Районна газета

ОГОЛОШЕННЯ

Оголошення

про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

 

  1. Планована діяльність

Планованою діяльністю ДП «Свеське лісове господарство» є спеціальне використання лісових ресурсів в порядку проведення рубок головного користування. Лісозаготівля здійснюється в межах розрахункової лісосіки, фонду рубок головного користування, та на підставі спеціального дозволу - лісорубного квитка.

Планована діяльність забезпечить раціональне використання лісових ресурсів, підвищення продуктивності і якісний склад лісів, посилення їх захисних функцій.

Спеціальне використання лісових ресурсів в порядку рубок головного користування здійснюється на території земель державного лісового фонду Державного підприємства «Свеське лісове господарство», яке включає 5 структурних підрозділів(лісництв) - Чуйківське, Прудищанське, Дружбівське, Свеське, Олинське.

Підприємство розташоване в північно-східній частині Сумської області на території Ямпільського адміністративного району, в межах: Ямпільської селищної ради, Свеської селищної ради, Дружбівської ОТГ (Дружбівська міська рада, Дорошівська та Чуйківська сільські ради), Антонівської, Паліївської, Шатрищенської, Білицької, Марчихино-Будської, Орлівської, Воздвиженської, Усоцької сільських рад. Землі вищезгаданих землекористувачів знаходяться в постійному користуванні ДП «Свеське лісове господарство».

Планована діяльність у вигляді спеціального використання лісових ресурсів носить позитивний характер. Найбільш важливим із соціально-економічних факторів є забезпечення сировиною деревообробну промисловість, поповнення доходів державного та місцевих бюджетів за рахунок податків та зборів ( в т.ч. рентна плата), створення нових робочих місць при заготівлі лісопродукції, а в подальшому зайнятості працівників при залісненні лісових ділянок (створенні лісових культур), догляду за ними, забезпечення паливною деревиною місцеве населення та заклади соціальної сфери.

Розрахункова лісосіка складає 69,27 тис.мЗ щорічно, в тому числі соснова - 48,74 тис.м3, соснова в осередках кореневої губки - 3,13 тис.м3, ялина похідна - 2,1 тис.м3, дубова високостовбурна - 4,24 тис.м3, дубова низькостовбурна -0,17 тис.м3, березова - 5,81 тис.м3, осикова - 3,5 тис.м3, вільхова - 1,58 тис.м3. В тому числі друга категорія лісів соснова - 2,04 тис.м3, дубова високостовбурна - 0,3 тис.м3, третя категорія лісів соснова - 3,88 тис.м3, дубова високостовбурна - 0,18 тис.м3, березова - 0,52 тис.м3, осикова - 0,79 тис.м3, вільхова - 0,37 тис.м3, четверта категорія лісів соснова - 42,82 тис.м3, соснова в осередках кореневої губки - 3,13 тис.м3, ялина похідна-2,1 тис.м3, дубова високостовбурна - 3,76 тис.м3, дубова низькостовбурна - 0,17 тис.м3, березова - 5,29 тис.м3, осикова - 2,71 тис.м3, вільхова - 1,21 тис.м3.

(загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності (потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо), місце провадження планованої діяльності)

 

      2.Суб’єкт господарювання

ДП «Свеське лісове господарство»

Код ЄДРПОУ 00992929

адреса: 41226, Сумська область, смт. Свеса, вул. Дачна, 24,

тел. (05456)6-38-36 - директор Закусило Олег Миколайович

(повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи - підприємця, ідентифікаційний код або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті), місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи - підприємця (поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону)

 

    3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Міністерство екології та природних ресурсів України

поштова адреса: 03035- м. Київ, вул. Василя Липківського, 35

тел.: +38(044)206-31-29, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

контактна особа: Шимкус Марина Олександрівна, начальник відділу оцінки впливу на довкілля Мінприроди України

(найменування уповноваженого органу, місцезнаходження, номер телефону та контактна особа)

 

  4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

Спеціальний дозвіл на використання лісових ресурсів - лісорубний квиток, що видається Сумським обласним управлінням лісового та мисливського господарства.

Розрахункова лісосіка, що затверджується Міністерством екології та природних ресурсів України

(вид рішення про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати, нормативний

документ, що передбачає його видачу)

 

  5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб'єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обгрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

 

Громадські слухання (перші) відбудуться

30 листопада 2018 року, 9:30 год.; в приміщенні Ямпільської РДА, за адресою: 41200, смт Ямпіль, бул. Ювілейний, 1.

(зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

 

Громадські слухання (другі) відбудуться не планується

(вказати дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

 

   6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

Міністерство екології та природних ресурсів України

поштова адреса: 03035, м. Київ, вул. Василя Липківського, 35

тел.: +38(044)206-31-29, е-таіі: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

контактна особа: Шимкус Марина Олександрівна, начальник відділу оцінки впливу на довкілля Мінприроди України

(зазначити найменування органу, місцезнаходження, номер телефону та контактну особу)

 

   7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Міністерство екології та природних ресурсів України

поштова адреса: 03035, м. Київ, вул. Василя Липківського, 35

тел.: +38(044)206-31-29, е-таіі: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

контактна особа: Шимкус Марина Олександрівна, начальник відділу оцінки впливу на довкілля Мінприроди України

(зазначити найменування органу, місцезнаходження, номер телефону та контактну особу)

 

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

 

     8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності з додатками на 335 аркушах.

(зазначити усі інші матеріали, надані на розгляд громадськості)

відсутня

(зазначити іншу екологічну інформацію, що стосується планованої діяльності)

 

    9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними

Приміщення Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства, за адресою: 40030, м. Суми, вул. Засумська, 12-А, тел. приймальні: (0542)276279, 611315;

Приміщення ДП «Свеське лісове господарство», 41226, Сумська область, смт. Свеса, вул. Дачна, 24, тел. (05456)6-38-36 - директор Закусило Олег Миколайович;

Приміщення Ямпільської РДА, за адресою: 41200, смт Ямпіль, бул. Ювілейний, 1, тел. приймальні: (05456)2-19-72.

Дата ознайомлення з документами - 13.11.2018 року

(найменування підприємства, установи, організації, місцезнаходження, дата, з якої громадськість може ознайомитися з документами, контактна особа)

 

Звіт з оцінки впливу на довкілля Спеціальне використання лісових ресурсів в порядку проведення рубок головного користування Державним підприємством «Свеське лісове господарство» Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Державного агенства лісових ресурсів України