Районна газета

НА ЯМПІЛЬЩИНІ ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПОЕТИЧНОЇ ЗБІРКИ ЛЮДИМИЛИ КОВАЛЬЧУК « НА «ДО» І «ЗНАЮ ЦІНИ»

У заході, що відбувся  в селі Воздвиженське, взяла участь заступник голови Ямпільської районної державної адміністрації Ірина КАЛЮЖНА

Ірина Володимирівна привітала Людмилу КОВАЛЬЧУК  із виходом з друку довгоочікуваної поетичної збірки та побажала творчого натхнення, успіхів у всіх починаннях та відкриття нових граней таланту поетеси.

Презентація відбулася в актовому залі рідної школи, де зібралися  земляки та вчителі юної авторки.

Людмила КОВАЛЬЧУК розпочала писати вірші  ще у школі, і вже тоді мріяла про власну збірку творів. Учителі дали їй не тільки знання, а й вчили життєвої мудрості та підтримували у тяжкі хвилини.

«Школа напоює як життєдайне джерело знаннями, розумінням і добротою…», - зазначила під час виступу Людмила Ковальчук та продекламувала свій вірш «Учитель», який присвячений вчителям Воздвиженської школи.

Поетесою було зазначено, що зрозуміти назву збірки та назву розділів можливо лише після ознайомлення з віршами та їх осмисленням.

У ході презентації було багато спогадів з минулого Людмили Ковальчук, які знайшли своє відображення у віршах на сторінках  книги «НА «ДО» І «ЗНАЮ ЦІНИ».

Після презентації  присутні мали можливість поспілкуватися із землячкою та отримати на першій сторінці книги автограф.