Ямпільського району складає 252 депутати.

Протягом звітного періоду до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Ямпільської районної державної адміністрації надійшло 87 письмових звернень щодо змісту особистих персональних даних виборців в реєстрі. Всі звернення вирішено позитивно. На особистому прийомі звернулось 255 виборців з питання уточнення персональних даних, зазначених в Реєстрі.»

Тимчасово виконуючим обов’язки голови Ямпільської районної державної адміністрації Віталієм Бойко було наголошено на проведенні відділом інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення з питань перевірки та уточнення персональних даних, зазначених в Реєстрі.